2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aysegul8901 benim kizmin yuzunde kırmızı kirmizi noktalar olustu sicaktan mi acaba evim cok sıcak değil ama ya da ben mi Üşüyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sıcaktan da olur bebek kilo aldıkça da çıkar onlar hatta halk arasında doluluk denir kendi kendine kaybolur

Kundak yapiyor musunuz kizlar bebisleri?

Bu arada benim oglusun da yüzünde kirmizi pütürcükler olustu ama kiminin uçları sarı. Drumuz hicbir sey surmeyin yenidoganlarda olur normaldir dedi. Hakliymis kendiliginden bayagi azaldilar.

Kundak yapmıyorum daha doğrusu yarım Kundak yapıyorum ama eller hep dışarda

Kundak yapiyor musunuz kizlar bebisleri?

Bu arada benim oglusun da yüzünde kirmizi pütürcükler olustu ama kiminin uçları sarı. Drumuz hicbir sey surmeyin yenidoganlarda olur normaldir dedi. Hakliymis kendiliginden bayagi azaldilar.

Hastanede yapılıyor canım özelde de devlette de yapılır bizim 2 aylıkken yapılcak bazı doktorlar 1.ayda da yapıyor ultrason sırası alınıyor önceden devlete gideceksen.anneyle bebek giriyor bacaklarını düz bi şekilde tutuyorsun sağ ve sol bacağın usgsi çekiliyor kısalık var mı diye sonra doktor sonuca bakıyor

Peki tesekkurler cnm

Kalca ultrasonunu nerde cektirceksiniz kizlar fiyat bilgisi olan varmi
Ben dogum yaptigm hastaneden randevu aldm fiyat 210 liraynis
Sskli fiyat ayni gun hepatit. 2. Doz asisi da var bir de sariligina bakilcak
Tam olarak gecmismi diye

Aa o zmn bende cuma gunu yaptircam ne cabuk bi ay oldu ya devlet hastahanesinde cocuk doktorunami randevu alicaz yoksa özeldemi oluyor bu

Bizim saglik ocagiyla devlet hastanesi ayni bina asiyi saglik ocaginda yaptirirken. kalca ult devlet hastanesinde cektirdik cok da guzel ilgilendiler.

Aa o zmn bende cuma gunu yaptircam ne cabuk bi ay oldu ya devlet hastahanesinde cocuk doktorunami randevu alicaz yoksa özeldemi oluyor bu

her hastanede yapılıyordur canım...sonuçta illa özelde olcak diye bişey yok :KK34: ben doğum yaptığım hastanede yaptırcam,özelde...zaten bizim doğum ücreti paketine dahildi ultrason ayrı ücret ödemeyeceğiz...

Ben yapıyorum öyle çok ski değil ama yinede yapıyorum çünkü uyurken kolları hareket ettikçe sicrayip uyanıyor

Ben yapmiyorum ztn kendi ustunden battaniyeyi atiyor sucagi hic sevmiyor kundaktada uyuyamiyor

Bende uyumayica yapiyorum ama sadece ellerini saracak şekilde hem kollari dinlenir hem sıçrayarak uyanmaz diye :KK34:

Tam olarak gecmismi diye

benim doğum yaptığım hastanede doğum ücretinin içine dahildi paket olarak..o yüzden ücret ödemeyeceğiz biz.. Ama 200 tl'de pahalıymış yav

kızlar benım kuzumda 1 ay oldu ama ben anca gırebılıyorum
benımkısı butun gun mememde , tek gogsumden sut gelıyor, ılk gunlerde cok yara olmustu sanırım bırı kapandı, ınanmassınız 12 saat bıle bebısım tum gun mememde oluyor, karnı ac doymuyor, yatagına koyunca max 5 dk duruyor. memede kucakta uyuyor bı tek. kac doktora goturdum "mama vermeyın kılo alımında sorun yok , vermeyın ,sonra cok sorun yasarsınız "dıyor.( 60 cc verıyordum doktor ona bıle cok fazla dıyordu ) ılk zamanlarda verıyordum mamayı ( aptamıl pre )sonra doktorları duyunca 10 gundur dırenıyorum mama vermıyorum ama bende bıtık vazıyetteyım, ne uyku var ne bır sey gecelerı 45 dk uyanıyor..
benım gıbı olan varmı kızlar, ne yapıyorsunuz sızlerın durumu nasıl? butun gun memede olunca ınanın wc ye bıle gıdemıyorum, yemek yıyemıyorum, mısafır gelıyor ben odadayım dısarı bıle cıkamıyorum,:18: nolcak benım halım bılmıyorum,

Son düzenleme:
Kızlar sizin bebişleriniz gece emZirmelerinde her iki memeyi de emiyormu, benim bebeğim 25 günlük ve artık 15 dk bi memeyi emiyor ve uyuyor, kimisi uyandır diğer tarafı da ver diyor kimisi de emmesi güçlendiği için artık tek tarafla da doyuyor bir dahaki uyanmada diğer memeyi verirsin diyor, ayrıca benim bebeğim uyanmıyor kendi istemezse ağzını kilitliyor resmen
ne kadar sanslısın valla, benımkı de hıc uyumuyor , dahası memede kucagımda uyuyor bı tek

Acaba bebekler doydugunu anlamiyo mu yaa dun nerdeyse butun gun emzirdim artik gogus uclarim uyustu iftar vakti deli gibi araniyo dersiniz 5 gundur ac 30 cc mama yaptim yetmedi bi 30 cc daha yaptim hala daha araniyodu biraz daha emzirdim artik intihar safhasina gelmistimki esim ver ben uyutayim sen uyu dedi oylelikle ben uyuyakalmisim
bende gecen hafta aynı oldum vallaa, ınsanlrın nıye cınnet gecırdıgını anlayabılıyorum dedım kendıkendıme dedım :26:
12 saat sureklı memede olurmu bı cocuk yaa, 1 aylık cocuk uyur sureklı, ama yok uyumuyor delı oldum bende bıtık vazıyetteydım kalakaldım .

kızlar benım kuzumda 1 ay oldu ama ben anca gırebılıyorum
benımkısı butun gun mememde , tek gogsumden sut gelıyor, ılk gunlerde cok yara olmustu sanırım bırı kapandı, ınanmassınız 12 saat bıle bebısım tum gun mememde oluyor, karnı ac doymuyor, yatagına koyunca max 5 dk duruyor. memede kucakta uyuyor bı tek. kac doktora goturdum "mama vermeyın kılo alımında sorun yok , vermeyın ,sonra cok sorun yasarsınız "dıyor.( 60 cc verıyordum doktor ona bıle cok fazla dıyordu ) ılk zamanlarda verıyordum mamayı ( aptamıl pre )sonra doktorları duyunca 10 gundur dırenıyorum mama vermıyorum ama bende bıtık vazıyetteyım, ne uyku var ne bır sey gecelerı 45 dk uyanıyor..
benım gıbı olan varmı kızlar, ne yapıyorsunuz sızlerın durumu nasıl? butun gun memede olunca ınanın wc ye bıle gıdemıyorum, yemek yıyemıyorum, mısafır gelıyor ben odadayım dısarı bıle cıkamıyorum,:18: nolcak benım halım bılmıyorum,

Gunduzleri mamaya ihtiyac yok emiyo uyuyo ama geceleri doymuyo bi türlü dun gece emdi emdi sut bitti artik bende de hal kalmadi yaptim mama napayim karni doyunca o da uyudu bende

bende gecen hafta aynı oldum vallaa, ınsanlrın nıye cınnet gecırdıgını anlayabılıyorum dedım kendıkendıme dedım :26:
12 saat sureklı memede olurmu bı cocuk yaa, 1 aylık cocuk uyur sureklı, ama yok uyumuyor delı oldum bende bıtık vazıyetteydım kalakaldım .

Ay evet yaa ben bi de bebege kizamayinca sinirimi esimden cikariyorum surat asiyorum soyleniyorum dun aksam zavallim ver uyutayim diyo dur gormuyo musun salliyorum bilmeme ne tersledim adami hep sonrada pisman oluyorum

Tam olarak gecmismi diye

Bende dogum yaptigim hast. Fiyat aldim 100 tl dediler. Bana fazla geldi acikcasi bu yuzden devletten cocuk dr. 16 temmuza randevu aldik

Ay evet yaa ben bi de bebege kizamayinca sinirimi esimden cikariyorum surat asiyorum soyleniyorum dun aksam zavallim ver uyutayim diyo dur gormuyo musun salliyorum bilmeme ne tersledim adami hep sonrada pisman oluyorum
aynen aynen, adama soylenıyorum sureklı, ogun halımı gorunce oda acıdı banada ses cıkamıyor allahtan:KK5:
benım de cok moralım bozuldu agladım durdum , sanırım az olan sutumde ıyıce gıttı, en onemlısı moral dıyordu doktor moralınızı yuksek tutun dıyor ama nerdee olmuyor kıı:26:

Bende dogum yaptigim hast. Fiyat aldim 100 tl dediler. Bana fazla geldi acikcasi bu yuzden devletten cocuk dr. 16 temmuza randevu aldik

benım hastaneye sormadım ama heralde 500 derler kesın, bı nts yı bıle 200 e cektıyorduk, haftada 2 kereden 400 tl ıdı her hafta!!
devlette nasıl oluyor kı, her doktor cektırırmı acaba, gecen devlete goturdum cok aglıyor dıye kadın bıze hıc bır sey demedı ( tabı bızım derdımız de başka oldugundan bende hıc sormadım, bugun takvımınde yazıyordu kalca usg sı dıye doktor yazmısta orda aklıma geldı )

X