Saç Uzatma Yöntemleri Bana acil saç uzatma formülü işe yarayan lütfen..

tehlikelisu

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
5
0
Selam kızlar saçlarımı uzatmak istiyorum fakat bir türlü hızlı uzamıyor. Psikolojik midir nedir anlamıyorum sanki hiç uzamıyor:KK43: Yazın ortasında kısaltmıştım saçlarım dalgalı. Dalgalı oluşu da uzumasını az gösteriyor biliyorum farkındayım ama ne bilim bunun başka bir yolu yokmu net önereceğiniz sizin de denediğiniz. Hızlı uzatan bir formül vs...

Selam kızlar saçlarımı uzatmak istiyorum fakat bir türlü hızlı uzamıyor. Psikolojik midir nedir anlamıyorum sanki hiç uzamıyor:KK43: Yazın ortasında kısaltmıştım saçlarım dalgalı. Dalgalı oluşu da uzumasını az gösteriyor biliyorum farkındayım ama ne bilim bunun başka bir yolu yokmu net önereceğiniz sizin de denediğiniz. Hızlı uzatan bir formül vs...

1.bıoblas ın bi şampiuanı var yavaş uzayan saçlar için diye fiyatı da 9 lira mı ne onu deneyebilrsin.
2.aktardan çamterebentin yağı al.akşamları pamukla saç diplerine sür.
3.yağlı olmasın saçların bol bol yıka soğuk suyla yıkamaya çalış soğuk su çok hızlı uzatıyor

bunlar baya işe yarayan şeyler sana da faydası olur :)

önerilerini bugün denicem tşkler. saç uzatma kürü falan daha önce denemedim. benim saçlarım zaten uzundu iki ay önce kestirdim. ve şuan acayip canım sıkılıyor geç uzuyor çünkü. bir an önce eski saçıma kavuşmak istiyoru:KK43: böyle bir tarif varmış bunu da uygulamalasam daha hızlı sonuç alabilirmiyim acaba Hızlı Saç Uzatma Kürleri

bir de kuruyemişin badem vs tüketmeninin faydası olur mu?

önerilerini bugün denicem tşkler. saç uzatma kürü falan daha önce denemedim. benim saçlarım zaten uzundu iki ay önce kestirdim. ve şuan acayip canım sıkılıyor geç uzuyor çünkü. bir an önce eski saçıma kavuşmak istiyoru:KK43: böyle bir tarif varmış bunu da uygulamalasam daha hızlı sonuç alabilirmiyim acaba Hızlı Saç Uzatma Kürleri

bir de kuruyemişin badem vs tüketmeninin faydası olur mu?

bu konuda uzman bir arkadaşım bana saç ve cilt için dışardansa içerden yapılan bakımın daha etkili olduğunu söylemişti.kayısıyı yüzüne süreceğine ye diyodu mesela.yani beslenmek de çok çok önemli hatta 1.koşulu

bu konuda uzman bir arkadaşım bana saç ve cilt için dışardansa içerden yapılan bakımın daha etkili olduğunu söylemişti.kayısıyı yüzüne süreceğine ye diyodu mesela.yani beslenmek de çok çok önemli hatta 1.koşulu

evet beslenme önemli galiba. eve her çeşit azar azar kuruyemiş aldım. Az aldım çünkü kilo yapmak istemiyorum. bakalım inş işe yarar ya:)

Bu arada siz saçlarınız nasıl uzuyor hızlı mı normal mi ?

Son düzenleme:
evet beslenme önemli galiba. eve her çeşit azar azar kuruyemiş aldım. Az aldım çünkü kilo yapmak istemiyorum. bakalım inş işe yarar ya:)

Bu arada siz saçlarınız nasıl uzuyor hızlı mı normal mi ?

benim saçlarım yavaş uzuyor maalesef :KK43: o yüzden ben de çok araştırma yapmıştım zamanında şimdi de dikkat etmeye çalışıyorum kansızlık bile etkili yavaş uzamasında :KK43:

Canim hint yagini dene bir methini cok duydum .ben de bugun deniyorum bakalim ise yariycakmi

Ben de saçımı uzatmaya çalışıyorum arkadaşım saç dökülmesi için karanfil suyu kürü kullanıyordu saç dökülmesi eskisine oranla baya bi azaldı, küçük küçük yeni saçları çıkmaya başladı ve ekstra olarak saçları feci bir şekilde uzadı ya ki saçı çok yavaş uzayan bir insandı :KK52: Bugün ben de ondan etkilenerek hem de bu formda okuduğum bir yazıdan dolayı karanfil suyuna başladım bakalım umarım bnmde dökülmemi keser ve uzatır inşallah ya :KK5: Bi kötü yanı saç rengini biraz açıyor =)

X