2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Hayırlı uğurlu olsun canım , bende dün bu saatlerde yapmıştım , deseler bana derlerdi , rahat ol .

Biraz önce başka bir aöf topiğinde bir arkadaş Atatürk üni. de aöf le ilgili bir şey sormuştu , ben buraya yönlendirdim ama gelmedi henüz.

Tatlım bu arada sosyolojide kaç üniten var ?

Sagolasin canim benim, biz ogrenme askiyla yanip tutusuyoruz bize bir sey demezler.:p

Gelsin gelsin, ben bir haftadir hatmettim Ataturk aof'nin sayfasini...:)))

Canimcim toplamda 49 unite varmis donemlik, herhalde kesin kayit olmadan net unite sayisina ulasamayacagim. Biz yine yarisini alip 24 diyelim, eger duzeltme gerekirse yuzumu kizartip sana basvururum.:26:

Sagolasin canim benim, biz ogrenme askiyla yanip tutusuyoruz bize bir sey demezler.:p

Gelsin gelsin, ben bir haftadir hatmettim Ataturk aof'nin sayfasini...:)))

Canimcim toplamda 49 unite varmis donemlik, herhalde kesin kayit olmadan net unite sayisina ulasamayacagim. Biz yine yarisini alip 24 diyelim, eger duzeltme gerekirse yuzumu kizartip sana basvururum.:26:

Aşk olsun , bak ben burda görev aşkı ile gece gündüz nöbetteyim :KK52:

Gidip yatayım yahu , bir habere takıldım nette , ardından tavla oynadım , derken kk da kaldım .

Ben 24 yazayım , sen değişirse söylersin canım .

Bu arada, iki ayri bolumun unite toplami yine de gzdbky'nin yanina yaklasamadi ya, bir kere daha helal olsun gzd'cigim, kolayliklar diliyorum bu sene de sana...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Aşk olsun , bak ben burda görev aşkı ile gece gündüz nöbetteyim :KK52:

Gidip yatayım yahu , bir habere takıldım nette , ardından tavla oynadım , derken kk da kaldım .

Ben 24 yazayım , sen değişirse söylersin canım .

İyi geceler canimcim, beni de uyku tutmadi bu gece, ben de biraz okeye takilayim. Eeee aof okuyoruz, oyunlar da sanaldan tam olduk biz.:)))

İyi geceler canimcim, beni de uyku tutmadi bu gece, ben de biraz okeye takilayim. Eeee aof okuyoruz, oyunlar da sanaldan tam olduk biz.:)))

Fena yenildim tavlada , zar tuttu kesin :KK1::KK1:

Bir de şu sanal dostluklarımız reele dönse ne güzel olacak diyor ve bu gecelik iyi geceler diliyorummmmm :KK19:

herkese günaydınn nazarlara mı geldimm nedir dün işyerinde çok yoğundum kitap yüzü açamadım :KK43: akşam da matematiğe baktımm çook kötüyüm moralim bozulduuu sanırım matematik yüzünden biakç dönem uzar benim :KK43:(

Hele şükür kayıt yeniledim. :KK1:
Önce bankamatikten para yatırdım sonra aöf büro yolunu tuttum. Sıra falan yoktu hiç 5 dakikada hem kayıt yenileyip hem de kitaplarımı alarak çıktım.
Tüm kitaplarım vardı bir daha git gel yapmaktan kurtuldum. :KK1:
Cüzdanım pek bi hafifledi para gidince :KK37:

Bende kayıt yaptırdım. Para yatırdım sadece büroya gidemedim maalesef. Neyse eşim halleder bir ara :KK1::KK1:

Aslında pazartesi çalışmaya başlamalıydım öyle planlamıştım ama bu hafta başlayamayacağım herhalde öncelik ufaklığın okula adaptasyonunda.

herkese günaydınn nazarlara mı geldimm nedir dün işyerinde çok yoğundum kitap yüzü açamadım :KK43: akşam da matematiğe baktımm çook kötüyüm moralim bozulduuu sanırım matematik yüzünden biakç dönem uzar benim :KK43:(

Tünaydın :KK3:

İlk günden 7 ünite bitirince kem gözler olmasa da , imrenen gözler olmuştur belki :KK34:

Matematik için özel bir çalışma programı uygula kendine , diğer derslerden ayır onu , iş yerinde çalışma vs...

türk dili ve edebiyatı-4
sorumlu old. ünite sayısı 27
bitirdiğim 1:KK33:

Ekledim loliss ,

Sende hızlı başlayanlardansın .

Hele şükür kayıt yeniledim. :KK1:
Önce bankamatikten para yatırdım sonra aöf büro yolunu tuttum. Sıra falan yoktu hiç 5 dakikada hem kayıt yenileyip hem de kitaplarımı alarak çıktım.
Tüm kitaplarım vardı bir daha git gel yapmaktan kurtuldum. :KK1:
Cüzdanım pek bi hafifledi para gidince :KK37:

Cüzdan hafiflemesi haricinde epey sorunsuz geçmiş sedulu .

Hadi bakalım rastgele üniteler :KK1:

Bende kayıt yaptırdım. Para yatırdım sadece büroya gidemedim maalesef. Neyse eşim halleder bir ara :KK1::KK1:

Aslında pazartesi çalışmaya başlamalıydım öyle planlamıştım ama bu hafta başlayamayacağım herhalde öncelik ufaklığın okula adaptasyonunda.

Kreş mi yoksa 1. sınıfa mı başladı ?

Oğlumda bu sene kreşe başladı , ilk hafta gitti , bir haftadır evde , hemen hastalandı okulda . Ama her sabah okula gitmek istiyor , alışma süreci kolay geçti şükür bizde.

Tünaydın :KK3:

İlk günden 7 ünite bitirince kem gözler olmasa da , imrenen gözler olmuştur belki :KK34:

Matematik için özel bir çalışma programı uygula kendine , diğer derslerden ayır onu , iş yerinde çalışma vs...

Ekledim loliss ,

Sende hızlı başlayanlardansın .

Cüzdan hafiflemesi haricinde epey sorunsuz geçmiş sedulu .

Hadi bakalım rastgele üniteler :KK1:

evet evde çalışıyorum ama bu hafta sonumu sırf matematiğe ayıracağımm :KK43:

arkadaşlar nasıl çalışıyorsunuz...
çalışmaya başlayanlar var mı?
nasıl bi çalışma tekniği uyguluyorsunuz.
ben nasıl çalışsam bilemedim günde kaç ünite bitireyim siz nasıl yapıyorsunuz..
günün hangi saatinde verimli çalışıyorsunuz
ben bide hem ders çalışıp kitapta okumaya vakit ayırmak istiyorum da...:KK51:

Eveeet, hayirlisiyla sosyolojiye de on kaydimi simdi yaptim. Ataturk aofdekiler benim icin manyak diyecekler bu saatte.:)))

hayırlı olsun biberoncum, inşallah kolayca geçersin türk dili derslerin gibi....hayır yani onur belgelerini asacak duvar kalmamıştır kesin evinde :KK60:
sosyolojide de aynı performansı sergilersen yakında aöf isyana gelecek sana, yeter artık belge yetiştiremiyoruz diye :KK62:

bu arada herkese günaydın...mutlu sabahlar mutlu haberler inşallah...
birazdan çarşıya çıkıyorum, murat yayınlarının kitabına bakıcam...belki gelmitir diye..pefffff :KK37::KK37::KK37:
ha birde boya alıcam...:KK14: ne boyası olduğunu söyleyip de rezil olmayım...ama aus iyi bilir ne boyası olduğunu, :KK1:

hayırlı olsun biberoncum, inşallah kolayca geçersin türk dili derslerin gibi....hayır yani onur belgelerini asacak duvar kalmamıştır kesin evinde :KK60:
sosyolojide de aynı performansı sergilersen yakında aöf isyana gelecek sana, yeter artık belge yetiştiremiyoruz diye :KK62:

bu arada herkese günaydın...mutlu sabahlar mutlu haberler inşallah...
birazdan çarşıya çıkıyorum, murat yayınlarının kitabına bakıcam...belki gelmitir diye..pefffff :KK37::KK37::KK37:
ha birde boya alıcam...:KK14: ne boyası olduğunu söyleyip de rezil olmayım...ama aus iyi bilir ne boyası olduğunu, :KK1:

Duvar boyası yahu , gazelcim salonun duvar renginden sıkılmış da :KK9:

Şöyle kahve tonlarında bir boya al canım , kapatırsa o kapatır ancak duvarları :KK52::KK52:

Kreş mi yoksa 1. sınıfa mı başladı ?

Oğlumda bu sene kreşe başladı , ilk hafta gitti , bir haftadır evde , hemen hastalandı okulda . Ama her sabah okula gitmek istiyor , alışma süreci kolay geçti şükür bizde.
[/QUOT]

Yok canım ya bu yıl 2. sınıf ama okulumuzu değiştirdik. Özelden devlete geçtik bu yıl. Benim oğlumda sosyal uyum açısından sıkıntı olmuyor pek oda gitmek istiyor bizim sorunumuz derslerle, Okul düzenine uyumla ilgili :KK19::KK19::KK19:

Çok geçmiş olsun yeni başladığı için hastalanır bir süre biz 3,5 yaşında yaşadık bu hastalanmaları ve inan bana 2 yıl sürdü inşallah seninki çabuk alışır tamamen bağışıklık sistemi ile alakalı bizimki çok kötüydü yavaş yavaş normalleşiyor :KK9:

arkadaşlar nasıl çalışıyorsunuz...
çalışmaya başlayanlar var mı?
nasıl bi çalışma tekniği uyguluyorsunuz.
ben nasıl çalışsam bilemedim günde kaç ünite bitireyim siz nasıl yapıyorsunuz..
günün hangi saatinde verimli çalışıyorsunuz
ben bide hem ders çalışıp kitapta okumaya vakit ayırmak istiyorum da...:KK51:

eftelyacım ben daha başlamadım ama geçen yıldan taktiğimi söyleyim, ünitelerimi saydıktan sonra sınava kadar günlerimi hesaplayıp, günde kaç üniteyle sınav gününe yetişebilirim diye hesaplıyorum önce...
geçen yıl günde 2 ünite olarak çalışırsam yetiyordu...ve elimden geldiğince aksatmadan günde iki üniteyi bitirdim...
önce ünitenin birini okuyup sonra ünite sonundaki soruları çözüyordum...ardından ikinci üniteyi okuyup yine ünite sonundaki soruları çözüyordum...
sınava bir iki hafta kalıncaya kadar hep böyle böyle devam ettim..son iki hafta kala üniteleri tamamen bitirip sadece test çözme işine başladım...günde 150 civarı soru çözüyordum, yani üniteleri okuyup geçmek yetmiyor çünkü sınava kadar çalıştıklarını unutuyor insan...
o yüzden üniteler bittikten sonra yeni baştan test çözmeye başlayıp sınava kadar gece gündüz çözüyordum...
ve en çok test çözerek öğreniyorum ben....hem akılda kalıcı oluyor hemde sınavda benzerleri çıkıyor...bu sende öyle yapıcam inşallah..yarın başlıcam nasipse..

Yok canım ya bu yıl 2. sınıf ama okulumuzu değiştirdik. Özelden devlete geçtik bu yıl. Benim oğlumda sosyal uyum açısından sıkıntı olmuyor pek oda gitmek istiyor bizim sorunumuz derslerle, Okul düzenine uyumla ilgili :KK19::KK19::KK19:

Çok geçmiş olsun yeni başladığı için hastalanır bir süre biz 3,5 yaşında yaşadık bu hastalanmaları ve inan bana 2 yıl sürdü inşallah seninki çabuk alışır tamamen bağışıklık sistemi ile alakalı bizimki çok kötüydü yavaş yavaş normalleşiyor :KK9:

O sorunlar bizde de var , hem de nasılllll :KK52:

Okulu , öğretmenlerini , arkadaşlarını sevmek sorunsuz , oyun odasında oyun oynamak sorunsuz , iş kurallara gelince imdaaaaaat diye kaçan bir çocuk.

Bende sırf okul ortamında kurallara alışsın i benim kuramadığım otorite belki orada işe yarar diye bu sene kreşe verdim .

Bizimde normalleşir umarım hastalık yönünden , bütün kışı hastalıkla geçirmeyiz umarım .

X