Varlığı bir dert !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.402
92.325
Lütfen herkez bir madde yazsın ve ilk yorumunuz ile ikinci yorumunuz arası minumum 5 ayrı kişi cevap yazmış olsun lütfen !

Sevgilinizin eşinizin hangi huyunu sevmiyorsunuz ? (nefret derecesinde ise belirtin)

Örnek : aldığı eşyayı yerine koymaması, sizi dinlememesi, unutkanlığı vb.

.lütfen sponsorumuzu ziyaret ediniz ! :sm_cool:

Son düzenleme:
Günün her saati beni aramasından :rolleyes2: :rolleyes2:

aşırı ilgi

Kiskancligi...:eek:lmaz:

Bir de sponsoru iyice inceledim fakat bir seyler alamam icin takinip denemek lazim. Hem begendigim ürünü gelince begenmezsem üzülürüm:dead:

kıskanç

çok Yavaştir. Benim Tam Zittim. Heryeşi Ağirdan Ağirdan Yapar. Herhalde En Beğenmediğim Yönü Diyeyim. Nefret Biraz Kötü Ifade Gibi Geldi.

ehli keyf

Çoraplarını top gibi katlayıp salon kapısının arkasına fırlatmasına.

Sporcu ruha sahip

eşimin istediği bir işin tersini yaptığımda hiç durmadan beni iğneli laflar la taciz etmesinden nefret ediyorum zaten bir gün bu huyundan dolayı onu boşuyacağım

dediği dedik

Bunu bir tek benim eşim yapıyor zannediyordum. O çoraplar kirli sepetine girdiği gün evliliğimde büyük bir yol katetmiş olacağım. Allah sana sabır sabır ve de sabır versin tabi bana da:smiley-smile:

bir çorap vakası daha dağınık

aşırı kıskanç herşeyıme karışıyor
KISKANÇ:cool2:

kıskanç

1-2 saat boyunca hazırlanıpta evden çıkamayıp beni kapının önünde ağaç etmesine uyuz oluyorum:dead:

ehli keyf

benimkide aşırı kıskanç herşeyime karışır saç baş kıyafet aklınıza ne gelirse bu huyundan nefret ediyom
aşırı kıskanç:üzgünüm:

kıskanç

kiskancligi ve cok cabuk sinirlenir...
ama tabii ki nefret derecesinde degil..bu huylari olmasa daha iyi olurdu:)

çabuk sinirleniyor abi asabi

eşim dışarı çıkmadan önce saatlerce hazırlanıp arkasından bomba düşmüş gibi oluyor sinir oluyorum:bigeek2:

arkasını birinin toplaması gereken türden

X