2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ah sizinkide mi kolik? Sizede Allah sabir versin cok zor bir sey. Su anda egitim falan dusunemiyorki insan cocuklar aci cekiyor resmen :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hem de ne kolik her gece 8 9gibi başlıyo 12 1 e kadar devam ediyo. Bir de gazdan emmiyo bn de sağıp veriyorum sakinken de emdiriyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Veeeee 3 aylik olmamiza 5 gun kala adet oldum :KK47:
Yaklasik bir sene adet gormemeye alismisken buda nereden cikti simdi :KK37:
Birde tecrubeli anneler genelde adet olunca sutun azaldigina dair soylentiler var...
Sizce var mi boyle birsey ???

Canım sizde gaz sorunu var mı varsa 3 ayda biter diyolar bitti mi

Hem de ne kolik her gece 8 9gibi başlıyo 12 1 e kadar devam ediyo. Bir de gazdan emmiyo bn de sağıp veriyorum sakinken de emdiriyorum.

Bizimkinin belli bir saati de yok. Hatta sanirim gunduzleri daha cok tutuyor. O sagip verme isini bazen bende mecburen yapiyorum. Peki fitil veriyor musun ya da ne siklikta veriyorsun?

Veeeee 3 aylik olmamiza 5 gun kala adet oldum :KK47:
Yaklasik bir sene adet gormemeye alismisken buda nereden cikti simdi :KK37:
Birde tecrubeli anneler genelde adet olunca sutun azaldigina dair soylentiler var...
Sizce var mi boyle birsey ???

Alakası yok canım sütün azalmaz hiç kötü düşünüp sütünü etkileme.

Bizimkinin belli bir saati de yok. Hatta sanirim gunduzleri daha cok tutuyor. O sagip verme isini bazen bende mecburen yapiyorum. Peki fitil veriyor musun ya da ne siklikta veriyorsun?

Doktor fitil yazdı ama hiç vermedim. Nurse hurveys bitkisel şurubu kullsnıyorum günde 4 defa. Etkili öi dersen bazen. Bnce bizde ne kadar gaz varsa onlarda da okadar oluyo. Ama bazıları çıkarabiliyo bazıları çıkaramıyo bize de çıkaraöayanlar denk geldi:)

Sen adet olmuşun benım daha kanamam bitmedi kirk üç gün oldu hala tam bitmedi:KK43:
Bacim bende gectim o yollardan neden sitem ediyorsun :KK52:
Hatta benimki 46 gun surdu...
Ve o kadar gun ped kullandiktan sonra pisik oldum + mantar enfeksiyonu kaptim falan derken...
Birkac haftamda oyle gitti dusun yani....:KK19:

Canım sizde gaz sorunu var mı varsa 3 ayda biter diyolar bitti mi

Bacim cok sukut ben gaz sorunu yasamadim gibi birsey...
Sadece 10-15 gun cok rahatsiz oldu gazi yuzunden o kadar...
Bu aralarda pasa emmek peek istemiyor...
Bu ay 2 kilo alir diyordum halbuki :KK24:
Ama sunu soyleyebilirim ki uyku surelerini uzatti...
Dun gece 2 de uyuduk 6.45 de kalktik...
Normalde 3 saatten once aglardi alarm kurmadigima cok uzuldum bende :KK5:

Alakası yok canım sütün azalmaz hiç kötü düşünüp sütünü etkileme.

Bunu duyduguma cok sevindim iste :21:
Ayrica cok haklisin bacim oyle birsey olmasa bile psikolojik etkilenmemiz azalmasina sebebiyet verebilir cok sagol :KK19:
Hem su ana kadar iyi gidiyoruz masaallah :nazar:

Sen adet olmuşun benım daha kanamam bitmedi kirk üç gün oldu hala tam bitmedi:KK43:

Doktora gt ilac verir belki tatlim cok uzn surmus benm 10. Gun bitti ama o gunden beri sari aknti bitmek bilmedi bktm artk doktor 40 cknca gel demisti muayeneye ama bn gtmek hc istemiyorm dogm yapalida tam 2 ay oldu

Kizima kavusuyorummmm:KK66:

Doktora gt ilac verir belki tatlim cok uzn surmus benm 10. Gun bitti ama o gunden beri sari aknti bitmek bilmedi bktm artk doktor 40 cknca gel demisti muayeneye ama bn gtmek hc istemiyorm dogm yapalida tam 2 ay
tam olarak kanama degil canım akıntı benimide senin gibi sarimsi bazende çok çok açık pembe oluyor beli belirsiz

Doktora gt ilac verir belki tatlim cok uzn surmus benm 10. Gun bitti ama o gunden beri sari aknti bitmek bilmedi bktm artk doktor 40 cknca gel demisti muayeneye ama bn gtmek hc istemiyorm dogm yapalida tam 2 ay oldu

Kizima kavusuyorummmm:KK66:

Akinti icin doktor bana fitil verdi 53. Gunde kontrole gittigimde. Vjn adan yapiliyor.

Son düzenleme:
Gunaydin canlar benim 47. Gun nihayet kanamam bitti acaba 40 imdan sonra adet gormus olabilirmiyim çünkü bir anda kanamam artti boyle bir durum yasayan var mi

Gunaydin canlar benim 47. Gun nihayet kanamam bitti acaba 40 imdan sonra adet gormus olabilirmiyim çünkü bir anda kanamam artti boyle bir durum yasayan var mi

merhaba, uzun zamandır yazmıyorum ama takip ediyordum.

benim de kanamam 48 gün sürdü. muayene oldum doktoruma ve regl olduğumu söyledi :) hatta benimde 40. günden sonra arttı yani çok benzer olmuş ikimiznde.
yumurtlamışım hatta doktor öyle söyledi. dikkat et dedi.

sanırım sizde regl oldunuz ve yumurtladınız :) aman dikkat

X