2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Geçen sene bugün öğrenmiştim hamile olduğumu. :KK17:

5 Haziranda doğum yapıp haziran annesi olcaktım ama oğlum aceleci çıktı. Mayıs annesi oldum. :emir_bebek:

Zaman çok çabuk geçiyor, bu sayfaya gelen ve gelecek olan herkes sağlıkla kavuşur inşallah evlatlarına.
Çok güzel çok özel bir süreç sizi bekliyor.:KK17:

Arkadaşlar ben de 11. Günümde pazar günü çok çok silik çizgi gördüm testte dün tekarr yaptım çizgi azıcık daha koyulaştı. Bu sabah da kan verdim 52 bhcg. Sanırım gebeyim. İnşallah en kısa zamanda görürüz keseyi :)))))
İlk defa hamile kaldım çok çok çok heyecanlıyım :))))

Arkadaşlar ben de 11. Günümde pazar günü çok çok silik çizgi gördüm testte dün tekarr yaptım çizgi azıcık daha koyulaştı. Bu sabah da kan verdim 52 bhcg. Sanırım gebeyim. İnşallah en kısa zamanda görürüz keseyi :)))))
İlk defa hamile kaldım çok çok çok heyecanlıyım :))))

adetinden sonra 11.ci gündemi yaptın adet gecikmesinden soraki 11.ci günmü yaptın???

merhaba kızlar benim kırmızılar geldi malesef bu ay da olmadı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: artık umudumu kaybediyorm...

arkadaşlar benim 2 gün önce 24 olan hcg değerim 66 olmuş :))
sanırım bebiş geliyor
adet olan arkadaşlar sıkmayın canınızı kısmette ne zaman varsa o zaman gelecekler

Tahmini dogum tarihim 06.06.2014 :) kan testimde 101.36 cikti son adet tarihiminde 30agustos. Ne kadarlik hamileyimki ben? daha dun ogrendim doktora gidemedim

evet bende geldim bugün kan sonucumu aldım 1 hafta önce teste baktım evde silik çizgi çıkmıştı bugünde kan sonucum mu aldım 1354 çıktı dr gidince kaç haftalık olacağını ve keseyi görürüm inşallah 2 ci hamileliğim benim 1 tane kızım var 3 yaşında buda bize süpriz yaptı kızım gibi ben biraz sorunluyum hiç korunma bilmem ben 9 senelik evliyim tesadüfen tutuyor çok mutluyum hamile kaldığıma inanamıyoruz eşimle allahım herkese nasip eder inşallah

evet bende geldim bugün kan sonucumu aldım 1 hafta önce teste baktım evde silik çizgi çıkmıştı bugünde kan sonucum mu aldım 1354 çıktı dr gidince kaç haftalık olacağını ve keseyi görürüm inşallah 2 ci hamileliğim benim 1 tane kızım var 3 yaşında buda bize süpriz yaptı kızım gibi ben biraz sorunluyum hiç korunma bilmem ben 9 senelik evliyim tesadüfen tutuyor çok mutluyum hamile kaldığıma inanamıyoruz eşimle allahım herkese nasip eder inşallah

1354 müü son adet tarihin nedir ikiz olmasın bu:KK53:

Herkese merhaba :) adetime 3 gün kala idrar testi yaptım negatifti. Adetim 1 gün gecikince ( yani dün öğlen )yine yaptım ilk 5 dakikada hiç bişey yoktu 20 dk sonra çok silik bir çizgi daha belirdi. Doğru soluğu doktorda aldım hcg 107 çıktı :) fakat henüz çok küçük olduğu için keseyi göremedi doktor h.sonu tekrar gideceğim. Son adet tarihim 28 Ağustostu. Tahmini doğum tarihi de nasipse 4 Haziran. Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Dileyen herkesi en kısa zamanda dileğine kavuştursun inşallah

Merhaba ben 23.09 da idrar testi yaptim silik cizgi cikti ayni gun kan testi yaptırdım betahcg 333.54 çıktı. . Insallah önümüzdeki hafta doktoruma gidicem. . Eşimden baska kimseyle paylasmadim doktora gitmeyi bekliyoruz ama paylasmasam catliycaktim:)) topici acana tesekkurler...

Merhaba ben 23.09 da idrar testi yaptim silik cizgi cikti ayni gun kan testi yaptırdım betahcg 333.54 çıktı. . Insallah önümüzdeki hafta doktoruma gidicem. . Eşimden baska kimseyle paylasmadim doktora gitmeyi bekliyoruz ama paylasmasam catliycaktim:)) topici acana tesekkurler...

paylaş canım kan da çıkmış sonuç ta içinde kalmasın inasan hecanlanıyıor

Merhaba kizlar. Bende 1yil 3 aylik evliyim.ilac yontemiyle korunuyordum kilo veremiyorum die birakmistim. Son adet tarihim 28.08.13
Günün gecmeden 3/4 gun once idrear testi yaptim evde ve pozitif cikti.sonra dijital olan testen aldim ve 1/2 haftalik hamile cikti :)
Carsamba gunu doktora gidicem buyuk ihtimal hamileyim bu kadar cabuk beklemiyordum ilactan sonra.
Demekki zamani gelmis :)

Merhaba kizlar. Bende 1yil 3 aylik evliyim.ilac yontemiyle korunuyordum kilo veremiyorum die birakmistim. Son adet tarihim 28.08.13
Günün gecmeden 3/4 gun once idrear testi yaptim evde ve pozitif cikti.sonra dijital olan testen aldim ve 1/2 haftalik hamile cikti :)
Carsamba gunu doktora gidicem buyuk ihtimal hamileyim bu kadar cabuk beklemiyordum ilactan sonra.
Demekki zamani gelmis :)

hayırlı olsun bebeğin bence biraz daha bekle doktora gitmek için kese görünmez kalp atışı duyulmaz erken daha bende hamileyim ama daha gitmiyorum dr

Arkadaşlar bişey sorucam Çarşamba hcg 107 çıktı bugün 349 dış gebelik diye bişeyde varmış bunun belirtileri nedir acaba ? Nasıl anlaşılır ?

merhaba kızlar benim kırmızılar geldi malesef bu ay da olmadı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: artık umudumu kaybediyorm...

geçmiş olsun canım üzülme inşallah önümüzdeki aya hamiş kalırsında temmuz annesi olursu gecikmeden... benim 2 gün kaldı bata ama benim adet ağrılarımda başladı sanırım 2 gün sonra bende yazacağım bu topiğe elveda

hayırlı olsun bebeğin bence biraz daha bekle doktora gitmek için kese görünmez kalp atışı duyulmaz erken daha bende hamileyim ama daha gitmiyorum dr

Valla carsambaya kadar bile zor dayaniyorum cAnim :)
En azindan kan tahlillerim falan yapilir, cok heyecanliyim
Ilk bebegimiz :)

X