2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

yok auscum, yanlışlık olması imkansız, çünkü aynı bölümden arkadaşlarımdan biliyorum...hemde internetten sorumlu ünitelere baktım, 10 üniteden 1-6 sorumluyuz..geçen yılda böyleydi....aynen 6 üniteden çıktı vizede....
keşke yanlışlık olsa :KK1:

aus şu arkadaşı atarmısın topikten, kötü örnek oluyor bize :63: bu ne böyle daha biz bismillah demeden hepsini bitirmiş..:63:
şaka tabi tatlım, :KK1: maşallah valla nazar olur sana benden demesi...tebrik ederim gerçekten..

amin inşallah biberoncum...

biberoncum benden sana tavsiye ikini üniversite olayı kaldırılmaz...sen onu geç...önce kendi bölümünü erkenden bitirmeye bak...
seneye de bir karışıklık olmadan rahat rahat okursun sosyolojiyi....şimdi iki üniversiteye birden yetemezsin inan çok zor olur...tamam başarılısın maşallahın var, ama ikinci üniversite işin içine girince ikiye bölüneceksin..karar senin...ama ben göze alamazdım açıkçası...

yok henüz bitirmedim :)) murat bitsinnn soru cevap tekrarı yapıcam sonra aöf kitaplarına bakıcamm ben gerçekten azimliyim umarım çok fazla sınıf tekrarı yapmam işletme bitsinn mali müşavirlik istiyorum :KK43:((

Biberoncum:)) oglan uyanmadan be calisirsam kar dedim :)

Ne güzel, beni oğlum uyandırıyor sabah, ondan erken kalkmak mümkün değil. :)) 6.30'da ayaktayız, ancak öğlen uyursa ben de rahat çalışırım kitapları alınca.:))

Yardımcı kitaplarıma bakayım dedim, yarısı çıkmış yarısı çıkmamış, sinir oldum.:KK43:( Hepsini toplu alayım diyordum, ne olurdu yetiştirselerdi şu kitapları...Bu arada kararımı verdim, bu sene türk diliyle beraber sosyoloji okuyacağım, Allah yardımcım olsun.:) Sabah 1 ünite, akşam 1 ünite bu sistemden şaşmadan sınavlarımı vereceğim inşallah. Daha fazla karar değiştirmeden bu akşam kayıt yenilememi de yapayım, yani çok sevdiğim şairin dediği gibi "düşündüğünü hemen yap, yoksa karar vermek zorunda kalırsın" :))
heyyy maaşallahhh bacımm sosyoloji bölümülnde hayırlı uğuru olsunnnn kolay gelee bacım

Yok gazelim, yine bildiğin gibi ikinci üniversite. Sadece anadolu üniversitesi değil, erzurum atatürk üniversitesinin aöf'si. İstanbul auzef gibi. Auzef'te de sosyoloji vardı ama hem bana biraz pahalı geldi, malum anadolu üniversitesine de para vereceğim bu sene, hem de ders sayısı daha fazlaydı.

Psikoloji olsa keşke ausum, ama sadece sosyoloji var ikinci üniversitede...Bir de sosyoloji bitirince kursa katılıp aile danışmanlığı sertifikası alabiliyorsun, sonra da kendi yerini açıp aile danışmanı olabilme şansın var. Açıkçası ben ondan dolayı çok istiyorum sosyolojiyi, ama umarım ben bitirene kadar değişmez bir şeyler...:))
evet bu aile dan:KK16:ışmanlığı durumu vedeee bir çok özel yerde yaşam koçu adı altında çalışma yapabiliyorlarmış sen çalışşş yeterrr

Aminnnnnn , çizsin çizsin , çizme dersem 3 dersten kalayım bu sene :KK52:

Hemen bakayım , belki yıllardır aradığım çalışma şevki , bu kadın sayesinde gelecektir :KK8:
haydii bakalımmmm yusufçukdaa top artık:)
bu arada ben de indirem o hatun sesini yahut adam sesiniii...

heyyy maaşallahhh bacımm sosyoloji bölümülnde hayırlı uğuru olsunnnn kolay gelee bacım

evet bu aile dan:KK16:ışmanlığı durumu vedeee bir çok özel yerde yaşam koçu adı altında çalışma yapabiliyorlarmış sen çalışşş yeterrr

Canımcım, sağolasın, bakalım bindik bir alamete.:))) Allah yüzümü kara çıkarmasın, ama en kötü sosyolojide bütünleme var, türk dilini bütünlemeye bırakmadan sosyolojiden bir-iki ders bütünlemede geçerim diye düşündüm. Bu seneki ders programına göre beni türk dilinden zorlayacak 3 ders, sosyolojiden de zorlayacak 3 ders var. Kalanını yüksek olmasa da ortalama notlarla geçerim herhalde.

Yaşam koçluğunu bilmiyordum, bu zamanın gözde mesleklerinden o da, ama aile danışmanlığını gerçekten istiyorum, bakalım kısmet...:)

günaydınlarr. bende kitaplarımı aldım geldim. kitaplar incelmiş süper olmuş. ama 2. dönem içinde büroya gitmek sıkınıt. hoş bana yürüme mesafesinde ama işten izin almak ve metrobüs yolları canımı sıkıyor.
öğrenci kartımda bandrol yeri kalmamıştı 4 kasımda gelecekmiş bana kart vermediler. birde paso(indirimlikart) 4 yıllık ünide 7 yılı doldurduğum için verilmeyecekmiş ama benm 7 yıl olmadıki :KK43: aöf ye mail atayım ben en iyisi.
hem murattan test hemde aöf kitaplarım var şimdi. ikisinede bakacağım. kitaptan ilk olacağı için önceliğim kitap sonra murat. şimdi derse kaçayım ufakten. hepinize sevgiler

Tabloya kayıtlarımız devam ediyor :KK9:

Aöf güz dönemi ders çalışma sayfamıza katılmak isteyen arkadaşlar bilgilerini yazsın lütfen .

Perşembe günü bankaya para yatırıp sonra doğruca aöf büroya gideceğim.
Burada fazla sıra olmuyordu umarım bu yıl da olmaz.

İnternet bankacılığı sağolsun ben dün hallettim .

Kayıt yeniledim , 27 kredi = 189.89 tl dediler , eyvallah dedim :KK9:

Sırada kitapları almak kaldı .

Büroya gitmek için 16 - 25 tarihleri geçerli değil değil mi ? Yani artık istediğim zaman gidip kitaplarımı alabilirim .

canımcım, sağolasın, bakalım bindik bir alamete.:))) allah yüzümü kara çıkarmasın, ama en kötü sosyolojide bütünleme var, türk dilini bütünlemeye bırakmadan sosyolojiden bir-iki ders bütünlemede geçerim diye düşündüm. Bu seneki ders programına göre beni türk dilinden zorlayacak 3 ders, sosyolojiden de zorlayacak 3 ders var. Kalanını yüksek olmasa da ortalama notlarla geçerim herhalde.

Yaşam koçluğunu bilmiyordum, bu zamanın gözde mesleklerinden o da, ama aile danışmanlığını gerçekten istiyorum, bakalım kısmet...:)
medarıııı iftarımızsınn bacımmmm:) alkışlarrrrrrr sanaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Halledecksindir ha gayretttt
tabloya kayıtlarımız devam ediyor :KK9:

Aöf güz dönemi ders çalışma sayfamıza katılmak isteyen arkadaşlar bilgilerini yazsın lütfen .
hahahaaa daha millet aöf ye kaydını yapmadııı bacımmm :) yakında aöf gibi cebe msjda atarsın:KK52::KK52::KK52::KK52:

Fena gaza geldim haa , bende sosyoloji okuyacağım , sonra kursa gideceğim , sonra aile danışmanı olacağım , sonra da ofisimi Erenköye biberonun ofisinin karşına açacağım :KK52:

Yaşam koçluğunda da iyi para var , onu mu düşünsem yoksa :KK37: ?

Gücü içinde ara , pes etme , sende var olan potansiyeli keşfet dedim mi oldu bitti işte :KK9:

Fena gaza geldim haa , bende sosyoloji okuyacağım , sonra kursa gideceğim , sonra aile danışmanı olacağım , sonra da ofisimi Erenköye biberonun ofisinin karşına açacağım :KK52:

Yaşam koçluğunda da iyi para var , onu mu düşünsem yoksa :KK37: ?

Gücü içinde ara , pes etme , sende var olan potansiyeli keşfet dedim mi oldu bitti işte :KK9:

Aşkolsun ausum, rakip olmaya ne gerek var, ortak oluruz olur biter.:))) Bak ne kadar yapıcı, birleştirici bir insanım, tam sosyolog olacak karakter var bende.:)))

Ayy, ne güldüm ausum, aklıma cem yılmaz geldi, seyrettin mi bilmiyorum, hindistan macerasını anlatmıştı aynı seninki gibi, "içimizde, içimizde" diye diye o zaman da çok gülmüştüm.:)))

Aşkolsun ausum, rakip olmaya ne gerek var, ortak oluruz olur biter.:))) Bak ne kadar yapıcı, birleştirici bir insanım, tam sosyolog olacak karakter var bende.:)))

Ayy, ne güldüm ausum, aklıma cem yılmaz geldi, seyrettin mi bilmiyorum, hindistan macerasını anlatmıştı aynı seninki gibi, "içimizde, içimizde" diye diye o zaman da çok gülmüştüm.:)))

Utandım yahu , ben ne kadar ticari bir sahtekar imajı çizdim , sen melek kalpli sosyolog :KK1:

Yok izlemedim ama benim içimde de gizliden keşfedilmemiş bir stand up ruhu var :KK37:

Keşke örgünde de ekonomi falan okusaydım ya ne kadar pişmanım. :KK43: Günaydınnnnnnnnnn. :KK76:

Günaydın garengciğim, uzun zaman oldu görüşemedik.:))) Ben de örgünde türk dili okusaydım diye kafamı taşlara vuruyorum. Hatta bizim ardiye kapalı balkonu düzelttik geçen hafta, oradan rahmetli babacığımla hazırladığımız öss puan tercihi çıktı, neleri saklamışım.:)) Türk dilini yarım puanla kaçırdım diyordum ya, istanbul hukuku da 4 puanla kaçırmışım, üstelik marmara'yı yazmamışım. Yazsam belki de şimdiye avukat olmuştum ahhh ahh, kağıdı yiyesim geldi bir an.:)))

Günaydın garengciğim, uzun zaman oldu görüşemedik.:))) Ben de örgünde türk dili okusaydım diye kafamı taşlara vuruyorum. Hatta bizim ardiye kapalı balkonu düzelttik geçen hafta, oradan rahmetli babacığımla hazırladığımız öss puan tercihi çıktı, neleri saklamışım.:)) Türk dilini yarım puanla kaçırdım diyordum ya, istanbul hukuku da 4 puanla kaçırmışım, üstelik marmara'yı yazmamışım. Yazsam belki de şimdiye avukat olmuştum ahhh ahh, kağıdı yiyesim geldi bir an.:)))

:KK60::KK60::KK60:

Kağıdı yiyesim geldi demişsin ya , ben orada koptum :KK9:

Ya ama o zaman biz seni tanıyamazdık diye olaya yaklaşsam , sahtekar tüccardan sonra bencil arkadaş yaftasını da yerim değil mi ??? Yerim yerim :KK14:

Utandım yahu , ben ne kadar ticari bir sahtekar imajı çizdim , sen melek kalpli sosyolog :KK1:

Yok izlemedim ama benim içimde de gizliden keşfedilmemiş bir stand up ruhu var :KK37:

Ben diyorum sana benim hamurumda var işte, daha başvurmadan sosyolog oluverdim.:)) Ayrıca sen istesen de dediğin imajda olamazsın, melek arkadaşım benim.:KK16::KK16:

Cem Yılmaz da hindistan seyahatini anlatıyordu; "güç nerede:içimizde, sevgi nerede:içimizde, eee 100 dolar verdik kdvsi nerede: içinde, içinde" diye, tabii bir de tonlaması var, çok komikti çook.:)) Senin espriler zaten beni pc başında gülmekten öldürüyor, gazelin de senden aşağı kalır yanı yok. Sahi o nerelerde, bensiz kaynatıyorsunuz diyecek gelince saç yolucum benim.:))))

X