2014 ankara gelinleri!

Arkadaşlar ben de fiyat aldığım yerleri yazıyorum, sormak istediğiniz bir mekan olursa bilgi verebilirim:

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi
Club Mirador
Gölpark Sidelya
WTC Wedding Hall (bakmasanız da olur şaka gibi bir mekan-fiyat kombinasyonu) :)
Hasbahçe
Fenerbahçe İncek Türk Telekom Tesisleri
Kronos Hotel

Bende rica etsem atlı spor, hacettepe beyaz ev ve vilayetler evinin fiyatlarını söyler misiniz :)

Bende rica etsem atlı spor, hacettepe beyaz ev ve vilayetler evinin fiyatlarını söyler misiniz :)

Tabi ki :123:

Önce Beyaz Ev'in bana gönderdiği mailin işe yarar kısımlarını kopyalıyorum :)

Cumartesi hariç her gün yapabildiğimiz kokteyl mönülerimizi birde fiyatlara dahil olan aktivitelerimizi gönderiyorum.

*Kokteyl mönülerimizde 1. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 35.00TL +KDV
2. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 40.00TL +KDV
3. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 45.00TL +KDV'dir.
*Kokteyl konseptinden biraz çıkarak 2 ve 3 nolu mönülerin sıcak kanepelerini kişi başı servis etmekteyiz.

*Tüm beyaz et mönülerimizde alkolsüz kişi başı fiyatımız: 55.00TL +KDV'dir

**Birde böyle bir seçeneğimiz var; 'kokteyl arkası yemek' şu şekilde sunulmaktadır;
Kokteyl mönü 2'nin masalara serpme + soğuk kanepeler + sıcak kanepeleri masalara sırayla serpme olarak servis edilir arkasından beğendiğiniz herhangi bir Beyaz Et Ana Yemek Tabağı Kişi Başı servis edilir sonrasında meyvesi ve pastası kişi başı servis edilir.. Bu mönümüzde alkolsüz kişi başı : 45.00TL +KDV'dir.

**Alkol farkımız limitli yerli içkide kişi başı +10.00TL / 2 tek yerli içkide +5.00TL'dir.
**Fark ödemek istemezseniz misafirlerinize servis edilecek alkolü siz getirirseniz ücretsiz servisini yapabiliriz.

*Tüm organizasyonlarda tek extramız 35 poz basılı fotoğraf + non stop tüm gecenin video çekimi + gece boyu çekilmiş fotoğraflarınızın CD'si 750.00TL olarak ücretlendirilmiştir.
(CD'ye gece başında basılıp sergiye konulan acele baskı fotoğraflar dahil değildir.)

Şimdi gelelim atlı spor kulübüne:

Cumartesi günü yapabilmek için en az 300 kişi istiyorlar, sayı 200 kişi gibi olabilirse cuma ya da pazar günü yapıyorlar.
200 kişinin altındaki sayılar için ise pazartesi salı çarşamba perşembe günü yapıyorlar. Ben burayla görüştüğümde kokteyl tarzı düşündüğüm için kokteyl fiyatını almıştım ona da limitsiz alkolde 60 TL demişlerdir. Yemekli tahmin ediyorum (alkolsüz olursa) 60/70 TL arasıdır. Bu fiyatın içerisine süsleme müzik foto kamera dahil değildir, bunlar için de genellikle istenen min. 4.000 TL civarı oluyor.

Son olarak vilayetler evi:

Limitsiz alkolsüz içecek : 68 - 89 TL arası
Limitsiz alkollü içecek : 78 - 99 TL arası.

Havuz organizasyonlarında 3.5000 TL ilave ücret istiyorlar. Bu fiyatlar yanlış hatırlamıyosam organizasyon dahil. (Gerçi bu fiyata bi zahmet dahil olsun di mi :KK1: )

Aklındaki fiyat aralığında bi yer istersen yazarım yine, kolay gelsin. :KK34:

Tabi ki :123:

Önce Beyaz Ev'in bana gönderdiği mailin işe yarar kısımlarını kopyalıyorum :)

Cumartesi hariç her gün yapabildiğimiz kokteyl mönülerimizi birde fiyatlara dahil olan aktivitelerimizi gönderiyorum.

*Kokteyl mönülerimizde 1. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 35.00TL +KDV
2. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 40.00TL +KDV
3. mönü alkolsüz kişi başı fiyatımız: 45.00TL +KDV'dir.
*Kokteyl konseptinden biraz çıkarak 2 ve 3 nolu mönülerin sıcak kanepelerini kişi başı servis etmekteyiz.

*Tüm beyaz et mönülerimizde alkolsüz kişi başı fiyatımız: 55.00TL +KDV'dir

**Birde böyle bir seçeneğimiz var; 'kokteyl arkası yemek' şu şekilde sunulmaktadır;
Kokteyl mönü 2'nin masalara serpme + soğuk kanepeler + sıcak kanepeleri masalara sırayla serpme olarak servis edilir arkasından beğendiğiniz herhangi bir Beyaz Et Ana Yemek Tabağı Kişi Başı servis edilir sonrasında meyvesi ve pastası kişi başı servis edilir.. Bu mönümüzde alkolsüz kişi başı : 45.00TL +KDV'dir.

**Alkol farkımız limitli yerli içkide kişi başı +10.00TL / 2 tek yerli içkide +5.00TL'dir.
**Fark ödemek istemezseniz misafirlerinize servis edilecek alkolü siz getirirseniz ücretsiz servisini yapabiliriz.

*Tüm organizasyonlarda tek extramız 35 poz basılı fotoğraf + non stop tüm gecenin video çekimi + gece boyu çekilmiş fotoğraflarınızın CD'si 750.00TL olarak ücretlendirilmiştir.
(CD'ye gece başında basılıp sergiye konulan acele baskı fotoğraflar dahil değildir.)

Şimdi gelelim atlı spor kulübüne:

Cumartesi günü yapabilmek için en az 300 kişi istiyorlar, sayı 200 kişi gibi olabilirse cuma ya da pazar günü yapıyorlar.
200 kişinin altındaki sayılar için ise pazartesi salı çarşamba perşembe günü yapıyorlar. Ben burayla görüştüğümde kokteyl tarzı düşündüğüm için kokteyl fiyatını almıştım ona da limitsiz alkolde 60 TL demişlerdir. Yemekli tahmin ediyorum (alkolsüz olursa) 60/70 TL arasıdır. Bu fiyatın içerisine süsleme müzik foto kamera dahil değildir, bunlar için de genellikle istenen min. 4.000 TL civarı oluyor.

Son olarak vilayetler evi:

Limitsiz alkolsüz içecek : 68 - 89 TL arası
Limitsiz alkollü içecek : 78 - 99 TL arası.

Havuz organizasyonlarında 3.5000 TL ilave ücret istiyorlar. Bu fiyatlar yanlış hatırlamıyosam organizasyon dahil. (Gerçi bu fiyata bi zahmet dahil olsun di mi :KK1: )

Aklındaki fiyat aralığında bi yer istersen yazarım yine, kolay gelsin. :KK34:
Canım bu sefer fiyat değil de birkaç mekandan fiyat aldık onlar güzel mi diye sormak için seni rahatsız edebilir miyim ?:KK53::KK17:

Estağfurullah ne demek. Gidip gördüğüm mekanlarsa yardımcı olmak isterim tabi.

http://www.cennetbahcesi.com.tr/acik.html
http://www.rihtimdugunbahcesi.com/(burda kır ve yıldız salonundan fiyat aldık)
http://www.kirdugunu-mekanlari-ankara.com/default.aspx?ad=menuler&id=7(burasına uzak dedi nişanlım :s)
http://www.sakligolankara.com/resim-galerisi-282

Teşekkür ederim :) Gitmediysen bile linklerden bakıp yorum yaparsan sevinirim :)

Canım ben 3. linkte gönderdiğin yeri açamıyorum. Devam eden yazıyla birleştiği için açmıyo dedim ama işyerin girdiğim için engelli sayfalardan birine de denk gelmiş olabilir. Sen mekanın ismini yaz ben başka bi sitede bulayım.

Bir de sakıncası yoksa fiyatları da yazar mısın? Ben kendi yerimizi seçerken de fiyat - mekan ilişkine göre seçmiştim de. Malum masraf çok bu analiz işliyo insanın beynine :KK1:

Canım ben 3. linkte gönderdiğin yeri açamıyorum. Devam eden yazıyla birleştiği için açmıyo dedim ama işyerin girdiğim için engelli sayfalardan birine de denk gelmiş olabilir. Sen mekanın ismini yaz ben başka bi sitede bulayım.

Bir de sakıncası yoksa fiyatları da yazar mısın? Ben kendi yerimizi seçerken de fiyat - mekan ilişkine göre seçmiştim de. Malum masraf çok bu analiz işliyo insanın beynine :KK1:

İlk linkteki kokteyl olarak kişi başına 30-35 TL dediler.
İkinci linkteki kır bahçesi kokteyl için 10.000TL, Yıldız Bahçesi için7.500TL dediler.
3. Linkteki Melben Kır Düğünü Organizasyon Tesisleri 8-10.000TL arasında değişir dediler.
Son linktekide 9000 TL artı orkestra dediler Onun fiyatıda 1000-1500 TL gibi birşeymiş.
:KK17:

İlk linkteki kokteyl olarak kişi başına 30-35 TL dediler.
İkinci linkteki kır bahçesi kokteyl için 10.000TL, Yıldız Bahçesi için7.500TL dediler.
3. Linkteki Melben Kır Düğünü Organizasyon Tesisleri 8-10.000TL arasında değişir dediler.
Son linktekide 9000 TL artı orkestra dediler Onun fiyatıda 1000-1500 TL gibi birşeymiş.
:KK17:

Canım öncelikle şunu söyliyeyim Melben'e pek ısınamadım, onun dışındakileri beğendim.

En çok rıhtım ve saklıgölü beğendim. Anladığım kadarıyla açık hava düğünü istiyorsun, kapalı mekan veya çadır v.s. önlem olarak alternatif bulunsa çok iyi olur bu durumda. Saklıgöl bu açıdan avantajlı yalnız şöyle bir tereddüdüm var. Çok dağınık görünüyor ortam. Masalar birbirine uzak, pistten uzak, müzikten uzak kalıcak. Göl manzarası avantaj gibi görünse de o da dikkat dağıtabilir.

Rıhtım daha derli toplu, insanlar düğün ve gelin damat dışında bşye odaklanmazlar daha iyi olabilir bence. Ayrıca tiffany sandalye var, bayılırım tam kır düğününe yakışan bi sandalyedir. Bizim 2 düğün olucak ikisi de tiffany sandalyeli resmen zaafım vardır :KK1: Ben rıhtıma çok ısındım şuanda, tek dezavantajı üstü kapalı alternatif yok gibi görünüyor.

Yine de gidip görmek gerek tabi. Benim resimlerden görüp gidince hayal kırıklığı yaşadığım yerler oldu. Ama resimlerden gördüğüm kadarıyla ben en çok rıhtıma ısındım, çok sıcak, şık ve sevimli :KK16:

Son düzenleme:
Canım öncelikle şunu söyliyeyim Melben'e pek ısınamadım, onun dışındakileri beğendim.

En çok rıhtım ve saklıgölü beğendim. Anladığım kadarıyla açık hava düğünü istiyorsun, kapalı mekan veya çadır v.s. önlem olarak alternatif bulunsa çok iyi olur bu durumda. Saklıgöl bu açıdan avantajlı yalnız şöyle bir tereddüdüm var. Çok dağınık görünüyor ortam. Masalar birbirine uzak, pistten uzak, müzikten uzak kalıcak. Göl manzarası avantaj gibi görünse de o da dikkat dağıtabilir.

Rıhtım daha derli toplu, insanlar düğün ve gelin damat dışında bşye odaklanmazlar daha iyi olabilir bence. Ayrıca tiffany sandalye var, bayılırım tam kır düğününe yakışan bi sandalyedir. Bizim 2 düğün olucak ikisi de tiffany sandalyeli resmen zaafım vardır :KK1: Ben rıhtıma çok ısındım şuanda, tek dezavantajı üstü kapalı alternatif yok gibi görünüyor.

Yine de gidip görmek gerek tabi. Benim resimlerden görüp gidince hayal kırıklığı yaşadığım yerler oldu. Ama resimlerden gördüğüm kadarıyla ben en çok rıhtıma ısındım, çok sıcak, şık ve sevimli :KK16:

Evet bende ikisine daha çok ısınmıştım :) Rıhtımdaki ağaçlardaki ışıklar çok hoşuma gitmişti, saklıgölün de gölü :KK1:

Bakalım sonuç ne olacak canlı olarak görme ihtimalimiz yok gibi sanırım çünkü nişanlım askere gidecek ayrı yerlerde yaşıyoruz ve o da Ankara da değil başka bir ilde :KK50: :KK53: Bakalım belki ben tek gider bakarım bilmiyorum :s Çok çok sağol canım fikirlerin için :KK16::KK16:

Evet bende ikisine daha çok ısınmıştım :) Rıhtımdaki ağaçlardaki ışıklar çok hoşuma gitmişti, saklıgölün de gölü :KK1:

Bakalım sonuç ne olacak canlı olarak görme ihtimalimiz yok gibi sanırım çünkü nişanlım askere gidecek ayrı yerlerde yaşıyoruz ve o da Ankara da değil başka bir ilde :KK50: :KK53: Bakalım belki ben tek gider bakarım bilmiyorum :s Çok çok sağol canım fikirlerin için :KK16::KK16:

Ne demek inşallah gönlünüzce bi yer bulursunuz :KK34:

Bu arada görmediğin yer için sözleşme yapma, bi arkadaşını anneni akrabanı falan artık her kim varsa sana eşlik edebilecek, yanna al birini mutlaka gör derim.

Şimdiden bol şans :119:

Ne demek inşallah gönlünüzce bi yer bulursunuz :KK34:

Bu arada görmediğin yer için sözleşme yapma, bi arkadaşını anneni akrabanı falan artık her kim varsa sana eşlik edebilecek, yanna al birini mutlaka gör derim.

Şimdiden bol şans :119:

Evet bir haftasonu gideceğim sanırım :) İnşallah hepimiz için herşey güzel olur :124::123:

kızlarrrrrr düğün yeri için çok para harcamaktan vazgeçtik, sadece bir kaç saat için o kadar para vereceğimize uygun fiyata ortalama bi yerde yapar olan parayla daha iyi tatil daha iyi eşya alırız dedik veee batıkent akvaryum düğün salonunu tuttuk, aynalı salonda olacak benim düğünüm. hem de 2900 tl ye, gelinbaşı makyajı dahil ve indirimli olarak nikah şekerinden gelinliğe kadar bir çok yerle anlaşmaları var. tavsiye ederim. batıkentte gimsa yanında iş merkezi içinde kalmasını beğenmedim ama gelin damat salonun terasındaki otoparktan salona geçecek. ortalama bir yer ama içime sindi.
bir de nazım hikmet kültür merkezinde sandık düğün salonu var orayı da tavsiye ederim, 5500 tlydi, akvaryumu begenmesek orayı tutacaktık. :123:

kızlar, şimdi de gelinlik telaşı içindeyim. dün and arşısına baktım tek bi modeli beğendim aynısını da bikaç vitrinde gördüm.fiyat olarak 1900 tl dediler cok geldi bana. başka önerisi olan var mı? demetevlerde falan da çok gelinlikçi görmüştüm orası daha mı ucuz olur fikri olan? :KK43:

selam kızlar göksu parkındaki göksu düğün salonu hakkında bilgisi olan var mı nasıl oluyor düğünler? baya uygun fiyat verdiler manzarası güzel ama kararsız kaldım.

selam kızlar...
gölbaşı, gölpark sidelya'da düğün yapan ya da orada bir düğüne katılan var mı acaba aranızda?

gölpark sidelyaya bakmaya gttik.yeri sapa geldi bana biraz zor bulur mısafırlerimiz diye düşünerek saptıgımız tabelalı ara yoldan geri donduk.ancak cok guzel dugunler yapıldıgını duymustum.

merhaba arkadaşlar, 2014'ün temmuz-ağustos ya da eylül başında düğün düşünüyoruz. şimdiden stres oldum. 200 kişilik düğün için mekan bakıyorum yemekli ya da yemeksiz oluşu bütçeye bağlı, en fazla 8000 tl düşünüyoruz mekan için. gelinliği de hazır almak istiyorum. hazırlıklara başlayan var mı, ne zaman başlayacaksınız? değişik fikirleriniz var mı? ben şimdilik sadece internetten bakınıyorum. :)

merhaba.. gecen sene bende sızınle aynı durumdaydım ama dostlarım sayesınde çok doğru bı karar verdım ve düğünümü Amade balo ve nikah salonu antares subesınde yaptım mükemmel bır organızasyondu gidip gormenizi kesınlıkle tavsiye ediyorum ve bildiğim kadarıyla 5 tane subelerı var bu senede kardesimin nıkahını orada yapmayı düşünüyoruz

Merhaba arkadaşlar

http://www.sakligolankara.com/resim-galerisi-282

saklıgöl için kaç kişiye ve neler dahil 9.000 fiyat aldınız acaba?

Sitesinde kokteyl menü için kişi başı 10 tl diyor

Biz 150 en fazla ki hiç sanmıyorum 200 kişilik kır düğünü mekanı istiyoruz ama bütçe en fazla 5000 hafta içi olabilir gün hiç önemli değil tavsiye var mı acaba?

X