çok utanıyorum..

4 ay harbiden çok kısa bence, erkek kadına desturla yaklaşmalı benim hayat felsefem bu, mayın tarlasında yürüyomuş gibi yürümeli kadına yaklaşırken, ama velev ki yaşadın, sonrada tamamen cinselliğe indirgenen bi ilişkiyi devam ettirdin şimdi ahlayıp vahlayıp kendini harap etmeye lüzum yok, sen neyden utanıyosun tam olarak bişeyler yaşadın ve adam seni bıraktı bundan mı, adamla evlensen evlenmeden önce bişeyler yaşamış olmak seni utandıracakmıydı, bende sevgilimle bi dolu şey yaşadım şimdi evliyiz ama evlenmemişte olabilirdik benim libidom benim arzularım yaşadım helali hoş olsun

kızlar ben ne yaptım ya vicdan azabından ölmek üzereyim ..kısaca anlatayım size beni ancak siz rahatlatırsınız kimseye anlatamıyorum hayatı zindan ediyorum kendime..

benim bi sevgilim vardı yaklaşık 5 ay önce ben 20 o 25 yaşında ayrıldık bitti . onunla 4 ay beraberdik ama ben ona çok bağlanmıştım deli gibi seviyodum büyülenmiş gibiydim ne derse inanıyodum.

işte bi kaç buluşma sonra bu beni evine çağırdı ben de hiç itiraz bile etmedim gittim. gittim ve ben daha önce biriyle öpüşmemiş olan ben orda onunla bi şeyler yaşadım. cinsel birleşme olmadı ama gerisi oldu işte.

olaydan sonra telefonda da benimle cinsel içerikli konuşmaya başladı öncesinde de konuyu hep oralara getirmeye çalışırdı .ben de ona karşılık veriyodum onu susturmuyodum. dedim ya kızlar sanki büyülenmiştim beynim alınmıştı onun tarafından yönetiliyodum.ve gittikçe bizim ilişkimiz cinselliğe dayanan bi ilişki gibi oldu çoğu muhabbetimiz bunun etrafında dönmeye başladı vs.

kızlar nolur beni yargılamayın. o öyle değişik ve ağzı laf yapan biriydi ki beni bunların ayıp olmadığına ikna etti .bu olayları öyle normalleştiriyodu ki ben de yadırgamıyodum. ve kızlar o benim ilk aşkımdı ama naptı sonra seni kafamda oturtamıyorum çok güzelsin alımlısın ama bi şeyler eksik dedi ve gitti.

şimdi ben delirmek üzereyim 4 ay çıktığım bi adamla nasıl o hallere düştüm nasıl rezil ettim kendimi çok utanıyorum kendimden tiksiniyorum. bedenen bakire olsam nolur ki ruhumu çok kirli hissediyorum.

arada onunla karşılaşıyoruz öyle utanıyorum ki o hallerimiz geliyo aklıma. ayrıca onun beni denediğini ve bu yüzden terk ettiğini düşünüyorum. o doğulu bi ailenin çocuğu ve çok önem veriyo böyle şeylere. 4 ayda kendini bu kadar bırakan kızı neden eş olarak istesin ki zaten.. bunlar yaşanmasaydı belki de hala beraberdik..

ve şimdi kızlar bu sırrımı yalnızca ben biliyorum ailemin yüzüne bakamıyorum. artık hayatımda hiç bi şey güzel gitmicek hiç bi şeyi haketmiyorum gibi geliyo.5 aydır geçmedi bu his yaşayan bi ölü gibiyim nolur bana yardım edin

Ahh bu erkekler .. Adamın amacı zaten belliymiş canım seni istekleri için kullanmış baktı ki oltaya pek geleceğin yok terk edip gitmiş. Bunlarda adam işte. Sende evet yalnış yapmışsın bazı şeyleri ama çok sevmişsin ve gözünü bu sevgi köreltmiş. Olan olmuş birkere ardından ahlayıp vahlamanın pekde bir getirisi olmaz sana, en kısa zamanda toparlanmalı, önüne bakmalı, geçmişi silmelisin ve o arkadaşla iletişimini kesinlikle kesmelisin. Buda elbette bir tecrübedir bak sen hatanı anlamış pişmanlık duyuyorsun bundan sonra daha dikkatli ol derim üzülme sen ona aşkla sarılırken, onun sana ne düşünceyle sarıldığını bilemezsin elbet ettiğini bulur

Kendini suçlamayı keser misin lütfen? Cinsellik sadece erkekler için mi sanki? Sadece yanlış adamla yapmışsın.. Hem neden utanıyorsun ki? yok iyi aile çocuğuymuş da acaba denemiş mi de?? iyi aile çocuğu olsa bu yollara başvurmaz..Belli ki kanı bozukmuş.. 4 ayda nasıl bu kadar teslim olabildin ki canım? Bundan sonra temkinli ol, herkese de güvenme. Onu düşünmeyi de bırak.. Bi hata yapmışsın ama hata dediğim şey yakınlaşmanız değil, o adamla yakınlaşman. Nasıl oluyor da insanlara bu kadar güvenebiliyorsunuz?? Tek paranoyak ben miyim?? Git bi dilenciye para falan ver.. İyi kurtulmuşsun. Neler duyup, okuyoruz..

Adam şerefsiz önce bunu kabul edeceksin

Kimsenin seni denemeye, sınava tabi tutmaya hakkı yok, manav tezgahında karpuz değilsin

Olmamış bitmiş, önündeki yola bakacaksın

Utanması gereken o; kendisine aşık biriyle oynamış şimdide erkeğim diye dolaşıyor mu etrafta

Kadından önce insansın, kendine insan gibi muamele et, yaşadıklarından suçluluk duyuyorsan (ki bence suçluluk gerektirecek bir şey yok) bundan sonra ki hayatında yapmazsın

Ama çok rica ediyorum, kendine yaptığın bu kötülükten vazgeç.

Canım benim ne diyosun sen ya!!!

Saçmalama, seni büyülemedi. Ne yaşadıysanız beraber istediniz ve oldu. Onun tavırları çekiciydi. Ve sen de 20 yaşında bir genç kız olarak etkilendin. Daha önce hiç cinsellik yaşamadın. Bir şeyleri merak ettin. Ama ilişki yürümedi bitti. Adamın kafasında sadece cinsellik yaşamak varmış. Ve sen bu manyak yüzünden kendini kötü hissediyosun!!

Seni denediyse eğer, ve sen karşılık vermeseydin senle evlenmek isteseydi isteyecektin yani öyle mi? Senin cinsellikte ne kadar ileri gidebileceğine göre senle evlenmeye karar vericek bi herifle mi evlenicektin? eğer bu adam sana değer veriyor olsaydı. Zaten cinselliği yaşamak için seni ikna etmekle ugraşmaz yavaş yavaş bir şeyler oturdukça sen de hazır oldukça olmasını beklerdi. Dediğim gibi değer verip veremeyeceğine seni böyle haracayarak karar veriyosa .... gitsin. Kafasında oturtamadıgı şey de seninle daha ileri gitmeye zorlandı muhtemelen. Başına iş alır diye korktu :)

Ayrıca öpüştün ya da bekaretini verdin diye de kirlenmezsin. Sadece böyle şeyleri ne kadar çok ve kolay yaşamaya başlarsak, duygularımız o kadar yalama oluyor. sonrasında kimseye bir şey hissedemez hale geliyorsun. ve artık her erkek senin için aynı oluyor. Tabiki birileriyle evlenmeden önce öpüşüceksin bir şeyler yaşicaksın. Ama bir daha bunu yapmadan kendini iyice sorgula. Karşındaki insanla bunu yapmayı gerçekten isteyip istemedğini sorgula.

Sen iyi bi insan oldugun sürece, kalbin tertemiz oldugu sürece, hiç kimseye kötülük etmediğin sürece hep iyi şeyleri hakediceksin. O adam da seni bu kadar üzdüğü için bedelini bir şekilde ödeyecek.

Son düzenleme:
Benim eski sevgilim de daha yeni çıkmaya başlarken hep konuları buraya getiriyordu. Ben rahatsız oluyordum bu konuşmalarından ama o çok normal davranıyordu. Hani hergün olan normal şeylermiş gibi konusunu açıyordu. Evli olsak tamam normal de biz daha yeni sevgiliydik yani. Aynı senin anlattığın gibi ben de ona bağımlıymışım gibi hissediyordum :S Allahtan birgün ayrıldık ve ben onu unuttum zor da olsa. (unutmam 6-7 ayımı almıştı) daha sonraları çok peşimden koştu da hiç yüz vermedim. Sen de üzülme. aranızdaki aşk değil demek ki. İçini ferah tut sen, hepsi geçer :) Ben de bunları yaşarken 17 yaşındaydım, o da 19. Şimdi 20 yaşındayım ve artık gerçekten seviyor muyum yoksa bağımlısı gibi mi olmuşum ayırt edebiliyorum. :)
Şunu da ekleyeyim ki ben ilk onunla öpüşmüştüm ve o gün de ayrılmıştık :mad: çok pişman olmuştum buna.

Son düzenleme:
bence o adam kendinden utanmalı . senin için ilkmiş . birşeyler eksik demiş gitmiş . demek ki birşeye niyeti yok gerizkalının . şimdi birinle evlense belki oda bakire ama senin gibi eski sevgilisiyle herşeyi yaşamış olucak nerden bu kadar emin olabiliyor ki bu erkekler . e tabi kız yaşamadım diyecek . sen üzülme belasını bulur bir gün . sen kötü biri değilsin kendini suçlama .

Allah yardimcin olsun ins canim.. Iyi ol ins hep.. Insan unutandir inssn hata yapandir.. Düstügünü sandin ama silkindin ve ayaktasin herseyin farkindasin.. Bu da güzel.. Ruhun Allaha yaklasmakla huzura kavusacaktir ins.. Unutma Allah affedendir af dilemesini bilenlerden olmamiz dilekerimle

Baştan izin vermemeliydin erkekler istediklerinin hep daha fazlasını ister olan olmuş artık olanları unutup bi daha tekrar etmezsen ve onu takmazsan mutlu olabilirsin 5 ay olmuş unutulmalı yavaş yavaş

ruhun mu kirlymiş? yok artık .. pişmasan tevbe et bak nasıl ak pak temiz olyrsun ..
orası ile beynini yöneten bi erkek cıkmış karsına .. kurtuldguna sevin.

4 ay çıktığınız birine nasıl güvendiniz bende anlamadım. Çocuk belliki sizi kullanmış afedersiniz çünkü çekip gitmiş. Bunu yaşadığınız için ona aşık olduğunu düşünüyosun bence. Bence ortada aşk falan yok. böle düşünüp dahada bağlanma bence. Unutursun. 4 ay çok kısa bir süre çünkü:KK45:

Yaparken utanmadigim sey icin sonrasida da utanmam buyulendim yok cok asiktim peki simdi niye utaniyorsun? Kaldiki dedigine gore cok anlamasamda iliskiyede girmedin ki girsen bile o utanmadiysan simdi utanman sacma 4 ay hersey icin cok kisa bir sure insanlar 1 gun icinde evlenip bosanma davasi aciyorlar yani bilemedim su an ama utanman icin sebep yok ayrilik acisi olmasin?

bir erkek istediği kadar güzel sözler söylesin inanmamak gerekir.ben bir insana bir ay zaman tanırım evlilik sürecine girmesi lazım yoksa iptal.ben öyle yaptım.elimi bile tututurmam hepsi pislik.

X