2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Slm kızlar size kısaca doğum hikayemizi anlatayım dün gece hafif sancı vurdu sabah kalktım akıntının rengi değişmiş öğleden sonrada biraz gezdim merdiven indim çıktım eve geldim baktım çamaşırım ıslanıyor gittim lavobaya kanama olmuş annem korkma normal dedi. Sonra sancı vurmaya başladı sıcak suya oturttu annem sancılar iyice sıklaştı gece 11 gibi tekrar sıcak suya oturdum gece 12 ye kadar sancıyı çektim sonra hastaneye gittik ebe muayene etti 6cm açılma var dedi serum verdi suyumu açtı bekliycez dedi 10cm olunca doktor gelicek ebe ikidebir muayene etti 10cm açılma var dedi doktor geldi doğuma girdik ebeler karnıma bastılar bebek sıkışıyor diye doktor bağır ıkın dedi sonunda hayırlısıyla doğduk kızımı aldım kucağıma Rabbim kimseyi darlatmasın herkesin yardımcısı olsun bi kaç dikişim var birazda sancım sabah 10 da eve geldik iyiz çok şükür

Canım çok sancı çekmemiş gibi rahat anlatmışsın, yoksa ağrı eşiğin mi yüksek. Annenin sıcak suya oturtması da çok etkili olmuş sanırım. Benim de henüz sancım açılmam yok, büyük ihtimal sezeryan olacağım.

:nazar:biz geldik kaçgündürlü giremiyorum çok şükür rabbime pazartesi saat 13:15 te minik oğlum Eymenim normal doğumla dünyaya geldi.:KK36:
sabah 7 gibi başlayan sancılarımla gittik dr ve 6saat sonra kavuştum.:KK16: tarifi imkansız çok güzel bir duygu
doğum hikayemide en kısa zamanda paylaşacağım.

Allah sağlıkla, analı-babalı büyütmeyi nasip etsin. Doğum hikayelerini dört gözle bekliyorum.

kızlar pufpuff facede yazmış bebeği de o da iyiymiş dün Çok ağrısı olmuş bebeği emiyormuş Çok yazamıyorum demiş. Merak etmeyin iyiymiş.

Hadi hayirlisi canim peki kanala filan inmis mi hic bsiey demismiydi dr bana bu sefer baya inmis dedi

geçen hafta gitmiştim canım doktora inmemişti şimdi noldu bilmiyorum ama karnım aşağılanmaya başladı inşallah inmiştirde normal diye beklerken sezeryan olmam

Oyyyy canlarim benim ya...
Sizlerin adina cok seviniyorum :KK16:
Saglicakla hepiniz yavrulariniza kavusun ins. :KK19::nazar:
Dun kirk mevludumuzude okuttuk...
Sehzade kiyafeti giyindirdim oglum cok cirkinnn oldu :KK1:
Darisi basiniza ins. :nazar:

Son düzenleme:
Ne kdr kolay anlattin sanki pirt demis dogmus gibi. Epiduralsiz jormal dogum yaptin anladigim kadariyla o sancilari cekmissin ve bu kdr kolay anlatiyosun tebrik ederim valla

Normal canım epidural falan olmadı canlı canlı yaşadım Rabb'ime binlerce kez şükürler olsun hiç kolay olmadı ama Rabbim yardım etti Allah geride kalanlara yardım etsin

Gözün aydın canım Allah anali babali büyütsün Inşallah. Benim de bugün 40 hafta bitti dua et ben de normal doğumla ve sağlıkla kucağıma alayım. Tekrar Gözün aydın Öpüyorum bebişini.

Ay canım Rabbim yardımcın olsun Allah herkesten razı olsun Rabbim kimseyi o darda bırakmasın inşallah bi avazda kurtarırsın çok çok sağolun bizde teyzelerimizi öpüyoruz

Canim maşallah bende temmuz annesiyim. Sıcak suya nasil oturdun ve ne kadar süre oturdun?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Küveti ılık suyla doldurdu annem içinde oturdum açılmaya yardımcı oluyor hemde sancıları çok şiddetli hissetmiyorsun sudayken 20 dk kadar oturdum ben

Canım çok sancı çekmemiş gibi rahat anlatmışsın, yoksa ağrı eşiğin mi yüksek. Annenin sıcak suya oturtması da çok etkili olmuş sanırım. Benim de henüz sancım açılmam yok, büyük ihtimal sezeryan olacağım.

Allah sağlıkla, analı-babalı büyütmeyi nasip etsin. Doğum hikayelerini dört gözle bekliyorum.

Ah canım ne sancı çekmemezliği sancıdan öldüm ben bağıramıyorumda o kadar kendimi kasmışım ki o kadar zoru hep boğazıma vermiştim boğazım inanılmaz kötü durumda sıcaksu sadece zamanı kısaltıyor daha çabuk açılıyor ama o anları ömrüm boyunca unutamam Rabbim o kadar Büyük o kadar büyük ki o sancılar devamlı olsa ölürsün Rabbim tam yıkandığın yerde o kadar kolaylık veriyorki anlatamam bunları yaşayıp da Rabbime yönelmemden imkansız ne kadar çok şükretsem azdır hala inanamıyorum gece o ağrılardan sonra bu bimucize Rabbim herkese yardımcısı olsun

Sayfayi refresh edip duruyorum ama yok ne yazab be de yeni dogum haberi.. Hicbir sey yok. Kocama da sarmak istemiyorum icim icime sigmiyo sikintidan patliycam. Butun gun disarda gecirdik. Eve geldik yok ev bana basiyo. Darlaniyorum. Dogursam ya artik.

Selam hatunlar dogum yapanlara hayırlı olsun tekrar darisi biz bekleyenlere..hurma yiyorum yuruyus yapiom hergun temizlik yapiyorum her an dogum olur evim temiz kalsin diye yok anacim benim oglanin cikasi yok :) sancilarimda az az oluo ve normal dogum korkutmaya basladi sali gunu randevumuz var sezeryan olummu dicem doktoruma bakalim ne dicek etrafimda herkes dogurdunmu diye soruo psikolijim bozuldu iyice :KK43:(

cnm yaa sancılar nsl oluyr... ara ara hissediyorum demişsin.... aramızdda 1 gün vaR senle bata göre... bn de arada karnımda bi kaç gündür bıçak saplanması gibi bsy hissediyorum ama doğum sancısı mı bilemiyorum... bu arada biz 17sine gün aldık sezeryan için... normal doğumdan korkuyorum maalesef :KK43:

Allah kolaylık versin inş... bz de 17sinde sezeryan olacağız inş.... isteğe bağlı bizimkisi normalden korkuyorum :KK43: szn zorunlu mu cnm

Aslinda zorunlu mu degil mi bende bilmiyorum :KK66:) bebegim tup bebek canim doktor duyunca direk sezeryan dedi bende israr etmedim normal dogum diye tuttursam belki de normal olurdu bi de bebeğim birazcik tontis ve bende normal dogumdan korkuyorum

Aslinda zorunlu mu degil mi bende bilmiyorum :KK66:) bebegim tup bebek canim doktor duyunca direk sezeryan dedi bende israr etmedim normal dogum diye tuttursam belki de normal olurdu bi de bebeğim birazcik tontis ve bende normal dogumdan korkuyorum

hayırlısıylA inş kavuşuruz yavrularımıza... bnm de vajinismus problemim vardı o yüzden cesaret edemedim... kendimi normal doğumda kasmaktan ve bebeği riske atmaktan korkuyorum :18:

X