2014 ankara gelinleri!

Selam kızlar... Ağustosta city hotel'de düğünüm olacak... forumdan epey araştırdım ama orada düğün yapmış birinin yorumuna rastlayamadım:KK43: 300 kişilik bir organizasyon düşünüyoruz. bir fikri olan var mı? alan bana biraz dar gibi geldi? daha önce orada bir düğüne filan katılan oldu mu acaba?:44:

Merhaba kizlar bende gecen sene temmuzda evlenmistim. Oncelikle fotorafci olarak tara arsevenle calismistim ianilmaz bir kadin hem strsinizi aliyor o telasta hemde o gun cidden en iyi arkadasiniz oluyor kendi suslenmelerini dusunen arkadaslariniz veya nedimeleriniz yardim etmesi gerekirken sizi sakinlestirmesi gerekirken Tara hemen orada sizi direk moda sokuyor. Genelde arastirdigimda hep kaprisli yok su soyle yok bu boyle diyen fotorafcilarla karsilastim ve inanilmaz para istediler bence bir google a taradise diye bakin derim.bu arada sanirim suanda bir kampanyasida olabilir. Ikinci olarakta makyoz ankaradeki butun makyozlerle gidip bihzat gorustum iyi fiyat ve cok cooook pahli fiyatlar verende vardi hatdaha kuafore gelmesini istediklerimde fiyat birden ikiye katliyor alt tarafi taksiye binilecek 400den 700e firlMasi fiyatalrin cok manasiz geldi bana ama aralarinda funda kadanla calismaya tercih ettim. Sebepleri basta calismasi ve dneme makyajda gordugum etki ve benim icin yine onemli olan enerjisiydi. Kendiside tara hanim gibi guzel enerjisi olan ve stresliyken streslendiren ve cidden sizi o dugun heycanina mutluluguna direk sokuyorlar. Bu arada funda hanimda gelin paketi cikarmis kil tuy makyaj vs dusunmeniz gerekmicek bir seferde bir yerde hepsi halolmus olacak paket icerigi makyaj kiprik epilasyon inceltme yuz maskesi kas vs vs vs bi arayin derim. Bu arada bu iki guzel kadina tekrar tekrar tesekkur etmek istiyorum insanin tekrar dugun yapasi geliyor :))))

Ee okdr yazdim birtanede foto paylasiyim degilmi buyrunuz hanimlar :)

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 135
X