Kuslarimiz Hakkinda Sorular ve Cevaplar

kuşlarınıza yem dışında neler veriyorsunuz?

ben haşlanmış yumurtanın sarısını veriyorum

portakal, kısaca mevsim meyvelerinden falan...
:26:

bu kuşların yemediği şey varmı ne görseler hemen saldırıyolar yemek için :KK1: bende yumurta, salatalık, meyve veriyorum

Cips vermeyin kuşlarınıza derim tuz kuşlar için çok zararlı

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen ya cipse saldırıyor soda şişesine konuyor parmağımızı ısırıyor bu soda benim der gibi kerata:KK53:

Benimki yeminden başka bir şey yemezdi, sonradan alıştı. Dediğin gibi cips çikolata gibi şeylere bayılıyorlar. yakında sigaraya da başlar bunlar :KK14:
Sizin bir tane mi, cinsiyeti nedir?

Benim sultan papağanım var.tatlı mi tatlı..çok yiyor ama..obur :) birde cipse bayılıyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kiz kardesimin de bir muhabbet kusu var oda yemek gordugu an cildiriyor ne olursa zehirlencek diye de korkuyoruz. Hatta ekmek posetinin icine kadar giriyor

Kiz kardesimin de bir muhabbet kusu var oda yemek gordugu an cildiriyor ne olursa zehirlencek diye de korkuyoruz. Hatta ekmek posetinin icine kadar giriyor

Tehlikeli bi durum aman dikkat
Poşetin içine girer çikamaz Allah korusun yada sicak yemege düşer falan aman evlerden uzak

Oturduğumuz yerde çok kuş var pencereler her yer kapalıyken bile kuş sesi geliyor.muhabbet kuşum onları duyunca çıldırıyor,böyle konuşmayı öğrenebilirmi sürekli ilgileniyorum ama 1 aydır hiç bişey öğrenemedi😓 yaklaşık 4 aylık

İstanbul beylikdüzü ve civarında sağlıklı kuşlar satan pet shoplar var mı kızlar? Varsa nolur adres ve isim bilgisi verebilir misiniz? Sevda papaganı almam gerek. Çift vardı bende. Oğlan vefat etti bu sabah:KK43: kızım yalnız kalamaz :KK43:

Oturduğumuz yerde çok kuş var pencereler her yer kapalıyken bile kuş sesi geliyor.muhabbet kuşum onları duyunca çıldırıyor,böyle konuşmayı öğrenebilirmi sürekli ilgileniyorum ama 1 aydır hiç bişey öğrenemedi😓 yaklaşık 4 aylık

dışardan duyduğu sesler konuşmasını engellemez, 1 ay daha yeni anca öğrenir erkek olduğuna eminmisin
sen konuşurken dinliyomu seni

dışardan duyduğu sesler konuşmasını engellemez, 1 ay daha yeni anca öğrenir erkek olduğuna eminmisin
sen konuşurken dinliyomu seni

ceresi ayakları mavi başında da sıksık çizgileri var hiç alnı yok daha küçük miniğim.evim ağaçlık bir yerde sürekli kuşlar ötüyor yavrum onları duyunca kafesi parçalıyor çok üzülüyorum.kafesten elime alıp konuşunca susuyor herhalde dinliyordur.ama bir aydır çabalıyorum hiç karşılık vermedi bize.yinede onu çok seviyoruz özgür bırakalım dedik ama açlıktan ölür diye korkuyoruz.

ceresi ayakları mavi başında da sıksık çizgileri var hiç alnı yok daha küçük miniğim.evim ağaçlık bir yerde sürekli kuşlar ötüyor yavrum onları duyunca kafesi parçalıyor çok üzülüyorum.kafesten elime alıp konuşunca susuyor herhalde dinliyordur.ama bir aydır çabalıyorum hiç karşılık vermedi bize.yinede onu çok seviyoruz özgür bırakalım dedik ama açlıktan ölür diye korkuyoruz.

özgür bırakmayın ev kuşu o nasıl dayansın , sustuğuna göre dinliyo demekki zamanla konuşur

özgür bırakmayın ev kuşu o nasıl dayansın , sustuğuna göre dinliyo demekki zamanla konuşur

korkuyor garibim parmağımıza zıplıyor ısrar edince ama yinede istemeyerek geldiği belli.korktuğu için susuyor yaramazım.konuşmazsa ona arkadaş alacağım artık.ben böyle vicdanımızı sızlatacağını bilmiyordum bilsem eve hiç getirmezdim onu.

korkuyor garibim parmağımıza zıplıyor ısrar edince ama yinede istemeyerek geldiği belli.korktuğu için susuyor yaramazım.konuşmazsa ona arkadaş alacağım artık.ben böyle vicdanımızı sızlatacağını bilmiyordum bilsem eve hiç getirmezdim onu.

Tabi ki disari birakmayin, yanina bir arkadas alabilirsiniz.

Sanirim arkadas istedigi icin bagiriyor. Yalniz kalmayi sevmezler adi ustunde muhabbet kusu. Muhabbet etmeyi severler. Yanina uygun bir tane kus alirsaniz bu kadar delirmez.

alıcam kuşçuya beraber gidicez bakalım kiminle anlaşırsa beraber dönecekler evimize.teşekkür ederim ilgilendiğin için

X