2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Ya aldım aldım gazelim de , yatmaya giderken saat 3 de gördüm mesajını , eee artık sen uyumuşsundur diye cevap yazmadım .

Telefon mutfakta kalır benim nedense hep , öyle bir huyu var :KK1:

Ara ara ilk sayfada tabloya bakıyor musun , hal ve gidişatınıza yazı yazıyorum :KK6:

çok hoşuma gitti o hal ve gidişat ya, nrden aklına geldi :KK1:
ama çok hoş olmuş tablo, ve hal ve gidişat da çok motive edeceğe benziyor...
şu durumda pek iyi bir ahval görünmüyecek bende uzun bi süre ama, bakalım mevla neyler, neylerse güzel eyler...:KK52:

çok hoşuma gitti o hal ve gidişat ya, nrden aklına geldi :KK1:
ama çok hoş olmuş tablo, ve hal ve gidişat da çok motive edeceğe benziyor...
şu durumda pek iyi bir ahval görünmüyecek bende uzun bi süre ama, bakalım mevla neyler, neylerse güzel eyler...:KK52:

hahahaaa aus ya ölme emi :KK60:
garengin hal ve gdişatına bayıldım....
gareng görmedi heralde daha :KK60:

:KK1::KK1::KK1:

Daha tam performans sergileyemedim dur hele , ya arada motive olur dedim bende . Ders çalışmaktan çok sıkılacağız 3 ay , burada da deşarj oluruz işte , ben kendime de bir gidişat yazayım dur hele :KK28:

Bir oğlumu parka götürdüm geldim, maşallah gazel saç yolmalara başlamış, adaşım gzdbky işlerini halletmiş (darısı başımıza), ausum tablo peşinde, garengciğim de benle aynı dertten muzdarip...Kısacası hepsini okudum, tembellik edip alıntı yapmadım.:))

Gazelim, yerden göğe kadar haklısın...Ben de hem bir an önce gitmek istiyorum, belki kitaplar vardır da bana geç gidersem bitti derler diye...Hem de kuyruk varsa onu göze alamıyorum...Acaba yarın sabahtan bir gayretle şansımı denesem mi?? Yoksa bir kavga da kadıköy bürosunda çıkacak, demedi demeyin...:))

Garengciğim, ben eminim kpss'de de çok çok başarılı olacaksın. Ne yazık ki şanssızlık yaşamışız ikimiz de, ama ben daha önce de dediğim gibi kaderci bir insanım, vardır bir nedeni mutlaka...

Gzdbky, aynen garengin yazdığı gibi, yazdıklarını okuduktan sonra ben de ohh dedim resmen.:)) Hemen de gaza geldim, gidip kitaplarımı almam lazım bir an önce, ama önce bankaya para yatırmam lazım...:44:

Sabahtan beri oğlum huysuzluklarıyla hayata küstürdü beni, uyuyup uyanınca da melek gibi oluyor.:) Ödül olarak parka gittik, şimdi de yemek telaşı var. Ben azıcık kaçıyorum, akşam yine cee ee yaparım..:KK16::KK16::KK16:

ausencia... durrr durr 60 yazma şu konuya bi açıklık getirelim öyle yazz...:KK1::KK1:
ya ben bunu bir türlü anlamadım ayol şimdi toplam 7 dersim var. hepsinde 8 ünite var. hepsini saydım 60 ediyor ben sadece 8 ünite yerine yarısına 4 ünite mi çalışacağım yanii :KK31: acil cevap lütfennn:44:

Son düzenleme:
hahahaaa aus ya ölme emi :KK60:
garengin hal ve gdişatına bayıldım....
gareng görmedi heralde daha :KK60:

Aaaa vallahi görmemiştim. :KK52::KK52:
Ama doğru söze ne denir. :KK53:
Bu sene atanmaya odaklandığım için Aöf biraz üvey evlat olacak gibi. :KK37:
KPSS programımı yaptım, Ekim'de başlıyorum inşallah. Tabi umarım 2014 e gerek kalmadan bu sene atanırım ama belli olmuyor işte devletin işleri. :KK47:
Final ve ara sınav tarihlerine baktım ohoo daha var dedim kapattım. :KK52::KK52:
Daha okuldaki finaller var, kısmet artık. :KK35:
İşim olsun da aöf ve yüksek lisans eksik kalsın, onlar nasılsa biter. :KK53:

Garengciğim, ben eminim kpss'de de çok çok başarılı olacaksın. Ne yazık ki şanssızlık yaşamışız ikimiz de, ama ben daha önce de dediğim gibi kaderci bir insanım, vardır bir nedeni mutlaka...

İnşallah ablacım sağol. :21: Ben de artık kader kısmet diyorum ne yapayım, olan oldu. Kısmetimde bu varmış, böyle düşünmek rahatlatıyor insanı. :KK31:

ausencia... durrr durr 60 yazma şu konuya bi açıklık getirelim öyle yazz...:KK1::KK1:
ya ben bunu bir türlü anlamadım ayol şimdi toplam 7 dersim var. hepsinde 8 ünite var. hepsini saydım 60 ediyor ben sadece 8 ünite yerine yarısına 4 ünite mi çalışacağım yanii :KK31: acil cevap lütfennn:44:

Acilllllllllllll cevap .

Evet vizede 8 de 4 .

Finalde 8 de 8 .

eftelya 7 dersinin hepsinin 8 ünite ise ;

7*4 = 28 üniteden sorumlusun demektir .

60 nerden çıktı yahu

Gidemedim, muhabbet bu kadar iyiyken. :)) Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler akşam bizimkiler.:KK9:

Hal ve gidişat süper olmuş ausum, senden başkası da bu kadar yaratıcı olamazdı eminim.:))) Damga vurdum demek, sosyolojimi de ekleyecek misin oraya yoksa o üvey evlat, sadece anadolu üni mi kabulüm diyorsun?? :)))

ay aus çok sağol içime su serptin.. :129:
ayrıca kim 60 dedi ben demedim kiiiiiiii..:KK3:

Son düzenleme:
Gidemedim, muhabbet bu kadar iyiyken. :)) Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler akşam bizimkiler.:KK9:

Hal ve gidişat süper olmuş ausum, senden başkası da bu kadar yaratıcı olamazdı eminim.:))) Damga vurdum demek, sosyolojimi de ekleyecek misin oraya yoksa o üvey evlat, sadece anadolu üni mi kabulüm diyorsun?? :)))

Yo onu da yazalım canım , o kaç ders kaç ünite :KK52:

ay aus çok sağol içime su serptin.. :129:
ayrıca kim 60 dedi ben demedim kiiiiiiii..:KK3:

Ne demek efendim , 60 dan 28 e indirim sadece bu topikte geeel vatandaş geeel , görmedim duymadım deme :KK76:

ausencia 28 yazarsın demi canımmm..:13:
artık şimdi bende 60 sizde 28-30 yazacak olmaz benim motivasyon düşecek..:KK37:

Yazdım bile , sen rahat ol , motive garantiliyiz dedik en baştan unutma :KK1:

sağol canımm :KK34:
topikciğimizin reklamı çok güzel..
indirim burdaaa..
motivasyon burdaaa..
hal ve gidişat durumu burdaaa.. yok böyle topik :nazar:

Son düzenleme:
Yo onu da yazalım canım , o kaç ders kaç ünite :KK52:

Ne demek efendim , 60 dan 28 e indirim sadece bu topikte geeel vatandaş geeel , görmedim duymadım deme :KK76:

ahretlik duydum ki, fazla ünitesi olanlara indirim yapıyormuşsun, şu benim 38 üniteye de bişeyler yapamazmısın :KK60:
hayır yani, mesele paraysa falan hiç önemli değil, anlaşabiliriz :KK66:

hadi gözünaydın darısı başımıza :KK14:

geçen sene de oldu evet ausum, ama başkalarının çıkardığı kavgaya müdahil oluverdik geçen yıl :KK1:
birde geçen yıl bıkkınlık gelmişti gide gele ya, ondan eşim bugün daha sabah gitmeden bi sinir küpüydü sorma..:KK1:resmen hissetmiş adam alamayacağını kitaplarını...
ya bu aöf ye helal olsun, eşim normalde çok sakin ve sessiz bir insandır, ama eşim gibi birini bile dellendirdi bu aöf :)
bişey değil kalıcı olursa yandım ben :)
bir an önce mezun olsak iyi olacak yoksa seneye falan kalırsak eşim cam çerçeve indirebilir :KK60:

gülersin tabi aldın kitaplarını oh, bi elinde cımbız bi elinde ayna umurumda mı kitap bulamayanlar, yardımcı kitabında geldi..oh ne güzel valla...:KK4: yolucam saçlarını valla sinirimi senden çıkaracam haberin olsun :KK47::KK47:
şaka tatlım yaa, takılıyorum...valla sevindim alabildiğine...çünkü senin çok dersin var, allah olaylık versin...bunca dersin yükü sana yeter artar bile, birde kitap sıkıntısı çekmeyecek olmana sevindim kuzum...hadi çoğu gitti azı kaldı...kursun da hayırlı olsun...
benimde iki kitap gelmiş..onlara çalışacam şimdilik, perşembe başlıcam nasipse senle beraber...
ondan sonrası allah kerim artık, ya yardımcılar çıkar bi yerden temin ederim, yada aöf nin yolları taştan diye gider gider gelirim napayım :KK43::KK43: kader utansın....:KK14:
bu arada gece mesajımı aldın dimi, geç saatti ama uyanıksındır diye yolladım...inşallah uyandırmadım :KK52:

canım inşallah sende en kısa zamanda alabilirsin kitaplarını
git gel yapcan sende heralde bu sene
geçen sene bende çok gitmiştim neyseki toptan topladım bugün:KK52:
sevincim kursağımda kaldı zaten 63 ünite saydım:KK37:
migrenim tuttu bide bugün
üniteleri görünc ehepten başım zonklamaya başladı
off off napcam bakalım ben

gece mesajını aldım canım
uyuyordum:KK1:
artık erken yatıyoruz kardeşimle
sabah birlikte kalkıyoruz
7de okula gidiyor
bende artık erken kalkıp ya işimi gücümü yaparım evde yada ders çalışırım diyorum işte perşembeden itibaren
mesajınada cevap veremedim kontörüm yoktu:KK1:

Ya aldım aldım gazelim de , yatmaya giderken saat 3 de gördüm mesajını , eee artık sen uyumuşsundur diye cevap yazmadım .

Telefon mutfakta kalır benim nedense hep , öyle bir huyu var :KK1:

Ara ara ilk sayfada tabloya bakıyor musun , hal ve gidişatınıza yazı yazıyorum :KK6:

ablaaaa gazel bana attığı mesajdan bahsetmiyormuydu:KK53::KK53::KK53:
sanada mı atmış:KK52:
ne yazmış ne yazmışşşşşş:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu arada hal ve gidişatlara öldüm gülmekten:KK52:
ayy ne güzel olmuşlar ya
ama benim ki boş
sen oraya kendi etti kendi buldu yaz:KK53::KK53:
bren ünitelerimi saydım
sıkı durun söylüyorummmmm
tam tamına 63 ünitem var:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
sadece vizeye kadar bu yanlış anlaşılmasın:KK52::KK52::KK52::KK52:

yalnız bazı ünitelerim çift sayı değil
15 var 11 var
ben onları
yarıdan bir ünite fazla saydım hep
doğrumudur bilmiyorum
şu sorumlu olduğumuz üniteleri nerden bakıyorduk biz ya
benim onu bulmam lazım
bilen biri link atabilir mi
ordan da bir kontrol edeyim doğruysa 63tür:18:
naptım ne ettim ben bilmiyorum
annemde kızıp duruyor
acelen ne senin niye sıkıştırdın hastalancaksın en sonunda diyor
öss zamanı kafayı sıyırmaya başlamıştım hafiften
bu senede tamamen sıyırmadan mezun olursam iyidir:KK53:

Bir oğlumu parka götürdüm geldim, maşallah gazel saç yolmalara başlamış, adaşım gzdbky işlerini halletmiş (darısı başımıza), ausum tablo peşinde, garengciğim de benle aynı dertten muzdarip...Kısacası hepsini okudum, tembellik edip alıntı yapmadım.:))

Gazelim, yerden göğe kadar haklısın...Ben de hem bir an önce gitmek istiyorum, belki kitaplar vardır da bana geç gidersem bitti derler diye...Hem de kuyruk varsa onu göze alamıyorum...Acaba yarın sabahtan bir gayretle şansımı denesem mi?? Yoksa bir kavga da kadıköy bürosunda çıkacak, demedi demeyin...:))

Gzdbky, aynen garengin yazdığı gibi, yazdıklarını okuduktan sonra ben de ohh dedim resmen.:)) Hemen de gaza geldim, gidip kitaplarımı almam lazım bir an önce, ama önce bankaya para yatırmam lazım...:44:

Sabahtan beri oğlum huysuzluklarıyla hayata küstürdü beni, uyuyup uyanınca da melek gibi oluyor.:) Ödül olarak parka gittik, şimdi de yemek telaşı var. Ben azıcık kaçıyorum, akşam yine cee ee yaparım..:KK16::KK16::KK16:

ben çok mu uzun yazıyorum ya:KK52:
herkes okuduktan sonra bir derin nefes mi alıyor napıyor:KK53:
ya sık sık giremediğimden girince uzun uzun yazıyorum ne yapayım
arada telden giriyorum ama pek yazamıyorum ordan
minicik telefon gözlerim pörtlüyor
zaten pc yi boş görsem takla atıcam o dereceye geldim artık
kardeşim sülük misali pc nin tepesinde
şu dersler falan tam bir başlasa şifre koyma olayına girişicem
işim olsa 5 dk oturtmuyor artık:KK19:

ahretlik duydum ki, fazla ünitesi olanlara indirim yapıyormuşsun, şu benim 38 üniteye de bişeyler yapamazmısın :KK60:
hayır yani, mesele paraysa falan hiç önemli değil, anlaşabiliriz :KK66:

yatın kalkın ünitelerinize dua edin lütfen
ayıp yani ayıp
yine başı çekiyorum bide bana bakın 63 ünite nedir ya:KK14:

X