2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
BİZİMDE ŞAYET OLURSA ilk bebişimiz olucak hcg değerim dün itibari ile 760,1 çıktı ultrasonda rahme uygun bölgede duran bir şey gözüktü ama henüz çok ufak dedi dr.. bakalım haftaya ne olucakkk

normal çıkmış canım benim 1354 çıktı

drlar temkinlilikle dış gebelik mol gebelik vs diyebiliyor.. kese oluşumu ve kalp dinlemeleri sonrası asıl bebiş diyebilicez.. bakalım hayırlısını versin allahım herkeseee... yalnız şöyle bir bilgi var ne derece doğru bilemiyorumm bu kan ölçümlerindeki değer her geçengün artışdaysa normalcee gebelik sürecinde bebiş ilerlemekteee o bakıma LENİ23 şuan rahat olmanı ve daha önce
107 çıkan değerinin artışta olduğnu belirtleyim bacımm rabbim sağlıkla herkese nasip etsin:KK16:

Arkadaslar hcg iki gunde bir iki katina cikarsa saglkli bir gebelik demek. Ben kismetse 8. Hafta doktora gitmeyi düşünüyorum. Hep kese hemde kalp atislarini görürüz insallah. Ülkemizde her hafta bile ultrasona girebiliyoruz. Ama avrupada amerikada bunun belli bir siniri var yani demem o ki ultrasonun masumiyetine inanmayanlardanim.

Kızlar içime su serptiniz çok teşekkürler çünkü fena halde moda girmiş durumdayım doktor cuma gel kese artık görünür cumaya dedi. Şimdi heyecanla cumayı bekliyorum. :))

reglim 5 gün gecikmişti dün akşam test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama sabah regl oldum

Bu topigi gorunce bakmadan gecemedim ve cok duygulandim. Gecen yil bu zamanlar Acaba adet olacakmiyim dusuncesindeydim. 13 ekimde test Yaptim ve cift cizgiyi gordum.simdi kizin 3,5 aylik. zaman Cabuk geciyor.:emir_bebek::nazar:

iyi akşamlar ben tüp bebek yaptırdım ve değerlerime göre hamileyim 12. günümde 1045 inşallah sali kese görülcek eğer bir sıkıntı cıkmazsa hamilelik takvimine göre 7 haziran doğum görülüyor Rabbim gerçekleşmesini nasip etsin.

mrh haziran anneleri bende bugün küçük kesemizi gördük çok şükür
Rabbim sağlıklı sihatli kucaklarımıza almayı nasip etsin...

bende bugun test yaptım ikinci cizgi silik cıktı ögleden sonra kan verdim yarın cıkacak

allah hepinize bebeklerinize sağsalim kavuşmayı nasip etsin arkadaşlarr bizde geçen sene bu heyecanları yaşadıkk şimdi bebişlerimiz ellerimizdee darısı sizeee

Ben de haziran annesi olmak istiyorum yaaa. bebeğimle aynı burçtan oluruz :KK70:

Merhaba bayanlar hepinizi tebrik ederim darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah. Çok şiddetli kasık ağrısı çekiyorum bu Sabah'ta yürürken belim ağrıyor durduk yere ağladım :KK43:( bu belirtiler normal mi ? Doktor cumaya randevu verdi ama bugün gitsem mi ? Cumaya çok var çok merak ediyorum herşey yolunda mı diye ???? Geçen sene bu zamanlar da hamileydim düşük oldu. Çok korkuyorum o yüzden

Merhaba bayanlar hepinizi tebrik ederim darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah. Çok şiddetli kasık ağrısı çekiyorum bu Sabah'ta yürürken belim ağrıyor durduk yere ağladım :KK43:( bu belirtiler normal mi ? Doktor cumaya randevu verdi ama bugün gitsem mi ? Cumaya çok var çok merak ediyorum herşey yolunda mı diye ???? Geçen sene bu zamanlar da hamileydim düşük oldu. Çok korkuyorum o yüzden

Cumaya da daha çok var :KK43: Ağrın çok şiddetliyse bekleme bence.

Ağrım adet olacakmışım gibi kasık ağrısı :KK43: dayanılmayacak gibi olmada da sürekli ağrıyor geçiyor belim de dün temizlik yaptım ondan mı acaba tutulmuş olabilir mi bilemiyorum bugün iyisi mi herşey yolunda mı diye bir gideyim çünkü kan verdim hamile çıktım geçen hafta doktor bu cumaya randevu verdi hiç bakmadı ultrasonla görünmez dedi. İnternettki hesaplayıcı doğruysa daha 4 hafta 6 günlük bişey :))

Ne güsel işte canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. Ama neden yoruyorsun kendini hamile olduğunu bile bile. Dikkat et kendine. İlk günler dinlen biraz.

öncelikle Rabbim kimseye aratmasın Allah bizlerinde bebeklerimni sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende 25 gun adet gelmeden yaptım 13.51 çıktı dayanamadım ertesi gun yaptım 74 çıktı iki gun sonra 265 çıktı bakalım hayırlısıyla normalde beklemediğim adet gunum yarın ..hayırlısıyla ultrosonda gorup kalp atışlarını duysaydık miniklerinn....kızlar paylaşalım bilgilerimizii

Bende ALLAHIM nasip ederse haziran annesi olacağım..inşallah bir aksilik olmaz ve hersey yolunda gider kızlar..

merhaba arkadaşlar bugün diş ağrısı çektiğim için dayanamayarak doktora gittim önce test yaptırıp doktora gideyim dedim sonuçları aldım gözlerime inanamadım 1850 çıktı hcg şuan şoktayım rüyada gibiyim inanamıyorum hala çünkü hiç beklemiyordum hiçbir belirtim yok göğüslerim bile acımıyor buraya inşallah yazarım diyordum gerçek oldu valla ne yazacağımı bilemiyorum boşlukta gibiyim hamile değil gibiyim anlamadım ya :KK43: rabbim nazarlardan korusun cümlemizi Nazar

merhaba arkadaşlar bugün diş ağrısı çektiğim için dayanamayarak doktora gittim önce test yaptırıp doktora gideyim dedim sonuçları aldım gözlerime inanamadım 1850 çıktı hcg şuan şoktayım rüyada gibiyim inanamıyorum hala çünkü hiç beklemiyordum hiçbir belirtim yok göğüslerim bile acımıyor buraya inşallah yazarım diyordum gerçek oldu valla ne yazacağımı bilemiyorum boşlukta gibiyim hamile değil gibiyim anlamadım ya :KK43: rabbim nazarlardan korusun cümlemizi Nazar

hayırlı olsun canım benim benimde hemen hemen tüm belirtilerim var inş bende böyle güzel haberler alırım benimde adet tarihim 5 ekim inş bende hamileyimdir:)

hayırlı olsun canım benim benimde hemen hemen tüm belirtilerim var inş bende böyle güzel haberler alırım benimde adet tarihim 5 ekim inş bende hamileyimdir:)

allah razı olsun canım darısı sana ve tüm bekleyenlere olsun... inşallah sende hamişsindir ve güzel haberi alırsın 5 ekimde az kalmış karnın doludur inşallah... benim hiçbir belirtim yok sadece karın ve bel ağrım var adet olacam gibi hatta sürekli tuvalete gidiyorum oldummu diye

canım bende de kasık ağrısı varr

X