aşılama sonrası gebelik belirtileri...

Merhaba buradan aşılama sonrası yazılanları hep okudum. Bende 15 gün önce aşılama oldum ilk aşılamam. Aşılama sonrası oluşan kasık ağrısı, akıntı, göğüs uçlarında şişlik, bel ağrısı, sık sık idrara çıkma bunların hepsini bende yaşadım ama bugün sonucumu aldım negatif. Buradan takip edenler için yazıyorum doktorların verdiği çatlatma iğnesinin belirtileri hepsi. Bu belirtilere kanıp umutlanmayın daha çok yıkılıyor insan. Hamilelik belirtileri çok daha sonradan başlıyor. İnşallah bir gün hepimiz sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Gecmis olsun ne diyeyim, ama haklisin butun belirtiler hamileligi isaret etsede sonuc negatif oldu benim de birkac ay dogal yollarla deneyecegim ama cok umitli degilim bir sıkıntı olmamasina ragmen umarim daha fazla beklemyiz.

Bende dokuz aralıkta aşılama yaptrdım aynı belirtileri bende yaşadım ama tutmadı artık hayırlısını istemekten başka öaremiz yok ben çok umutsuzum tüp benek yaptrrm gibi geliyo

Bende dokuz aralıkta aşılama yaptrdım aynı belirtileri bende yaşadım ama tutmadı artık hayırlısını istemekten başka öaremiz yok ben çok umutsuzum tüp benek yaptrrm gibi geliyo
Canim eger bir sıkıntı yoksa dene yeniden aşılama bence hemen pes etme genelde 2. Ve 3. Aşılamalarin tutma ihtimali cok daha yuksekmis ... asilamadan sonra dinlendirdiler mi seni ? Beni 10 dk bile yatirmadilar aptallar

Aşılama yaptırdıktan sonra eşimde iki taraflı varikosel olduğunu öğrendik çoğu kişi sorunun kadında olduğunu düşündüğü için ya da strese dayalı olduğu için hamile kalınmadığını diyor ama unutulan bişe var varikosel. Kadın doğum uzmanları hiç bunu söylemiyor.Sadece erkeğin sperm testine bakarak bişe var mı yok mu diyorlar.
9 ay önce sperm testinde her şey normal çıkmıştı detaylı bakılan sadece ben oldum yaptırmadığım test kalmadı en acısı rahim filmine bile katlandım ama bende hiçbir şey çıkmadı. Çektiğim sıkıntı ve acılar yanıma kar kaldı. Allah kımseyı o durumlara düşürmesin. Aşılama yapıldıktan sonra eşim kendisi bende varikosel olabilir dedi. Urolojiye gittik röntgen çekildi iki taraflı varikosel çıktı. Sperm testi yapıldı ileri sperm hızı 0 cıktı. onun için bir kere yapılan sperm testi yanıltıyor. mutlaka eşlerinizi urolojiye götürün muane olsunlar. Çünkü erkeklerin %70 inde var olan bişe. Kendinize sadece yüklenmeyin. Bu yaşanılanlar gerçekten çok zormuş. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Slm arkadaslar sizleri hep okudum insan budurmda olunca ayni durumdan gecen insanlari ariyor kendimden biraz anlatayim ben almanyada yasiyorum 12YASINDA bir oglum var sükürler olsun 4 senedir cocuk istiyoruz bir turlu nasip olmadi bu ayin 6sinda asilama yapildu kolmefen kulandim ve 4 buyuk follikel olustunu soyledi doktor ve hepisi 18mm ile 20 civarlarindaymis o gun bana yumurta catlamasi icin ine yapti obursu gunde asilama yapildi bugun altinci gun ve cok merak ediyorum beni sakinlestirecek birseyler soyleyin lütfennnn :KK43:

Emofo aynı şeyleri bende yaşadim testler filmler hepsi tertemiz cikti ve biz asılama yaptirmadan önce de biliyordum esimde varikosel oldugunu doktorumuzda biliyordu fakat esim ameliyat olamıyor cunku seker hastasi doktor ilac takviyesiyle sperm degerlerinin duzeldigini söyledi ama olmadi tutmadi doktor erken oldugunu ve tüp bebek yapmayacagıni soyledi esimin ilk esinden cocugu var doktor ilaclara devam etmen lazim dedi esim bu konuda cok rahat cunku o zaten bir baba ilaclarini hic umursamio 1gun iciosa 3gun icmio ben ne yapcagimi bilmiyorum dua etmekten baska hic birsey gelmiyor tek bildigim erkekler bayanlar kadar yıpranmiyo onlar icin olsada olur olmasada.

Ceymus aynen benim eşimde öyle çok rahat ve mutlu hiç umrunda değil eşinde ıkı taraflı varıkosel mi var varsa ilk çocuğun olması da çok zor

Yok tek tarafli emofo ama ameliyat olsada pek bisey fark etmezmis 32 yasinda ama doktor oyle dedi ne yapcagimi bilmiyorum artik benim ilk cocugum olacak olursa ama dedim ya ne de olsa erkek annelik duygusu ile babalik duygusu cok farkli duygular ve esimde cocugu oldugu icin pek de onemli degl ne sekerini takip ediyo ne sperm tedavisini aglamaktan ve dua etmekten hic bisey gelmiyo elimden oglu ne zaman baba dese icim yanio onun rahatlıgi yuzunden belki de hic bi zaman anne kelimesini duyamicam

Allah yardımcın olsun bende aynı durumdayım ama ıkı tafalı olmaması senın ıcın ıyı bır sey olma ihtimali var umudunu kesme sakın. hacamatla tedevi ediyorlar biz onu denicez aklında olsun. ameliyatta çok riskli diye duydum sırayala hacamat olamdı amelıyat olmadı tüp bebeği denicez bakalım ne olur.

Rabbim senin de yar ve yardimcin olsun canim ben hic duymadim onu nasil biseymis ki senin esin oldumu peki ameliyat doktorlar ameliyat icinde kesin cözum demiyorki zaten ya

Canim eger bir sıkıntı yoksa dene yeniden aşılama bence hemen pes etme genelde 2. Ve 3. Aşılamalarin tutma ihtimali cok daha yuksekmis ... asilamadan sonra dinlendirdiler mi seni ? Beni 10 dk bile yatirmadilar aptallar
Canım Merhaba,

Ben ekim ayında ilk aşılamamı oldum her gidişimde hiç problem yok ikiz üçüz ihtimali var kullanmadığım ilaç kalmadı ama olmadı aşılama sonrası yine negatif çıktı 31 ekimde adet oldum ve doktor tekrar iğne tedavisi sonra aşılama deyince sinirlendim ve daha doktora gitmedim sonra 6 aralıkta adet gördüm tekrar aşağıda yazacağım şeyi 4 yıldır çocuğu olmayan komşumuz yaptı aralıkta hamile kaldı bende aralıktaki adetimde yaptım çok şükür bende şimdi hamileyim Allahım herkese naip etsin eğer yapabiliyorsanız mutlaka yapın deneyip tutmayan oılmadı

malzemeler
1 litre süt
1 kg ebe gümeci
1 büyük kuru soğan
1 avuç çay (bildiğimiz siyah çay)
1 avuç kuru nane
yapılışı adetin bittiği gün banyonu yap sonra ebe gümecini yıka kurut doğramadan, kuru soğanı soy 4 parçaya böl tüm malzemeleri büyük bir tencerede kaynat banyoda tencerenin buharında otutucaksın tam soğuyana kadar ardından hemen kalkıp eşinle birlikte ol Allahın izniyle hamile kalırsın inş.ben inandım olacağına denedim oldu denemekten zarar gelmez yap bence

Merhaba gizemgul00 gizemgul00 cooookkk sevindeim hamile olmana Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin bu arada hamilelerin duasi kabul olurmus, guzel yureginle dua et bize ve bana bu arada ben simdi sogan kuru yapiyorum, doktor evening promise ooil , koenzimQ10 ve coraspin verdi onlari kullaniyorum ayni zamanda yumurta takibi yapiliyor. Bazen rahim icinde bir biofilm tabakasi olabiliyormus sogan kuru bunu yok ediyormus ve kis aylarinda enfeksiyonlardan da koruyormus 15 gun yapicam. Onumuzdeki ay da onu denerim hamile kalmazsam mutlaka denerim. Belki iyi gelir ilaclardan sa bunlari tercih ediyorum bir ilac mumessili olarak
Tesekkur ederim ilgin icin de ayrica kac aylik simdi kiz mi erkek mi

Pardon bu arada yazmissin zamanini yeni hamilesin masallahhhhh ama ebegumeci ni nereden alicam bi de ben 12. Gun yumurtluyorum ve cok duzenli yani adetim bitince yapmamin bi faydasi olacak mi emin misin , yoks 11. Gunumde mi yapayim ne dersin

Merhaba gizemgul00 gizemgul00 cooookkk sevindeim hamile olmana Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin bu arada hamilelerin duasi kabul olurmus, guzel yureginle dua et bize ve bana bu arada ben simdi sogan kuru yapiyorum, doktor evening promise ooil , koenzimQ10 ve coraspin verdi onlari kullaniyorum ayni zamanda yumurta takibi yapiliyor. Bazen rahim icinde bir biofilm tabakasi olabiliyormus sogan kuru bunu yok ediyormus ve kis aylarinda enfeksiyonlardan da koruyormus 15 gun yapicam. Onumuzdeki ay da onu denerim hamile kalmazsam mutlaka denerim. Belki iyi gelir ilaclardan sa bunlari tercih ediyorum bir ilac mumessili olarak
Tesekkur ederim ilgin icin de ayrica kac aylik simdi kiz mi erkek mi
Çok sağol canım Allahım sanada isteyen herkesede nasip etsin çok yeni daha canım 6 haftalık falan inş yapmana bile gerek kalmadan hamile olduğunu duyarız ama Allah korusun olmazsa mutlaka dene bende yaptım yapanlardanda hep olumlu sonuç geldi inan o kadar çok ilaç kullandım ki bende 8 kilo aldım o ilaçlar yüzünden doğal şeyler daha faydalı

Pardon bu arada yazmissin zamanini yeni hamilesin masallahhhhh ama ebegumeci ni nereden alicam bi de ben 12. Gun yumurtluyorum ve cok duzenli yani adetim bitince yapmamin bi faydasi olacak mi emin misin , yoks 11. Gunumde mi yapayim ne dersin
Canım pazarlarda falan bulursun ıspanak benzeri bi ot yemeğide yapılıyo sen yumurtlama gününe bakma benim adetim çok düzensiz 20-25 gün arası yumurtlamam oluyo zaten sonrasında yine eşinle birlikte olmaya devam ediyosun

Canım Merhaba,

Ben ekim ayında ilk aşılamamı oldum her gidişimde hiç problem yok ikiz üçüz ihtimali var kullanmadığım ilaç kalmadı ama olmadı aşılama sonrası yine negatif çıktı 31 ekimde adet oldum ve doktor tekrar iğne tedavisi sonra aşılama deyince sinirlendim ve daha doktora gitmedim sonra 6 aralıkta adet gördüm tekrar aşağıda yazacağım şeyi 4 yıldır çocuğu olmayan komşumuz yaptı aralıkta hamile kaldı bende aralıktaki adetimde yaptım çok şükür bende şimdi hamileyim Allahım herkese naip etsin eğer yapabiliyorsanız mutlaka yapın deneyip tutmayan oılmadı

malzemeler
1 litre süt
1 kg ebe gümeci
1 büyük kuru soğan
1 avuç çay (bildiğimiz siyah çay)
1 avuç kuru nane
yapılışı adetin bittiği gün banyonu yap sonra ebe gümecini yıka kurut doğramadan, kuru soğanı soy 4 parçaya böl tüm malzemeleri büyük bir tencerede kaynat banyoda tencerenin buharında otutucaksın tam soğuyana kadar ardından hemen kalkıp eşinle birlikte ol Allahın izniyle hamile kalırsın inş.ben inandım olacağına denedim oldu denemekten zarar gelmez yap bence
cnm oncelikle hayirli olsun bu kac gun yapilmali icilmiycek deyilmi sen kac yilik evlisin ?

Ben aşılamanin normal iliskiden farkli oldugunu dusunmuyorum bosa zaman kaybi bence
Bencede haklisin bende deniycem asilamayi yaptirmasan tup bebek yapmiyorlarmis diye duydum esimde ilaki yapalim diyor 5 yilik evliyim artik tup bebek denemek istiyordum ama esimde once asilama kaldim oyle ? :KK43:

cnm oncelikle hayirli olsun bu kac gun yapilmali icilmiycek deyilmi sen kac yilik evlisin ?
yok canım içilmiyor ben 2 yıllık evliyim sadece buharında oturuyosun adetin bittiği gece yapıp o gece birlikte olucaksınız 1 defa tek yapılıcak

X