Varlığı bir dert !

ben esim aslin bir cok hareket beni sinir eder benciligi kendini begenmis olmasi ve en önemlisi cok ilgisiz olmasi

bencil

Ben sevgilimden yeni ayrıldım. ama en çok onun ilgisizliği beni çileden çıkarırdı...

ilgisiz

beni mutlaka dovmek isteyen cikacak ama, esimin beni hiiiic kiskanmamasindan nefret ediyorum. nefret, nefreeeeet...

kıskanç değil ilginç !

Ya bende kendimi mutlu hissettim benim kide çamaşır sepetinin önüne koyar çorabını adını koyamadığım problem buymuşşşşşş

çorap vakası

cok bagirarak konusmasindan herkes bizim kavga ettigimizi saniyor

ses tonunu ayarlayamıyor o bir tenor !

çok mantıklı olması, bazen hayatımızda ki çoğu şeye matematik problemi gibi yaklaşmasından nefret ediyorum... ne yapalım o bir mühendis... :)

mantıklı

ne zaman neye ve neden sinirleneceğini asla kimse hiç bi zaman kestiremez:rolleyes2:

kararsız

Çabuk sinirleniyor ve ses tonunu bazen ayarlayamıyor bide çok kıskanç :rolleyes2:

kıskanç ve asabi işte

Kirli gömleğini kirliliğine bakmadan askıya asıp dolaba itinayla yerleştirmesi.Peşinden ben bakıyorum valla kirliyi temizi ayırıyorum. Söylemekten dilimde tüy bitti. Ama değiştiremedim bu huyunu. Haa birde giyeceği kıyafetleri ben ayarlarım. İllaki akşamdan hazırlamam lazım ertesi gün giyeceğini. Yoksa adam alakasız ne bulursa giyiyor yav. Neymiş efendim kendi ellerimle hazırlayacakmışım ki, daha bir zevkle giyecekmiş. Sevsinler. tembel ve zevksizim demiyor da:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Bunlar dışında bir tanedir benim esmerim

Tembel+ zevksiz

her konuda hemen beni suçlama yoluna gitmesi, ben öyle söylemedim sen dedin sen başlattın kavgayı sen onu yaptın sen bunu yaptın....hatasını hiç kabül edemez hep sığınacak bi kale arar o da ben olurum hem sığınır hem suçlar.
o elleri yok mu bütün mobilyalarda nasıl iz yapar anlamıyorum sanki küçük bi çocuk evde elini sürmedik yer bırakmamış gibi oluyor...

ah o çoraplar!!!! koridorun yada salonun köşelerine konuçlanan ve ben kaldırmadıkça oraya kök salan çoraplar..
adamın pijama denilen kavramdan haberi yok gittim ne güzel pijamalar aldım yook giymiyor bi eşofman bi tişört geçiriyor bütün akşam onunla oturuyor yemek yiyiyor sonrada yatıyor, yok öğretemedim bi türlü. bi öğrense ülkesini işgalden kurtaran asker gibi zafer kazanacağım.

ah bide her şeye bi bahane bulması yaptığı tüm eşekliklere geçerli bir sebep bulmaya çalışması yok mu..

bide çok hoyrat gelişigüzel yaşaması çevresini beni anlamaya çalışmadan gözlemlemeden yorumlamadan dört yaşındaki bir çocuk gibi taklit davranışları olması en çok beni bu sinir ediyor..

eh artık katlanıcaz beraber büyüyecez ...

ortadan yok olmasindan aramamasindan!
ve bu kadar tatli olmasindan nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

30 Yaşindayim Ve Bana Hala çocuk Muamelesi Yapiyorrrrr........herşeyime Karişiyooo. Kiskançliğini Söylemek Bile Istemiyorum..boğuluyorum Yani....

süreklibişeyler istemesinden ağzının hiç boş durmamasından ve en çokda benden çok başkalarıyla ilgilenmesinden nefret ediyorummmmmmmmmm

tv karsinda tv bakarken uyumasi deli ediyor beni.uykun varsa yataga gidelim diyorum yoooo ben uyumuyorumki diyor bide

kesinlikle üşengeçliği evde olmasam açlıktan ya ölür yada annemlere gider hayatta bişiler yapıyımda yiyeyim özelliği yoktur.

üşengeç

benim sevgilim yok , o yüzden genel konuşacağım.
benim erkeklerin en nefret ettiğim huyları ilişkilerini var ile yok arası olarak yaşamalarıdır. örnek vereyim ; sizin bir derdinizi paylaşmak yerine , arkadaşlarıyla futbol maçına gitmek daha önemlidir -ya da defalarca hatırlatmanıza rağmen diş macununu ortadan sıkarlar- ya da yıl dönümlerini unuturlar- yahut hep sizi dinler görünüp , aslında dinlemezler. Kısacası bir ilişkileri var mı yok mu ya da bu ilişki onlar için ne kadar önemli anlayamazsınız .
Sevgiye emek harcamazlar. ...
(vakit harcadıklarından bile şüpheliyim .)

X