Varlığı bir dert !

ya kıslar beni taşlıcaksınız sanıyorum ama bu saydıklarınızın hepsi benim sevgilimde var.Bütün zamanını bana harcar eğer iki tercih yapması gerekiyorsa futbol maçı yerine benimle olmayı tercih eder aradaşlarını eker ve rbu yüzden araları açılır ilk çıkmaya başladığımız günlerde sadece 1 gün izni olurdu 8 saatini benimle geçirirdi gerisinide kendine zaman ayırırdı o a benim eve gitmek gibi bi mecburiyetim olduğundan benm tek srounum onun ailesi en çokda annesi çok gıcık kapıyorum sorumsuz bi insn anlatırken bile sinir basıyo:rolleyes2:

işine gelen lafı duymasından (bi cümleyi 3 kere kurmaktan bıktımda) ve 6 yıllık evli olmamıza rağmen mali işlerini benden gizli yapmasından.

ilgisizliğinden cok rahat olmasından kıskanclıgını belli etmemesinden

ara dediğim zaman aramaz ve sorduğumda müsait olamadım der.en çok illet olduğum huyu.insan müsaitliği kendi yapar azcık derim bende ama ne fayda bi zman snra yine aynı yine aynı..
ben çok sewiyorum onu yaaaa

küstümu saatlerce konusmuyor bu huyunu hıc sevmıyorum,ustelık her tartısmadan sonrada küsüyor:)

yahu pasif adam ben napayım
yani organizasyon falan yapamaz hem de hiiiiiç

Herhangi bir başvuru veya önemli iş için son dakikayı beklemesi ve savunma olarak 'bugüne kadar hep böyle yaptım, hiç zararını görmedim' demesi.

Buluşmaya veya bir yere geç kalacağı zaman, geleceği süreyi yanlış söylemesi. (10 dakkaya oradayım = 25 dakikaya anca varırım.)

Erkeklerin çoğunun böyle olmasına sevindim :)

Türünün getirdiği bir özellik demek ki... Cinsi bu.
:cool3:

benim aşkımda işine düşkünlüğü yüzünden bazen ihmal ediyo beni :KK43:ama gönlümü almayı bilio hemen affediorum valla :)İNSANIN SEVDİĞİNİN VARLIĞI KESİNLİKLE BİR DERT OLAMAZ BENCE!!!!

yalan huyunu.

ben yalandan nefret ederim.kim olursa olsun soğumam için yalan konuşması yeterli.

kucuk beyinler insanlarla;orta beyinler olaylarla; buyuk beyinler ise sistemle ugrasirmis . saygilar

Valla Ben Hakli Olsan Bile O Inat Etmiyomu Benim Haklio Ldugumu Bile Bile Inat Edip Konuşmaz Günlerce Beni Deli Eder Ama Zamanla Yaslaniyoz Herhalde 13 Sene Oldu Artik Hiç Kavga Etmiyoz Artik Birbirimizi Cok Iyi Taniyoz Eskiden Az Cektirmedi şindi Ben Kök Söktürüyom
Yeri Geldimi Ama Hala Inatci Her Konuda

Inatcidir Yinede Benim Aşkim Onu Cooook Seviyom Bende Hiç Inat Yok Belkide Onun Için

her ay oturup ince ince hesap yapar benim eşim,9 yıllık evliliğimizde daha bir gün onun yaptığı hesapları tutturamadık:) niye uğraşıyorsunki diyorum ''benim eğlencem bu ''diyor.dün akşam yine liste yapıyordu artık ben bakmıyorum bile listesine.niye bakayımki bizim cimcime istek listesini hazırlamış dün gece sabah sıralıyordu,akşama babamıza sunulacak istek listesi:).canım benim oda çok iyi biliyorki yine tutmayacak dün yaptığı liste :) karışmıyorum eğlencesine :) :) :)

=) =) =)
.........................................
=) =) =)

X