çok utanıyorum..

ahso

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2013
362
66
kızlar ben ne yaptım ya vicdan azabından ölmek üzereyim ..kısaca anlatayım size beni ancak siz rahatlatırsınız kimseye anlatamıyorum hayatı zindan ediyorum kendime..

benim bi sevgilim vardı yaklaşık 5 ay önce ben 20 o 25 yaşında ayrıldık bitti . onunla 4 ay beraberdik ama ben ona çok bağlanmıştım deli gibi seviyodum büyülenmiş gibiydim ne derse inanıyodum.

işte bi kaç buluşma sonra bu beni evine çağırdı ben de hiç itiraz bile etmedim gittim. gittim ve ben daha önce biriyle öpüşmemiş olan ben orda onunla bi şeyler yaşadım. cinsel birleşme olmadı ama gerisi oldu işte.

olaydan sonra telefonda da benimle cinsel içerikli konuşmaya başladı öncesinde de konuyu hep oralara getirmeye çalışırdı .ben de ona karşılık veriyodum onu susturmuyodum. dedim ya kızlar sanki büyülenmiştim beynim alınmıştı onun tarafından yönetiliyodum.ve gittikçe bizim ilişkimiz cinselliğe dayanan bi ilişki gibi oldu çoğu muhabbetimiz bunun etrafında dönmeye başladı vs.

kızlar nolur beni yargılamayın. o öyle değişik ve ağzı laf yapan biriydi ki beni bunların ayıp olmadığına ikna etti .bu olayları öyle normalleştiriyodu ki ben de yadırgamıyodum. ve kızlar o benim ilk aşkımdı ama naptı sonra seni kafamda oturtamıyorum çok güzelsin alımlısın ama bi şeyler eksik dedi ve gitti.

şimdi ben delirmek üzereyim 4 ay çıktığım bi adamla nasıl o hallere düştüm nasıl rezil ettim kendimi çok utanıyorum kendimden tiksiniyorum. bedenen bakire olsam nolur ki ruhumu çok kirli hissediyorum.

arada onunla karşılaşıyoruz öyle utanıyorum ki o hallerimiz geliyo aklıma. ayrıca onun beni denediğini ve bu yüzden terk ettiğini düşünüyorum. o doğulu bi ailenin çocuğu ve çok önem veriyo böyle şeylere. 4 ayda kendini bu kadar bırakan kızı neden eş olarak istesin ki zaten.. bunlar yaşanmasaydı belki de hala beraberdik..

ve şimdi kızlar bu sırrımı yalnızca ben biliyorum ailemin yüzüne bakamıyorum. artık hayatımda hiç bi şey güzel gitmicek hiç bi şeyi haketmiyorum gibi geliyo.5 aydır geçmedi bu his yaşayan bi ölü gibiyim nolur bana yardım edin

Seni kafasinda oturtamamasinin,icindeki o eksik seyin noldugu yeterince acik.. boyle seylere karsi cikmayip izin vermen yuzunden belliki senin gibi iyi bir kizi kendi gibi basit gormus pislik herif..

Erkekler cinsellik odakli yaratiklardir senin tum bunlari ona olan sevginden kabullendigini gorememis.. Yapacagin tek sey kendini suclama unutup yeniden hayatina bak saglicakla kal..

kızlar ben ne yaptım ya vicdan azabından ölmek üzereyim ..kısaca anlatayım size beni ancak siz rahatlatırsınız kimseye anlatamıyorum hayatı zindan ediyorum kendime..

benim bi sevgilim vardı yaklaşık 5 ay önce ben 20 o 25 yaşında ayrıldık bitti . onunla 4 ay beraberdik ama ben ona çok bağlanmıştım deli gibi seviyodum büyülenmiş gibiydim ne derse inanıyodum.

işte bi kaç buluşma sonra bu beni evine çağırdı ben de hiç itiraz bile etmedim gittim. gittim ve ben daha önce biriyle öpüşmemiş olan ben orda onunla bi şeyler yaşadım. cinsel birleşme olmadı ama gerisi oldu işte.

olaydan sonra telefonda da benimle cinsel içerikli konuşmaya başladı öncesinde de konuyu hep oralara getirmeye çalışırdı .ben de ona karşılık veriyodum onu susturmuyodum. dedim ya kızlar sanki büyülenmiştim beynim alınmıştı onun tarafından yönetiliyodum.ve gittikçe bizim ilişkimiz cinselliğe dayanan bi ilişki gibi oldu çoğu muhabbetimiz bunun etrafında dönmeye başladı vs.

kızlar nolur beni yargılamayın. o öyle değişik ve ağzı laf yapan biriydi ki beni bunların ayıp olmadığına ikna etti .bu olayları öyle normalleştiriyodu ki ben de yadırgamıyodum. ve kızlar o benim ilk aşkımdı ama naptı sonra seni kafamda oturtamıyorum çok güzelsin alımlısın ama bi şeyler eksik dedi ve gitti.

şimdi ben delirmek üzereyim 4 ay çıktığım bi adamla nasıl o hallere düştüm nasıl rezil ettim kendimi çok utanıyorum kendimden tiksiniyorum. bedenen bakire olsam nolur ki ruhumu çok kirli hissediyorum.

arada onunla karşılaşıyoruz öyle utanıyorum ki o hallerimiz geliyo aklıma. ayrıca onun beni denediğini ve bu yüzden terk ettiğini düşünüyorum. o doğulu bi ailenin çocuğu ve çok önem veriyo böyle şeylere. 4 ayda kendini bu kadar bırakan kızı neden eş olarak istesin ki zaten.. bunlar yaşanmasaydı belki de hala beraberdik..

ve şimdi kızlar bu sırrımı yalnızca ben biliyorum ailemin yüzüne bakamıyorum. artık hayatımda hiç bi şey güzel gitmicek hiç bi şeyi haketmiyorum gibi geliyo.5 aydır geçmedi bu his yaşayan bi ölü gibiyim nolur bana yardım edin
Bence eksik olan onun bikaç tahtası :KK22:
Geçmiş bırak karıştırma daha geleceğine bak,onu görüyorsan da görme görmemezlikten gel :KK51:

Abartma Canim bir sakin ol
Yasadiysaniz tek basina mi yasadin sanki
Neden beyfendi 4 ayda bunlari yasamis diye seni begenmesin
O zaman sende 4 ayda bunlari yasadi diye onu begenme
Erkekler hem ustelesin birseyleri yasamak icin sonra da pismanligini kadinlar ceksin
Yok ya
Bosver daha yasin cok genc o olmaz baskasi olur
Ama erkeklere cok taviz verme ozellikle cinsel konularda
Asla ama asla guvenme bu konuda
Gecmisi de birak olan olmus bundan sonra ayni hatayi tekrarlama o kadar

böyle bi adamdan kurtulduğuna sevin bence. ve dua et daha ileri gitmemişsiniz...
böyle şeylere çok önem veren biri sana davrandığı gibiyim davranmaz kimseye...
seven biri denek olarak kullanmaz sevgilisini.. du ben şunu bi deneyim öpüşürse terkederim yoksa evlenirim demez..
bu da sana bi ders olsun.. madem pişman oluosun utanıosun sonra durman gereken yeri bilmen gerek..

Hayyydaaaa diyorum...nasıl başladın nasıl bitirdin???

Demek DOGU KÖKENLİ...Onun ailesinde bu tarz şeyler önemli?

Demek seni denedi???

EN VURUCU CÜMLE SEN BÖYLE TESLİM OLMASAYDIN HALA BERABERDİNİZ HAAA?

Önce karar ver neye pişmansın ?

Ben buradaki kadar tuhaf kız --kadın toplulugu görmedim arkadaş???

Sana yapılan hakareti nasıl normalleştirirsin ve onun dogu kökenli olmasına ve deney yapmasına bağlarsın...

Aklın var fikrin var...Kapılmışsın aşkın -çekimin rüzgarına bir şeyler yaşamıssın...Ya sorumlulugunu al yada umursama...

AMA YAZIK ETME KENDİNE...PİŞMANLIK MASKELİ ---AYRILIK AĞITI YAKIYOR GİBİSİN !!!

Canım, benim yaşadıklarını çok güzel açıklayıcı bir şekilde yazmışsın. Sen aklı başında bir kızsın. Bunun için kendini yıpratma olan olmuş. Birde iyi atrafından bak istersen, daha kötüsü bakireliğini bırakmamışsın. Belki o anda ileriyede gidebilirdiniz. Senin için bu büyük ders olmuş. Sen yarın banyoya gir bir güzel iyice yıkan daha sonra bir boy abdesti al. Sonra bildiğin ne kadar dua varsa oku. Hatta yasin okuyabiliyorsan oku. Allahtan af dile. Bundan sonraki ilişkilerindede temkinli ol. Hayatına birçok insan çıkacak, bu insan beş para etmez biriymiş. Belkide istediği daha ileri gitmekti, onuda elde edemeyince bıraktı. Bir insan karşısındaki insana değer veriyor ise kesinlikle cinsel olarak yaklaşmaz. Onun için bir dahaki ilişkinde karşındaki insandan böyle birşey fark ettiğinde fazla yakınlaşma ve fazla yakınlaşıyors ise o kişiden hayır gelmez.

Ben de evlenmeden once senin yaslardayken bisey yasamak istemedigim icin terkediliyordum.erkekler genel olarak igrenc bir beyine sahipler uzme kendini bundan sonra dikkatli adimlar at o dengesizi de unut gitsin!

canım bu paragraf bana çok anlamsız geldi...ne yani doğulu diye denedi denedi istediği gibi cinselliği yaşadı sonrada kafasına yatmadı ve bıraktı.. şimdi o bunları yaşadı , seni denedi de kendi çok mu iyiymiş ki seni kendisine layık görmeyecek.. bir şey yaşandıysa ve pişmanlık duyuyorsan bu karşılıklı hatadır.. sen hatalısın o masum diye bir olay yok.. bir şeyler yaşayıp sonradan o kızı terkeden adam hiç kusura bakmasın namuslu olamaz...madem pişmanlık duyuyorsun tövbe et bol bol dua et Allah affetsin.. sende bundan sonra temkinli davranırsın.. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın...

Büyülenmiştim beynim alınmıştı dediğin şey cinsel çekim duymuşsun yaşamak istemişsin yaşamışsın.
Vicdanına ters gelmemiş yaparken?
Hoşuna da gitmiş ki devam ettirmiş.
Öyleyse şimdi pişman olmak neden?
O an öyle istedim öyle yaptım, diyeceksin bitecek.
Ben rezil olmuşluk bir durum da göremedim bir yere de düşmemişsin ayrıca.
Bir insan bedenine birisi dokundu diye düşebilir mi değerini kaybedebilir mi?
Bence erkek arkadaşın senden ayrıldığı için toplumsal tabulara takılmış düşüncelerin. Erkek arkadaşın seninle evliliğe gitse hiç düşünmeyecektin. O zaman da yaşadıkların evlilik öncesi olacaktı.
"Bedeni bakire ruhu kirli" olayını da bir yerlerde okuya okuya kafana soktuğunu düşünüyorum, ne kadar ileri derecede bir şey yaşayacağın kimseyi bağlamaz
Ayrıca doğulular hakkında yanlış bir tespit yapmışsın, hepsi böyle değildir
Ben "O kadın genelevden çıksa yine onunla evlenicem abi." diyeni duydum ya. Erzurumlu adam bu.
Aşk engel tanımaz ama erkek arkadaşın saçmalamış bahane bulamamış resmen bitiresi varmış.

Canım seven insan sevdiğini deneysel çalışmalarının bir parçası olarak görmez. O kim ki seni deniyor zaten kendini nerelerde görüyor bu erkek milleti. Muhteşem Süleyman da sanki cariyesini deneyip sınavlardan geçerse haremine kabul edecek.
Seni deneyecek kadar egolu bir insanla sen asla olma zaten. Öyle insanlara yüksekten bakan biriyle bir hayat nasıl sürebilirdin ki.
Ayrıca seninde anlattığın gibi adam sapık. Dürtülerinin esiri olmuş, yeni çıktığı bir kızla bile hemen muhabbeti nerelere getiriyor. Seni bu muhabbetlere sürükleyen o. Sanki sen meraklı mıydın cinsellik konuşmaya. Adam kendisi bu tarz bir ilişki istemiş.
Zaten en başından beri seninle ciddi düşünmemiş. Neden diye sorma kendini suçlama. Sebebi yok bunun çünkü o adam böyle biri.
Sen olmasan karşısındaki ayşe, fatma olsa yine aynı şekilde davranacak. Sonra da erkek ya doğuştan torpilli ya bu ülkede hiç suçu olmayacak. Bütün suç bir deney faresinden farklı görülmeyen kadında kalacak.
Şuan yapabileceğin en iyi şey kendini suçlamaktan vazgeçmek. Yoksa özgüvenin azalır.
Bir de son söz, Her ilişki bittiğinde terkedilen bir sebep arar ama aslında o sebep yoktur, tek sebep sevgisizliktir. Biri seni terkederken sunduğu hiçbir bahaneye inanma hayatın boyunca ve kendin de bahane üretme, sevgi yoktur işte o yüzden gitmiştir.
Biliyor musun o adam daha seninle yaşadığı gibi kaç kızla daha ilişki yaşayacak, belki onlar da senin gibi üzülecekler ama boşa.
Ruhun bakireliğine de inanmıyorum ben, bakiresin işte boşver gerisini, zaten evleneceğin adam da ruhun değil bedeninin bakireliğine bakacak kusura bakma

hadi ilişki yaşadınız, telde sürekli bunun konu olması da nedir? resmen sapıkmış erkek arkadaşın.
ama sende karşılık vermişsin, tepkını koymamıssın ortaya.
insanlara göre değişir fikirler, ona normal gelen sana gelmeseydi konuyu açtırmazdın bile:KK34:
maşallah önem veriyor bekarete ama masum bir kızla oynamayı da ihmal etmıyor; böylelerı her şeyi hak edıyor bence.
değer vermişsin, o da bunu fark edip kullanmış durumu.

unut artık, bitsin...yapacak bişi yok
sürekli utanman sana bişi kazandırmaz, önemli olan tekrarlamamak:KK34:

Son düzenleme:
Kendi degerini, baskasiyla yasadiklarinin oranina gore belirleme.. Ne yani, bi erkekle sevismis her kadin degersiz, pismi?

Hoslandin, sevdin, istedin yasadin ve bitti. Bitmeseydi, hem ilk hem son olsaydi iyi olurdu ama olmadi. Napalim olelim mi?

Ne cok anlam yukluyosunuz bedeninize, ruhunuz eksik kaliyo bu yuzden.....

bence hata sende. cinsellik yaşadığın için değil ama. bunun hata olduğuna ayrıldıktan sonra karar verdiğin için. bir şey yapıyorsan arkasında dur ya da yapma. yaşadıklarını da unut gitsin. geri saramazsın.

o seni denemedi :) sen de kötü bir şey gördüğü için de bırakmadı :)
seni neden bıraktığını bi daha düşün bakalım.
tertemiz olduğun için-hala utanma duygusuna sahip olduğun için -senden almak istediği asıl şeyi almak için bin takla attığı , takla atmaktan yorulduğu için olmasın .

Bu adamın Doğu kökenli olmasının bi onemi yok hani oyle namuslu geciniyor seni denedim diyor, adam olan sana bunlari yasatip gitmez. Kendimi senin yerine koyunca seni çok iyi anlıyorum. Ne kadar temiz masum bir kalbin var ki kendini suçluyor sun. Ama ilahi adalet var. Onun kafasında oturduğu kadın nasıl olacak acaba evleneceği kadından bahsediyorum. Sen o kadar masum düşünüyorsun ki bu yaptığı ondan çıkacak sen de bir daha bunu başkasıyla yaşama tatlım. Yaşamak istemeyecegini de biliyorum bol bol dua et, kafanı başka şeylerle meşgul et. Biliyorum hegece bu düşünceler beynini kemirecek ama bunu asarsan hayatında yuzbin adım önde olacaksın en azından onun gibi onursuz olmayacaksin. Istersen bana özelden yaz, dertles birilerine anlat kendini. Duzelexeksin emin ol.

Şu deneme olaylarına ayrı kıl oluyorum arkadaşım denerken herşeyi o da yaşamış oluyor o temiz mi kalıyor sanki
Çok edepli olan zaten 4 aylık sevgilisine sürekli cinsellik konusu açmaz
Kendini suçlu hissedip yıpratsan da napabilirsin ki olan olmuş
Tövbe et yoluna bak bir daha da böyle şeref engellilere kanma

kızlar hepinize çook teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.
gerçekten yüreğime su serptiniz oldukça rahatladım.
hepinize tek tek cevap vermek istiyodum ama hiç zamanım yok kusura bakmayın lütfen
vakit bulduğum ilk zaman tek tek yazmaya çalışıcam
doğruyla yanlışı ayırt etmeme yardımcı oldunuz
artık suçu kendimde aramıyorum
sağolasınız tekrardan..

bebeğim abartma sevigili olmak böle bişi sonuçta onda eksik olan şeref insanlık 4 ayda kurtulmuşsun ondan buna dua et önüne bak demek çok kolay ama karşına çıkan biri onu sana unutturucak kendine zaman ver.

X