Fat Block Kullanan Var mı?

demeterrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2012
21
1
Arkadaşlar artık kilom beni rahatsız etmeye başladı. Özellikle göbek bölgem. Normalde böyle şeylere çok fazla itibar etmem ama bir tane ürün varmış fat block mu ne kullanan var mı? Sağlık Bakanlığı'ndan onaylıymış, Avrupa'dan ithalmiş

kuzenim italyada yaşıyo o tatile geldi buraya o getirmişti bende merak ettim Türkiye'de var mı diye. Zayıflatıyomuş onların devleti obezite ile savaşta kullanıyomuş bu ürünü. burda da kullanan var mı duyan var mı bilemedim o yüzden sorayım dedim.

evet araştırmak lazım, İtalya'daki çok iyiymiş diyolar. Buradaki firma eğer direkt ithal ediyorsa sıkıntı yok.Zaten öyle bişey olsa Sağlık Bakanlığı izin vermez herhalde. Belgelerini sormak lazım fatblock'un,bi de eczanelerde de var mı ona bakmak lazım.

Sürekli karşıma çıkmaya başladı bu velet.. Şu veleti bir elime geçirsemde nasıl geçircem onuda bulamadım.. demeterrr şu kuzeninle beni tanıştırsan :)

Essen almanyadayken obezlik nedeni ile bir doktora gittim ve şansa türktü :) sanırım ismi metin topbaş olabilir. O kullanmamı önerdi ve diyetle birlikte altı ay civarı kullandım. buraya geldiğimde de bir kaç eczaneye sordum fakat yok. yağlı yemeklerin yağını tutan bir üründü. bulan bilen varsa yazabilir :)

ahahaha canlarımmmmmm suadiye de bir eczane den aldımmmmm. adını hatırlamıyorum. işten geçerken bir daha bakayım adına. kullanacağım ve yazacağım. Sağlık bakanlığı onaylı yazıyor.

sizin dediginizin adi
Fat block mu yoksa baska birseymi ?
Benim bildigim birde alli var yurtdisinda dediginiz gibi yaglari bagliyor.

sizin dediginizin adi
Fat block mu yoksa baska birseymi ?
Benim bildigim birde alli var yurtdisinda dediginiz gibi yaglari bagliyor.

sizin dediklerinize bakayım bunları bilmiyordum benim dediğim ürünün adı fat blocktu onu hatırlıyorum başka bir şey değildi sanki yani eminim yani işallah öyledir:)

X