2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

hepsi yeşilse yuppiieee :KK52:
malesef benimde 2. dönemde 2 FF'im var.
bende onları verince böyle sevineceğim :KK52:
ay hadi inşallah. Allah herkesi kurtarsın çok rahatladım, çok mutluyum, heyecanlıyım. hepiniz geçin inşallah emii.:KK52::KK52:
Yukarıda bir tablo paylaşıldı , oraya bakayım .

Sanırım geçtin . 2012 güz döneminde uyarı aldığın derslerden 2.00 üstü ortalamaa ile geçtin.

aus çok teşekkür ederim. çok rahatladım vallahi kendim inanamadım hep birisi geçtin desin diye bekledim hala şoktayım :KK17::nazar:

Son zamanlarda hiç uğrayamadım

Bildirim yapamadım

Hem işler hem diğer yoğunluklar

Derste çalışamadım pek zaten

Ama şükürler olsunki hepsini vermişim derslerimin

1 tanesini ortalamadan dolayı geçmişim diğerlerinide iyi kötü vermişim işte

not ortalamam birazcık düşmüş ama napiiiimmm

çok zor bir dönemdiii

bir dahaki dönem asılmam lazım bu sene bu okul bitecek inşallahhhhhh

Selam arkadaşlar kamu yönetimi 2.sınıf bahar dönemi inkilap tarihi 2 ders notları arıyorum ama nette bulamadım.Burası aklıma geldi.Allah rızası için elinde olan varsa paylasabilirmi benimle.. çok ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

Selam arkadaşlar kamu yönetimi 2.sınıf bahar dönemi inkilap tarihi 2 ders notları arıyorum ama nette bulamadım.Burası aklıma geldi.Allah rızası için elinde olan varsa paylasabilirmi benimle.. çok ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

Yardım etmeyi çok isterdim fakat benim alana girmiyor..
Sadece aklıma şu kaynak kitapların özetleri geldi oradan yararlanabilirsin :KK34:
Veya kayıtlardan sona herkesler genelde gelmiş olur ve elbet içlerinde senin bölümde okuyan vardır ve ordan yardım alabilirsin..

ne zaman acıklanmış msj gelmedi haberimde yoktu ya uyuyorum bende... ohh şükürler olsun dualarım kabul oldu. pazar kötü diyordum ama hepsi iyiymiş bi tane 45 var diğerleri güzell. korktuğum 2 dersim 70 gelmiş..

Son zamanlarda hiç uğrayamadım

Bildirim yapamadım

Hem işler hem diğer yoğunluklar

Derste çalışamadım pek zaten

Ama şükürler olsunki hepsini vermişim derslerimin

1 tanesini ortalamadan dolayı geçmişim diğerlerinide iyi kötü vermişim işte

not ortalamam birazcık düşmüş ama napiiiimmm

çok zor bir dönemdiii

bir dahaki dönem asılmam lazım bu sene bu okul bitecek inşallahhhhhh

Zelişcim tebrik ederim canım .

Geçmişsin ya ortalamayı salla :KK1:

Merhabalar , kamu yönetimi okuyan arkadaşlar var ama şuan tatil dönemi diye pek kimse bakmaz buraya , dönem açılınca eğer hala bulamadıysan o zaman sorarsan burada belki elinde olanlar vardır , yardımcı olurlar .

ne zaman acıklanmış msj gelmedi haberimde yoktu ya uyuyorum bende... ohh şükürler olsun dualarım kabul oldu. pazar kötü diyordum ama hepsi iyiymiş bi tane 45 var diğerleri güzell. korktuğum 2 dersim 70 gelmiş..

Süper :KK9:

Tebrikler kocaman , çok sevindim .

Darısı bahar döneminin başına .

Zelişcim tebrik ederim canım .

Geçmişsin ya ortalamayı salla :KK1:

Merhabalar , kamu yönetimi okuyan arkadaşlar var ama şuan tatil dönemi diye pek kimse bakmaz buraya , dönem açılınca eğer hala bulamadıysan o zaman sorarsan burada belki elinde olanlar vardır , yardımcı olurlar .

Süper :KK9:

Tebrikler kocaman , çok sevindim .

Darısı bahar döneminin başına .

Teşekkür ederim Ausum bir daha ki dönemde görüşmek ümidiyle :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sagol ausum inş baharda böyle olur. bu arada sen naptın??

kamu yon. okuyan arkadaş arama buradan kitapcılarda var özet kitaplar oradan al hatta fotokopi bile ceken var. ben murat yayınlarının kitabını da almıştım netten bak. kısa özetler vermiş ve bir sürü soru tek itapta butun dersler.. 15 tl falan fot. alabilirsinn. tabi yine bu ders kitaplarına da calışman gerek.yoksa pek verimli olmaz die düşünüyorum.

Hanımlar nasılasınız çalışmalara başladınız mı? Internetim yoktu gelemedim. Çok şükür ki hepsinden geçtim 11 dersin. Osmanlıcadan bile yırttım yani.

Mrb arkadaslar bisey sormak istiyorum ben acik lise cocuk gelisimi okuyorum yuz yuze egitim bitti toplam kredim 187 alan kredim 148 7.donemim mezun olmam icin kac krediye ihtiyacim warr lutfen cwppp.

X