Sünnet Sünnet sonrasi yapisiklik nolur bakin :((

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Kizlar ben fransadayim oglumu bu yaz haziran ayinda Turkiyede sunnet ettirdim.Buraya donene kadar farketmemistim pipisinin derisinin sadece sol tarafi penis basina yapismis kaynamis :KK43:( sanirim cerrahi mudahale gerekicek daha gecen senede inmemis testis ameliyati olmustu cocugum bir senede iki kez cerrahi mudahele gecirdi.
Benim sorum basina boyle bisey gelen varmi? varsa nasil bir islem.uygulanarak aciliyor o kaynama ?lutfen bakip gecmesin basina gelen cevap verin cok uzgunum su an surekli agliyorum :KK43:(

Çok geçmiş olsun bizde oğluma yenidoğan sünneti yaptırdık ve bir allahın kuluda demediki deriyi düzenli olarak geriye itin!!!
Oğlum 8 aylıkken pipisinin normal olmadığını kesin olarak farkettik ve üroloğa götürdüm hemen derisi yapışmış dedi ve geriye iterek ayırdı hatta kanlandı biraz :KK43: içim gitti düzenli olarak geriye it ve banyosunda temizle dedi kremde sürdüm iyileşti düzeldi çok şükür
Hadi eşimle ben cahilim diyelim oğlumu böyle gören oğlan anaları hiç mi görüp bişey demezler saç teline kadar inceleyip kusur bulan kayınvalidem hiç mi farketmezsin bezlerken içim hala yanıyor kusura bakmayın lütfen

X