2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Yok başvurulmuyor. O yüzden ders mi bıraksam diyorum tereddütte kaldım.
Ben matematik ve türkçe de tekrar yapmıyorum. Direkt soru çözüme başlıyorum. Bol bol soru bankası alıyorum. Netten soru indiriyorum falan.
Asıl ağırlık vereceğim genel kültür olacak bu yıl.
Ama tabi dediğin doğru ne kadar kaynak çeşitliliği olursa o kadar iyi olur.
Geçen yıl yargı, ihtiyaç, güvender bi de bi yayın vardı adını unuttum. 4 yayından çalıştım.
Nisan ayında soru çözeceğim diyorsun ya bol bol deneme almanı tavsiye ederim.

Aynen ben de Türkçe matematik çalışmıyorum. Sadece soru çözeceğim onlardan. Genel kültürde konu çalışacağım. Dershanelerin denemelerine girmeyi düşünüyorum. Bu sene girdiğimde son üç hafta çalışmıştım. Baktım yapabiliyorum, dershaneye falan kaydolmadım evde kendim çalışırım dedim. İnşallah olur.

Aynen ben de Türkçe matematik çalışmıyorum. Sadece soru çözeceğim onlardan. Genel kültürde konu çalışacağım. Dershanelerin denemelerine girmeyi düşünüyorum. Bu sene girdiğimde son üç hafta çalışmıştım. Baktım yapabiliyorum, dershaneye falan kaydolmadım evde kendim çalışırım dedim. İnşallah olur.

Bende hiç gitmedim kpss için dersaneye
Ama deneme sınavlarına bi kaç kez girdim.
Evde kendi ortamını kurunca daha rahat oluyor.

hımm o zaman ben şimdiiden iletişime geçmem lazım kendisi ile ,

Randevu işlemi nasıl yapılıyor acaba ablacım , :)

alah yardımcı olsun valla ne diyeyim.

Evde olsam sorun değil de çalışınca zor oluyor be ablacım.

randevuyu bendenizden alıyorsun canım :KK14:
geçen yıl ki gibi çizelgeler şirketten :KK14: sizdeki o çalışma azmini görmek istiyorum hadi bakalım :KK9:
şimdi bana bütün derslerinin isimlerini yazıyorsun...ister özelden mesaj at,ister burdan yorum yaz..farketmez..
en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır efendim :KK9:
bu arada mail adresini yazmayı unutma özel msja...

Ben gazele başvursam, beni döver mi acaba, yoksa sadece saçlarımı mı yolar?:KK1: Gazelim 2 ayrı çizelge rica ediyorum, biri 23 ünite-7 ders, biri de 49 ünite-7 ders. Şöyle afillisinden olsun ama.:))

biberonum birinci şirketten ikinci ücrete tabi malesef.. uygun bir mebla karşılığında anlaşabiliriz, uygun olması da hani dostumsun o manada...yoksa pazarlıksız....:KK1:
eğer istersen sana da hazırlarım hemen tatlım, pc de kayıtlı sadece ders ekle çıkar yapıyorum sayıya göre..
seninki nerden baksan 4 tane A4 kağıdı yapar...:KK1::KK1: ehh artık evinde münasip bir duvara asarsın...işaretlemekle de bitmez seninki canım yaa...:KK9: özelden mailini ve derslerini bildir bana, yarına hazırlarım...

Sen direk uzat saçlarını gazele doğru canım , uzaat uzaaat :KK4::KK4:

Sen şimdi inci gibi çizelge istersin birde , nasıl yapıyor bilsem , seninkini ben yapayım , en cicili bicilisinden :KK12:

hakkaten ausum, biberon için on veya on beş tane fosforlu almam lazım ki eh anca yeter okadar derse :KK60:
üzgünüm biberoncum, tek renk çalışıyor benim kartuş :KK60:

Amin ablam amin.

Tamam peki o zaman . gazelden mail bekliyor olacağım :d

Ben yatıyorum hepinize iyi geceler malum iş var:KK16: kendinize iyi bakın

üste yazdım yoruma canım..

çizelgenin lafı geçmişken sevabına isteyene çizelge yapabilirim kızlar...
isteyen kimlik fotokopisi, 6 tane vasikalık ile başvurabilir :KK60:
şaka tabiki, isteyen bana özelden msj yollasın, derslerinin isimleri ve mail adresiyle...

çizelgenin lafı geçmişken sevabına isteyene çizelge yapabilirim kızlar...
isteyen kimlik fotokopisi, 6 tane vasikalık ile başvurabilir :KK60:
şaka tabiki, isteyen bana özelden msj yollasın, derslerinin isimleri ve mail adresiyle...

Günaydınnnn,
nasıl bir çizelge hazırlıyorsunuz acaba?
Ben geçen sene öğrenci kimliğim yanımda olmadığı için uluslararası işletmecilik sınavının vizesine girememiştim.
Çantamı kuzenin arabada bırakmıştım kimlikte çantada gitti.
Ortalamayı 0,04 puan yüzünden tutturamadım. Ortalamam 1,96 :KK43:
öyle olunca CD olan 2 derside almak zorunda kaldım.
Bu sene Stratejik Yönetim 1, Uluslararası İşletmecilik birde Sermaye Piyasalarıve Finansal Kurumlar derslerini alıyorum.
Vizeler için her dersin ilk 4 ünitesinden sorumluyum.

Nerede o günler. Ben yıllardır ingilizce biliyorum. Yazışabiliyorum okuyabiliyorum ama gel gör konuşmaya gelince konuşamıyorum. biri bana soru sordumu suratına şapşal şapşal bakıyorum. Çok üzücü. Halbuki chat yapsam ooo ne muhabbet döndürüm ama nerede... Şimdi unutmaya bile başladım. Neyseki ingiliz 3 ve 4 dersleri sayesinde tekrar tazelerim. YDS ye gireceğim o zamn sıkıysa unut :KK9:
işte yurtdışında onu tamamen atıyorsun üstünden. burada yanlış bişey söylermiyim diye 40 kere düşünmekten ağzımızı açamıyoruz. ama orada konuşmak zorundasın yoksa elalem keyfinimi bekleyecek :) ben burada hazırlık okudum. üniversitede muaftımanlıyordum ama konuşmaya gelince 3-5 cümleden sonra hönk kalıyordum. ama şimdi alakasız bi şekilde konuşulduğunu bile duysam atlayasım geliyor :KK9: ve ingilizce görmek duymak istiyorum özellikle ingilizce filmler çıyorum kendime. tamam hepsini anlayamıyor olabilrim ama neticede özlüyorum yani :KK16:
umarım herkes birgün o deneyimi yaşar. yaşayanlarda bi daha yaşar :KK9:

Ya ablam 60 küsür ünite nasıl oluyor bende onu anlamadım.. :44:
Gözde gelsin de soracağım bu hatun kaç ders almış.
Herhalde kredileri düşük, bilemedim.. :KK1:
Senin dersin mi az ablam yoksa mezun falan mı oluyorsun? :26:

tatlım ben geçen sene yani 2.sınıfın güz döneminde 3. sınıf güz döneminden alabildiğim kadar 45 krediye kadar ders almıştım
bu döneme kalmıştı 4 ders
üniversitede 30 krediye kadar tamamlamak için 4.sınıf güzenden 4 ders daha atamış
oldu 8 ders
ben zaten 1 sene erken bitiricem diye yine 45 krediye kadar ders aldım oldu mu 12 ders:KK53:
ama son seneye hiç dersim kalmadı şu an
yani güz dönemine kalmadı
baharda da aynı şekilde yapıcam geçen baharda da üstten ders almıştım şimdi yine öbür bahar dönemni temizlicem 1 yıl erken bitiricem inşallah:KK16:

Staj kılavuzu mıtaj kılavuzu , listeden 5 gitti mi sen ona bak gözdecim :KK9:

Hadi bakalım süpersin :nazar:

valla hafifledim ben:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

ayy gazel:KK53::KK53::KK53:
kız inkılaptan derse başlanır mı hiç:KK52::KK52::KK52:
bende seni bu yüzden tebrik ediyorum
biliyosun ben hep en sona bırakmıştım
sona kalan dona kalır lafını tasdikledim bu yüzden geçen sene:KK53::KK53::KK53::KK53:

Ne oldu yavrum :KK37:

Senin staj kılavuzun yok diye mi kıskandınnnn :KK9:

Hadi bakayım tanzimata yürü sen :KK55:Seni müteferrika seni

ınkılaptan kurtuldum diye o kadar mutluyum ki ben
şu an gazel ilk inkılapla başladı diye gözümde bir numara zaten maşallah diyorum nazarım çok değer aman Allah korusun:nazar::nazar:

bu arada bir hal ve gidişat bir isana bu kadar mı yakışır:KK52::KK52::KK52::KK52:
abla ya:KK52:
anneme hep diyorum
bu senenin sonunda ben artık kafamda huni üzerimde deli gömleği dolaşırsam hiiiiiçç şaşırma diye:KK9::KK9::KK9::KK9:
cukk oturmuş yani:KK1:
babamın evde olması kardeşimin dersleri falanda çok bunaltıo beni bu sene
bakalım ne yapıcam:KK19:

bir bitireyim şu seneyi
hayatım düzene girecek resmen:KK31:

günaydın bacılar:KK3:
hava yağmurlu yataktan zor koptum:KK14:
İyi gecelerrrr. Maşallah maşallah parmaklar çalışıyor, bu azminizi derslerde de beklerim hatunlar. :KK53:
Sizceeee 9 ay çalışmayla kpss 96 falan alabilir miyim ben yoksa boşa mı hayaller kuruyorum? :KK30:
alırsın inşallah canım
daha vaktimiz çok
ben araya ales'i de saıkıştırcam mesela:KK53:

Matematik için sınava yakın günlerde tekrar dönüş yaparsın , mat. dan başla , diğerlerini bitir sonra , en son mat. a geri dön bence .
Bol bol soru çözmek gerek mat .için .

Merhaba çağla , hoşgeldin aramıza .
Ünite sayın seninde çokmuş , Allah kolaylık versin , ekliyorum listeye , beraber başarırız merak etme
:KK34:

Eeee sende burda olsana bizimle , listemizde yani :KK17:

Bende o kadarını yaptım canım , büroya gittiğimde bondrol yapıştıracaklar ve kitaplarımı alacağım ama ne zaman giderim Allah bilir :KK1:
[/B]

Hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim , az kalmış çok . 4 sene önce bu zamanlar bende son ayımdaydım , 16 Ekim doğumlu oğlum :KK16:
Zor olacak biraz senin için , ilk zamanlar uyumayacak vs ... Ama planlı bir düzen oluşturabilirsen ders için neden olmasın ? Son senenmiş , uzamaz umarım .
Ünite sayısınıda yazarsan listeye ekleyeyim , beraber çalışırız burada .

Selam loliss , ne var ne yok :KK6:

Hoşgeldin do_major:KK3:

http://e-ogrenme.anadolu.edu.tr/Docu...ersListesi.pdf

Bu linkten bakabilirsin ünitelerinin sayısına .

Elindeki öğrenci bilgi forumu ile beraber internet şifreniz diye bir a4 daha vermeleri gerekiyordu , yani geçen sene bana öyle yapmışlardı :26:

Geçmiş olsun gazelimmm , mazeretin büyükmüş , neyse ki geçmiş , tahminimce şuan harıl harıl çalışıyorsundur ve gece gelip bitirdiğin ünite bildirimi yaparsın :KK16:

Bak bak bir kaytarıkçı daha , hani siz gazelle kararlaştırmıştınız perşembe başlıyordunuz , çizelgenizde perş. boş mu kaldı şimdi :KK20:

Oyy canım benim yaaa , çokmuş be gözdem :KK30:

Ben yazarım yazmasına da elim nasıl gider + 49 yazmaya bilemedim :26:

iyi diyelim canım
dün eşim evdeydi normal şartlarda o evde olunca daha güzel çalışıyorum ama dün kitabı bırakıp da derse geçemedim
biri içimdeki kitap kurduna dur demeli diyorum :KK20:

Son düzenleme:
Slmmmm:) nasilsiniz? Aus o yarim unit. 1 e tamamladim ne azim dimi:KK70: ya bisey soruc kpss ve aof ayni anda yururmu sizce:KK43: 2 yasinda oglum var gunduz uyudukca ders calisiyorum tasinma isi bitsin daha sıkı calisicam istedigim puan 85 fln infaz koruma memurlugunu istiyorum sizce calisayim mi yoksa ikisi yurumez mi dersiniz?

alırsın inşallah canım
daha vaktimiz çok

Günaydınn. Ben alese geçen sene girdim, neyse ki o aradan çıktı. :KK53: Yds'ye gireceğim ilkbahar dönemi, yoksa puanları hesaplamıyorlar. :KK20: Gerçi p3 den 96 alırsam diğer puanları sallamam artık ama garantiye almak lazım. :KK24:

Son düzenleme:
Slmmmm:) nasilsiniz? Aus o yarim unit. 1 e tamamladim ne azim dimi:KK70: ya bisey soruc kpss ve aof ayni anda yururmu sizce:KK43: 2 yasinda oglum var gunduz uyudukca ders calisiyorum tasinma isi bitsin daha sıkı calisicam istedigim puan 85 fln infaz koruma memurlugunu istiyorum sizce calisayim mi yoksa ikisi yurumez mi dersiniz?

Merhaba. Evli ve çocuklu olunca durum biraz daha farklı olur tabi ama kendinize güveniyorsanız yaparsınız bence. Ben de bu sene hem yüksek lisans hem aöf hem kpss halletmeye çalışacağım, üstelik benim hedefim en az 95. Bakalım nasıl olacak. :KK31:

Bugün yoğunum biraz , üniteleri yalayıp yutar , bitirirseniz bugün gece yazarım ancak , bilginize arkadaşlar :KK16:

Yeni gelen var mı bir bakayımmm :KK6:

Yürüten arkadaşlar ama evli ve çocuklular mı bilemeyeceğim ama ;

Neden olmasın ki ?

Bu sene ömrümden çalışmaya yoğunlaşarak geçsin .

Ya şu kucuk ifadeler nerden cikiyooo:)

Sağ üstte kullanıcı kontrol paneline tıkla , açılan sayfada solda seçenekleri düzenleyi seç , in aşağıya mesaj editörü seçeneği var , onu gelişmiş yap.

Sonra mesaj yazarken smileyları görebileceksin .

bu arada bir hal ve gidişat bir isana bu kadar mı yakışır:KK52::KK52::KK52::KK52:
abla ya:KK52:
anneme hep diyorum
bu senenin sonunda ben artık kafamda huni üzerimde deli gömleği dolaşırsam hiiiiiçç şaşırma diye:KK9::KK9::KK9::KK9:
cukk oturmuş yani:KK1:
babamın evde olması kardeşimin dersleri falanda çok bunaltıo beni bu sene
bakalım ne yapıcam:KK19:

bir bitireyim şu seneyi
hayatım düzene girecek resmen:KK31:

İnşallah gözdem yaa , bitecek bitecek de işte çok yoğunsun daha bu yaşta .Hadi biz alıştık , ev , çocuk , eş , üstüne dersler .
Ama sana bravo ...Ben senin yaşında tepsi ile yemeğimi odama alıp , tv karşında telefonda çene yapıyordum
:KK52:

alırsın inşallah canım
daha vaktimiz çok

iyi diyelim canım
dün eşim evdeydi normal şartlarda o evde olunca daha güzel çalışıyorum ama dün kitabı bırakıp da derse geçemedim
biri içimdeki kitap kurduna dur demeli diyorum :KK20:

Kitap kurdu olmaya devam loliss ama aöf kitaplarına kurt ol bu ara :KK1:

Yahu benim bile , düşünün yani benim bile canım ders çalışmak istedi , burada yaza yaza

biberonum birinci şirketten ikinci ücrete tabi malesef.. uygun bir mebla karşılığında anlaşabiliriz, uygun olması da hani dostumsun o manada...yoksa pazarlıksız....:KK1:
eğer istersen sana da hazırlarım hemen tatlım, pc de kayıtlı sadece ders ekle çıkar yapıyorum sayıya göre..
seninki nerden baksan 4 tane A4 kağıdı yapar...:KK1::KK1: ehh artık evinde münasip bir duvara asarsın...işaretlemekle de bitmez seninki canım yaa...:KK9: özelden mailini ve derslerini bildir bana, yarına hazırlarım...

hakkaten ausum, biberon için on veya on beş tane fosforlu almam lazım ki eh anca yeter okadar derse :KK60:
üzgünüm biberoncum, tek renk çalışıyor benim kartuş :KK60:

Hmmm, demek ücretli...Acıyın bana yahu, zaten harç paraları belimi büktü, bir kolaylık da sen gösteriver gazelim.:))) Ben sana buradan kalbimi göndersem anlaşabilir miyiz, ne dersin??:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Özelden atıyorum canım, ama gerçekten zor olacak diyorsan sadece türk dilini yapsan da bana uyar.:))

Bu arada madem kartuşun tek renk, yanına çiçek böcek kondur bari, kuru kuru olmasın.:)))

Merhaba. Evli ve çocuklu olunca durum biraz daha farklı olur tabi ama kendinize güveniyorsanız yaparsınız bence. Ben de bu sene hem yüksek lisans hem aöf hem kpss halletmeye çalışacağım, üstelik benim hedefim en az 95. Bakalım nasıl olacak. :KK31:

Acikcasi Kendime pek guvenmiyorum:) sizin ki dahada zormus Allah yardimciniz olsun

X