ankarada doğum yapan annelerin doktor ve hastane tavsiyeleri...

merhabalar biraz geç farkettim mesajınızı çok teşekkür ederim insan bebeğin sağlığı söz konusu olunca ister istemez titiz davranıyor....ben hiç talep etmemiştim telefonunu ama bu gittiğimde mutlaka isteyeceğim insan kendini daha da güvende hissediyor ulaşılması kolay olduğunda...odalara da bu gittiğimde mutlaka uğramak istiyorum bende sizin memnuniyetiniz ve bu kadar net cevap vermeniz inanın içimi rahatlatıyor henüz 3 buçuk aylığız umarım bundan sonrasıda çok rahat geçer. Erol bey den şu ana kadar memnunuz ve işinde iyi olduğunu bir çok kişiden duydum..çok teşekkür ederim tekrar .sizin bebeğiniz büyümüştür artık biraz daha.umarım arada sorduğum sorular sizi sıkmıyordur.sevgiler...

Ne demek...Sizin için her ayrıntının ne kadar önemli olduğunu biliyorum..ben de çok ince eleyip sık dokudum.. soracağınız herhangi başka bir şey olduğunda seve seve cevaplarım...sadece özel mesaj yazmama sayfa izin vermiyor..Erol Bey Telefonunu zaten kendi de verir ..ama muhtemelen unutmuştur da vermemiştir..benim bebiş beşinci ayına girdi..umarım sizin ki de içiniz rahat, huzurla, sağlıkla, hiç bir soru işareti yaşamadan gelir dünyaya... Sizin için de her şeyin aydınlık olmasını dilerim... hamilelikten doğuma her ânı çok keyifli bir süreç bu.. Kendinize dikkat edin.

Ne demek...Sizin için her ayrıntının ne kadar önemli olduğunu biliyorum..ben de çok ince eleyip sık dokudum.. soracağınız herhangi başka bir şey olduğunda seve seve cevaplarım...sadece özel mesaj yazmama sayfa izin vermiyor..Erol Bey Telefonunu zaten kendi de verir ..ama muhtemelen unutmuştur da vermemiştir..benim bebiş beşinci ayına girdi..umarım sizin ki de içiniz rahat, huzurla, sağlıkla, hiç bir soru işareti yaşamadan gelir dünyaya... Sizin için de her şeyin aydınlık olmasını dilerim... hamilelikten doğuma her ânı çok keyifli bir süreç bu.. Kendinize dikkat edin.

Bu sefer gittiğimde mutlaka isteyeceğim.Çok teşekkür ederim,sizde sağlıkla,mutlulukla büyütün bebeğinizi...

ben 8 ocakta turgut özal tıp fakültesi hastanesinde doğum yaptım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim

Merhaba,
Ben de 9 haftalık hamileyim ve Turgut Özal Hastanesine gittim, memnun da kaldım fakat doktorum doğumda özellikle gelmediğini, gece falan olması durumunda nöbetçi ekibin yaptırdığını söyledi. Siz nasıl bir yol izlediniz? Normal doğum muydu? Hastane şartlarından, hemşire-ebelerden, anestezi uzmanlarından memnun kaldınız mı? Yenidoğan rutin bakımlarını yapıyorlar mı, ücretli mi? Çok soru sordum kusura bakmayın, cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

kusura bakmayın biraz geç oldu malum bebeişten internete fırsat olmuyor evet kendi doktorun gelmiyor kim nöbetçiyse o doktor geliyor ben bunu sorun etmedim hepsi doktor neticede sezaryen doğum olduğu için 1750 civarı bi para ödendi biz ilgiden hastane şartlarından memnun kaldık tavsiye ederim

yeni doğan bakımı ücretli değil doğum sonrası ilk 1 ay kontrollerden de para alınmıyor anestezi doktoru çok iyi bir bayandı ebe hemşirelerde öyle çok sıcak ve ilgili davrandılar gebelikte bende kızamıkçık pozitif çıkmıştı ondan dolayı bebeğime ayrı muayeneler yapıldı servis dışındaki klinikteki doktorlar odamıza kadar gelip muayene ettiler ücret de alınmadı

yeni doğan bakımı ücretli değil doğum sonrası ilk 1 ay kontrollerden de para alınmıyor anestezi doktoru çok iyi bir bayandı ebe hemşirelerde öyle çok sıcak ve ilgili davrandılar gebelikte bende kızamıkçık pozitif çıkmıştı ondan dolayı bebeğime ayrı muayeneler yapıldı servis dışındaki klinikteki doktorlar odamıza kadar gelip muayene ettiler ücret de alınmadı

Çok teşekkür ederim, ben de geç gördüm cevabınızı. Bu arada bir kez daha gitmiştim Turgut Özal'a ve bir sonraki randevu için telefon ettiğimde dakikalarca telefonda bekledim açmadılar, sonra eşim aradı yine açmadılar. Resmen randevu alamadık. Zaten içime sinmeyen başka şeyler de vardı ben de vazgeçtim oraya devam etmekten, hoş vazgeçmesem de açmıyorlar telefonu. Fakat anestezi uzmanını çok önemsiyorum, siz memnun kaldığınızı söyleyince kafam karıştı. İsmini hatırlıyorsanız söyleyebilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

DOĞUM YAPACAK OLANLARA SESLENİYORUM çok öfkeliyim bu konuda sadece para düşkünü olan mehmet erdemi önermiyorum
sakın gitmeyin
ben hiç memnun kalmadım. arkadaşım gitmiş benim haberim yokken ondada kist varmıl sezeryanla bebeği alıp kisti almadan amel,iyatı tamamlamış
şimdi kızcağaz yeniden ameliyat olacak daha çocuğuda 1 yaşında allah korkusu bile kalmamış
bu insdanlarda neyazıkki

Ankarada lokman hekime sebahat turan hanıma gittim. İlk muayene süperdi. Tam anne gibi ilgili. Cok memnun kalmıstım. Sonra bi gün 33. Haftalık gebeliğimde sancılandım. Kendisi hiç ilgilenmedi benimle. Böbreğimde kanama oldığu tespit edildi ve ben ağrıdan kapıda ölüyorum sonucları göstermek için hiç ilgilenmedi. Acil ve ehemliyetli durum olunca hasta ile ilgilenmiyor. Başından gönderiyor!!
Memorial hastanesine gittim. Adım başı herseye para istiyorlar. Ve doktorları kendileri cok beğenmiş.
En son prof. hakan şatıroğluna gittim. Nar hastanesine. Cook memnunım. Pahalı bir yer olması ve bütçemizi zorlamasına rağmen orda doğum yapacağım. Mis gibi bir haatane. Tüm doktorlar cok ilgili. Ağrıdan yerlerde sürüyordum gittiğimde hemen müdahale edildi. Yatışım yapıldı. Hersey 4 4 lüktü. Kesinlikle bilen birine gitmek gerek. Gebelikte insan ne sorunlarla karsılaşacağını bilemiyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X