Kardeş Acısı..

Başınız sağolsun,okurken dayanamadım koyverdim gitti gözyaşlarım:KK14::KK43:
Mekanını cennet eylesin RABBİMMMM:KK43:

Teşekkür ederim hepinize.. Mezarını yaptırdık kuzumun. Resmini koydurmuş babam mezar taşına. Görünce bi daha yaşandı sanki cenazesi, herşey başa döndü, alevi yaktı kavurdu tekrar tekrar..

Geçmiyo.....

ba$iniz saolsun , çok ama çok uzuldum
gozya$larimi tutamadim
benimde bi tek karde$im var , ayri sehirlerdeyiz ama bi telefon kadar yakin
biz çok kavga ederdik n, annemi kaybettigimizden beri o benim goz bebegim
ALLAH sana sabur versin sevdiklerinin ba$ka acisini gostermesin

bebegin kizmi erkekmi?
seni yaralamazsa ismini onda ya$atabilirsin istersen ..

Canim benim allahim cok buyuk sabir versin..olum acisini bilirim 5 ay once bitanecik babami kaybettim..ani bir olumdu ben halen hergun agliyorum,cok zor insanin kanini canini kaybetmesi,heleki kardesiniz cok cok gencmis..cok uzuldum..allahim geride kalanlara sabir versin..kardesinize rabbim rahmet eylesin sizinde basiniz sagolsun..

ba$iniz saolsun , çok ama çok uzuldum
gozya$larimi tutamadim
benimde bi tek karde$im var , ayri sehirlerdeyiz ama bi telefon kadar yakin
biz çok kavga ederdik n, annemi kaybettigimizden beri o benim goz bebegim
ALLAH sana sabur versin sevdiklerinin ba$ka acisini gostermesin

bebegin kizmi erkekmi?
seni yaralamazsa ismini onda ya$atabilirsin istersen ..

Sizin de başınız sağolsun.. Ölüm farklı, acı.. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım bi yangın.. Kısmetse erkek olacak bebeğim. Onun ölümünden bi hafta sonra kadar öğrendim cinsiyetini. Rabbim kardeşimi aldı, oğlumu verdi sanki yerine.. Dayısının adıyla yaşayacak inşallah..

Başın sağolsun.
Nur içinde yatsın kardeşin.
İnan çok üzüldüm okurken.
Kardeş çok başka birşey.
Allah sabır versin.

Kardeş can parçası, abla da anne yarısıdır derler Allah sabır versin size.
Belki de şu hayatta arkasından en çok kahrolcağım kişidir kardeşim.

cnm..
allah kardeşine rahmet eylesin.. mekanı cennet olsun..
ölüm büyük bi acı.. büyük bi sınav.. allah sabrını da verio işte, vermese nasıl dayanılır ki..
bol bol ziyarete git onu.. bebeğin olunca da giydir gs formasını götür dayısının yanına.. emin ol sizi görecektir..
bol bol dua gönder arkasından.. ona o kadar çok faydası olur ki...
klasik olacak belki ama hepimizin gideceği yer orası..
elbet buluşacaksınız..
geçici bi ayrılık diye düşün.. vuslat vakti gelecek elbet.. allah bizi sevdiği kullarından eylesin

Rabbim sabır versin inşallah başınız sağolsun...

bol bol dayısını anlatın miniğinize yokluğunu hissetmesin...

Rabbim geride kalanlara sabır versin inşallah...

Insaattan duserek amcami kaybettim 3 eylulde
Cok zor gitmeseydi orda olmasaydi bastigi yere baksaydi uzayip gidiyor pismanliklar
Basiniz sagolsun

Badiniz sagolsunnn...çok uzuldummm...Allah rahmet eylesinnn....sizlere sabirr versinn

Canım yanıyo.. Yüreğim daralıyo. Ne yapacağımı bilemedim. Buraya yazmak en iyisi geldi affedin. Kardeşim öldü benim. Ne kadar kolay yazılıyomuş, ne kadar kolay söyleniyomuş ölüm.. 19 yaşında, yeşil gözlümü, ablasının bi tanecik kuzusunu toprağa verdiler gözümün önünde. Nasıl geçti bu 45 gün, hala nasıl nefes alıyorum, nasıl uyuyup uyanıyorum hala aklım almıyo. Bi tanecik kardeşimdi o, tek başıma bıraktı beni. Seni kimseyle paylaşamıyorum abla, kıskanıyorum derdi. Bi başıma koydu gitti..
Hamile olduğumu öğrendiğinde ne çok sevinmişti. Abla dayı oluyorum ben, GS forması alıcam yiğenime kız da olsa erkek de olsa dedi. 1 ay geçmedi üstünden ki Galatasaray bayrağıyla Türk bayrağını biz örttük tabutuna kuzumun.. Cinsiyetini bile öğrenemedi yeğeninin..

Ablasının bitanesi. Canım kardeşim.. Biliyorum gözyaşım hiç durmadığı için gelmiyosun rüyalarıma hala. Ama elimde değil, çok özledim bitanemm. Her sabah yokluğunla uyanmak, abla dediğini duymamak bitiriyo beni..
Çok dile getiremedim kısacık ömründe affet beni. Seni çok seviyorum canımın içi. Hakkını helal et nolur..

ne çok zordur insanın sevdiğini kaybetmesi.. ne kadar can alıcı ne kadar can yakıcı.. babamı kaybettiğim gün anlamıştım bunu.. 1ay geçmeden dedemi. 2 ay sonra diğer dedemi.. ve şimdide babannemmm.. insan sığınacak tek limanı, tutunduğu tek dalı kaybettiğinde yerle bir oluyor herşey. gececek dediler bana.. gececek alışacaksın.. alışılmıyor. gecmiyor acı dinmiyor. gün gectikce daha çok kanıyor içindeki yara... senin tek yapman gereken güclü olmak. ailene sahip cıkmak onlara destek olmak.. siz bir ailesiniz. evlat acısı kadar kötu bisey warmı şu hayatta ?? Rabbim babamın dedelerimin acısını anneme tattırdı, inşallah benım ve abimin acısınıda tatırmaz gerçekten cok zor.. ne olur güçlü olun.. kendinizi toparlayın.. eğer kardeşiniz yanınızda olsaydı o da bu halde görmek istemzdi sizi.. eminim eksik etmiyorsunuzdur ama cok dua edin.. isyan etmeyin.. Rabbim günahlarını affetsin, cennet mekanlarında en güzel yerler onun olsun inşallah... Allah size ve ailenizede sabır versin.. yaşadıklarınız cok ağır şeyler.. ama toparlanmanız lazım bunu unutmayın.. kimsiniz necisiniz bilmem ama acı aynı acı.. :KK43:

ne çok zordur insanın sevdiğini kaybetmesi.. ne kadar can alıcı ne kadar can yakıcı.. babamı kaybettiğim gün anlamıştım bunu.. 1ay geçmeden dedemi. 2 ay sonra diğer dedemi.. ve şimdide babannemmm.. insan sığınacak tek limanı, tutunduğu tek dalı kaybettiğinde yerle bir oluyor herşey. gececek dediler bana.. gececek alışacaksın.. alışılmıyor. gecmiyor acı dinmiyor. gün gectikce daha çok kanıyor içindeki yara... senin tek yapman gereken güclü olmak. ailene sahip cıkmak onlara destek olmak.. siz bir ailesiniz. evlat acısı kadar kötu bisey warmı şu hayatta ?? Rabbim babamın dedelerimin acısını anneme tattırdı, inşallah benım ve abimin acısınıda tatırmaz gerçekten cok zor.. ne olur güçlü olun.. kendinizi toparlayın.. eğer kardeşiniz yanınızda olsaydı o da bu halde görmek istemzdi sizi.. eminim eksik etmiyorsunuzdur ama cok dua edin.. isyan etmeyin.. Rabbim günahlarını affetsin, cennet mekanlarında en güzel yerler onun olsun inşallah... Allah size ve ailenizede sabır versin.. yaşadıklarınız cok ağır şeyler.. ama toparlanmanız lazım bunu unutmayın.. kimsiniz necisiniz bilmem ama acı aynı acı.. :KK43:

Çok üzüldüm. Başın sağolsun. Ne zordur geliyodur şimdi annene hayat. Biliyorum.. Rabbim sizin acınızı yaşatmasın ona. Dayanma gücünüzü arttırsın inşallah..

Çok üzüldüm. Başın sağolsun. Ne zordur geliyodur şimdi annene hayat. Biliyorum.. Rabbim sizin acınızı yaşatmasın ona. Dayanma gücünüzü arttırsın inşallah..
aminnnn canım amin.. cümlemizin dayanma gücünü arttırsın. biri de bir. bini de bir.. acının tarifi yok.. ben 7 ay cıkmamıştım evden dışarı. kimseyle konuşmamıştım. tek dostum wardı o da sigaram.. uyuyor uyanıyor sigara iciyordum.. birde yanında kimse olmadığında daha zor birşeyleri aşmak.. eş dost arkadaş akraba.. yalnızlık çok zor.. annemde olmasa bn hic bu günlere gelemezdim.. babamın acısını bn cok sonra yaşadım.. annem üzülcek diye ağlayamadım bile.. sen böyle olma.. acını tabiki yaşa ama ailene de destek ol.. inan çok şanslısın.. belki meleğini aldı senden ama altın gibi ailen war... onlara destek ol olurmu..

:KK19:

Canım yanıyo.. Yüreğim daralıyo. Ne yapacağımı bilemedim. Buraya yazmak en iyisi geldi affedin. Kardeşim öldü benim. Ne kadar kolay yazılıyomuş, ne kadar kolay söyleniyomuş ölüm.. 19 yaşında, yeşil gözlümü, ablasının bi tanecik kuzusunu toprağa verdiler gözümün önünde. Nasıl geçti bu 45 gün, hala nasıl nefes alıyorum, nasıl uyuyup uyanıyorum hala aklım almıyo. Bi tanecik kardeşimdi o, tek başıma bıraktı beni. Seni kimseyle paylaşamıyorum abla, kıskanıyorum derdi. Bi başıma koydu gitti..
Hamile olduğumu öğrendiğinde ne çok sevinmişti. Abla dayı oluyorum ben, GS forması alıcam yiğenime kız da olsa erkek de olsa dedi. 1 ay geçmedi üstünden ki Galatasaray bayrağıyla Türk bayrağını biz örttük tabutuna kuzumun.. Cinsiyetini bile öğrenemedi yeğeninin..

Ablasının bitanesi. Canım kardeşim.. Biliyorum gözyaşım hiç durmadığı için gelmiyosun rüyalarıma hala. Ama elimde değil, çok özledim bitanemm. Her sabah yokluğunla uyanmak, abla dediğini duymamak bitiriyo beni..
Çok dile getiremedim kısacık ömründe affet beni. Seni çok seviyorum canımın içi. Hakkını helal et nolur..

Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun inşallah.
Sözlerin tükendiği anlar ne yazık ki. Allah sizi ailenize ve yavrunuza bağışlasın. Belki oğlunuz olur dayısı onda yaşar.

Tutamadım kendimi ya 5.cümlede falan gözyaşlarım süzüldü..
ALLAH yardım etsin..
Mekanı cennet olur inşALLAH..
Dua et bol bol

Hani bazen dersin rabbim neden benim kardesim veya sevdiklerim teker teker ggidiyor bizi yalnz brkayor buralarda diye sonra anlyorsun herkese bir zman dilimi verilmis herkes onu yasayp gidiyorlar emin ol onlarda istemz bizi burda aglayarak brakmak acı birsey onunla gulememek onunla aglyamamak sevincini paylasmaamak aciki acı ne yazkki ben sizi bir nebze anlyabilir ates düştüğü yeri yakar ne kadar laf etsekkte aci cekenle kalr rabbim aclarnzi dindirsin size gonul frrahligi versin umarm mekani cennetir obur tarafta mutlu yasmak ve kavusmanz dilgyle...

Geçti.. Tam 1 seneyi geçti gideli, onu görmeyeli, öpmeyeli, kavga etmeyeli. Ve yiğeni 6 aylık oldu. Kocaman.. Dayısın adıyla yaşayacak ama hiç görmeyecek. Ya da cennette karşılaşmışlardır bilmiyorum. Ama görseydi, tanısaydı ..

Yazmak istiyorum.. çok şey yazıp içim boşalsın istiyorum ama olmuyo , parmaklarımın titremesinden gözümün yaşından onu bile yapamıyorum..

Özlem içimi yakıyo. Çok özledim..

X