Malatyalı hemşerilerim hangi ay olursa olsun gelin beraber bekleyelim bebişlerimizi

YUSRAEREN

EREN'İM
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
2.304
355
Bismillahirrahmanirrahim.
inşallah hamiş haberleri alıp bebeklerimiz burada beraber büyütürüz :emir_bebek::emir_bebek:

ÜYELER
ardusu----------------------------
herseyhayal-----------------------
Dolunaydefne--------------------
YUSRAEREN ---------------------
Tweety23 ------------------------
Lingen----------------------------
evlimutlu44----------------------
sosyal_sorumsuz----------------
Zeycan----------------------------
pofuduknaz-----------------------
Sndz------------------------------
Jeffry-----------------------------

Son düzenleme:
tşk ederim canım, burası iyi olur hem burda malatyadaki tanıdıklardan hemde doktor tavsiyeleri falan konuşuruz diğer topicteki arkadaşlar rahatsız olmazlar :KK24:

inşallah hamiş haberleri alıp bebeklerimiz burada beraber büyütürüz :emir_bebek::emir_bebek:

:KK75:ÜYELER:18:BAT:KK49: SONUÇ
lingen14 eylül
jeffry19 eylül
YUSRAEREN22 eylül
DolunayDefne22 eylül
sosyal_sorumsuz24 eylül
sndz?
hayirli ugurlu olsun malatyali olmasam da topigin ugurlu olsun demege geldim arkadasim insallah bebklerinizin resmini paylasirsiz burda tabi bende konuk olarak gelirim bebgimle topiginize:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hayirli ugurlu olsun malatyali olmasam da topigin ugurlu olsun demege geldim arkadasim insallah bebklerinizin resmini paylasirsiz burda tabi bende konuk olarak gelirim bebgimle topiginize:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

herzaman gel canım bekleriz, Malatyalı, şuralı buralı diye bir şey yok tatlım, bebeklerini heyecanla bekleyen anne adaylar var ister hamile olsunlar ister hamile adayı olsunlar isterse hamile aday adayı olsunlar :21:

lingen14 eylül
jeffry19 eylül
YUSRAEREN22 eylül
DolunayDefne22 eylül
sosyal_sorumsuz24 eylül
sndz?

kızlarrr bende malatyalıyım ama evli degilim insallah evlendiğimde katılırım aranıza ama gene topiginizde olmak istiyorum hamiş aday adayı olarak:)hayırlı ugurlu olsun topraklarımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
kızlarrr bende malatyalıyım ama evli degilim insallah evlendiğimde katılırım aranıza ama gene topiginizde olmak istiyorum hayırlı ugurlu olsun topraklarımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19::KK19:
bizim kizimiza yurekden dua yapin kizlar insallah en kisa zamanda evlenir sevdigiyle ve gelir bu topiklerde dogurmak icin gun sayar ilk aminin benden kiz aminnnnnnnnnnnnnn

herzaman gel canım bekleriz, Malatyalı, şuralı buralı diye bir şey yok tatlım, bebeklerini heyecanla bekleyen anne adaylar var ister hamile olsunlar ister hamile adayı olsunlar isterse hamile aday adayı olsunlar :21:
Allah razi olsun canim benim yeni topikiniz hamilelerle dolsun tassin insallah

bizim kizimiza yurekden dua yapin kizlar insallah en kisa zamanda evlenir sevdigiyle ve gelir bu topiklerde dogurmak icin gun sayar ilk aminin benden kiz aminnnnnnnnnnnnnn

insallah canım sizlere nasıl özeniyorum bir bilsen hamişlik hazırlıkları yapmak için.cok sagol gülümmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: insallah canım ben evlilik müjdemi vereyim sende hamiş müjdeni bende arkandan gelcem insallah kuzummmmm:KK55::KK55::KK55::KK55:amin amin amin hepimizin dualarına aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:21::21::21:

lingen14 eylül
jeffry19 eylül
YUSRAEREN22 eylül
DolunayDefne22 eylül
sosyal_sorumsuz24 eylül
sndz?

canım sayfan hayırlı olsun benim bi uçda malatya darendeye ulaşır kabul ederseniz...___???bat 21:KK9::KK9::KK9:

ohhhh açılmış sayfamiz hayırlı olsun hepimize bikac saate tanisip kaynasmaya gelcem bensiz kaynasmayin ha:KK53:

Topraklarim :-). İns rabbim istedigiz zaman hayirliysa ins ol desin de meleklerimiz konsun gobuslere herkes yas malatyanin neresi ve netede yadadigini yazar mi
Ben 23 yasindayim anne izmir baba hekimhanli izmirde yasiyorum varsa izmirde yasayan hemserim tanisalim goruselim :-)

X