Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan elbisemi aldım

artık elbisenizi almışsınız ne bileyim güzelim bak ölçülerin de pek güzelmiş öyle soluk kapalı elbiseyle yazık ettin gibi geliyor ölçülerine almasaydın daha canlı renk kabarık bir elbise alsaydın bence daha güzel olurdu ama senin içine sindiyse olsun sarışınsın da somon rengi sarışınlarda biraz soluk durabilir

artık elbisenizi almışsınız ne bileyim güzelim bak ölçülerin de pek güzelmiş öyle soluk kapalı elbiseyle yazık ettin gibi geliyor ölçülerine almasaydın daha canlı renk kabarık bir elbise alsaydın bence daha güzel olurdu ama senin içine sindiyse olsun sarışınsın da somon rengi sarışınlarda biraz soluk durabilir

simurgcum elbise güzel oldu aslında, bende ilk sen gibi soluk olacağını düşünmüştüm ama deneyip öyle olmadığını görünce aldım.Üzerimdeki fotoğraflarını paylaşırım yine hak verirsin bence.

Bir de nişan bahçede ama büyük bir şey değil.Kabarık çok abartılı olacaktı.İçimde de kalmayacak yani...

Ama düşündürdün beni şimdi :44:

canım nişanlığımı aldım bile.Kabarık tercih etmedim.Gelinliğimi de kabarık düşünmüyorum zaten.
belki bir çözüm bulurum diye soruyorum işte..

senin vücudun kabarığı taşır be güzelim herkese gitmez kabarık ama senin gibi endamlılara gider
nişanlığa gelince ne bileyim ben olsam o renkten korkardım doğrusu

Kabarık da yakıştı canım benim.ben sadece içinde kendimi müsamere çocukları gibi hissettim.küçük bir tören için fazla abartılı kaçacaktı o yüzden istemedim.
Gelinliği neden düşünmediğime gelince; biraz zarif görünüşten hoşlanıyorum ben.bir de balık modelleri yada böyle dökümlü modelleri kendime daha yalıştırıyorum :KK17: yada kendimi içinde daha rahat hissediyorum diyelim.

Ama bak senin tavsiyenle gelinliğimi ararken kabarık modelleri de göz önünde bulundurucağım.
Teşekkür ederim yorumların,eleştirilerin ve tavsiyelerin için :KK34:

Canım bence elbise seçimin çok hoş. Dediğin gibi bahçede bir nişan için kabarık elbise abartı olabilirdi. Asil ve şık olmuş bence.
:KK16:

gerçekten çok şık elbiseniz nerden aldınız aceba elbisenizi. unutmadan mutluluklar da dileyim :KK3:

Kızlar beğenipte almak isteyenler için yardımcı olayım.ben Bursa Zafer plaza Exxe'den aldım.Terzi de var mağazada tadilat için yardımcı oluyorlar.Benim basen kısmında hafif bir sökük vardı hemen yaptılar.
Daha önce de seçil store var netten bakarsanız bulabilirsiniz hemen.Online alışveriş ve kapıda ödeme seçeneği var.Çook güzel abiyeler var tavsiye ederim.
Elbisenin markası İl'mio

Teşekkür ederim.:KK42:
Canım şurada yazmıştım.Netten almak istersen sitenin adını da yazdım.

Kızlar evin bahçesinde olacak nişanım için bu elbiseyi aldım.
Ben 1,72 boyunda 60 kiloyum,topuklularla filan bayağı hoş oldu.Hafif bir kuyruğu var.Çok zarif duruyor.Kumaşı ve dikimi çok kaliteli.
fiyat performans oranı tatmin edici bana göre.fiyatı, -pazarlık dahil- 400 TL.
Umarım beğenirsiniz.

Eki Görüntüle 803977 Eki Görüntüle 803978

muhteşemmiş şimdiye kadar gördüğüm dier fotolar içinde en güzeliydi

Kızlar evin bahçesinde olacak nişanım için bu elbiseyi aldım.
Ben 1,72 boyunda 60 kiloyum,topuklularla filan bayağı hoş oldu.Hafif bir kuyruğu var.Çok zarif duruyor.Kumaşı ve dikimi çok kaliteli.
fiyat performans oranı tatmin edici bana göre.fiyatı, -pazarlık dahil- 400 TL.
Umarım beğenirsiniz.

Eki Görüntüle 803977

Elbise çok güzel rengi, kemeri, duruşu...

Fakat mankenin ayakları ayakkabıdan fırlamış resmen gözümüze girecek :KK52:

Bence ayakkabı seçiminde dikkatli ol en azından ayakkabı böyle göze batacak şekilde görülmemeli..

X