2014 ankara gelinleri!

meraklimelihat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2012
161
8
merhaba arkadaşlar, 2014'ün temmuz-ağustos ya da eylül başında düğün düşünüyoruz. şimdiden stres oldum. 200 kişilik düğün için mekan bakıyorum yemekli ya da yemeksiz oluşu bütçeye bağlı, en fazla 8000 tl düşünüyoruz mekan için. gelinliği de hazır almak istiyorum. hazırlıklara başlayan var mı, ne zaman başlayacaksınız? değişik fikirleriniz var mı? ben şimdilik sadece internetten bakınıyorum. :)

merhaba arkadaşım seninle nerdeyse aynı durumdayım ağustosta 200 kişilik düğün ve 8 bin tl bütçem var.ama yer konusunda hala çok kararsızım.siz nerelere baktınız acaba ?

merhaba arkadaşım seninle nerdeyse aynı durumdayım ağustosta 200 kişilik düğün ve 8 bin tl bütçem var.ama yer konusunda hala çok kararsızım.siz nerelere baktınız acaba ?
Valla sizinle aynı durumda olan bi tanıdığıma Şehri Simanın yarı açık yarı kapalı yeni mekanını ayarladık...düğün.com da kulüplerde resimleri filan var bence gidip görüşün derim...farklı bir mekan olmuş...

Park hotel hakkında bilgi alabılırmıyım fiyatı nekadar ve kaç kişilik bir düğündü
Şmdiden tşkler :)

150 kisi 12000 felanmiydi valla yalan soylemeyim hesap isiyle esim ilgilendi dugunun eglencesi benimdi ama bu muzik disinda. Park otele giderseniz Guzin hanimla gorusun muthis bir bayan.

arkadaşlar ankarada bir çok yer gezdim yemekli düğün için. isimlerini yazayım bilgi almak istediklerinizi sorarsanız yardmcı olurum.
- Clup Avenue
- pembe köşk- gölbaşı
- velo wedings
- gölan - gölbaşı
- akalın - gölbaşı
- köşk - gölbaşı
- göksu park
- esenboğa otel
- büyük anadolu otel
- mogan park - gölbaşı

biz pembe köşkü tuttuk mayıs ayında düğünümüz.

Arkadaşlar ben de fiyat aldığım yerleri yazıyorum, sormak istediğiniz bir mekan olursa bilgi verebilirim:

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi
Club Mirador
Gölpark Sidelya
WTC Wedding Hall (bakmasanız da olur şaka gibi bir mekan-fiyat kombinasyonu) :)
Hasbahçe
Fenerbahçe İncek Türk Telekom Tesisleri
Kronos Hotel

Wonders hakkında bilgi alabilirmiyim

Şimdi öncelikle menülerdeki farklılığa göre değişiyor fiyatlar:

1 - 6 arası menüler : "Ordörv tabağı + ara sıcak + ana yemek + düğün pastası (ya da tatlı) +mevye + limitsiz meşrubat" => Seçeceğiniz menünün kırmızı - beyaz et olmasına göre kişi başı 55 - 75 TL arası değişiyor.

7. menü : "Çorba + mevsim salatası + ana yemek (tavuk kavurma, tereyağlı pilav ve patates kızartması) + düğün pastası(ya da tatlı) +limitsiz meşrubat" => Kişi başı 45 TL

Kokteyl Menü : Sıcak ve soğuk aperatifler + düğün pastası (ya da tatlı) + limitsiz meşrubat : Kişi başı 45 TL

Yalnız wondersın yemek menüsü fiyatlarına organizasyon, müzik ve fotoğraf dahil değil. Tüm süsleme, organizasyon ve fotoğraf detaylarını kapsayan 3 paket sunup, bunlar için ayrıca ücret istiyorlar. Bu paketlerin fiyatları da 7.500 - 15.000 TL arası değişiyor.

Eğer ilginizi çektiyse organizasyon ve menü detaylarını verebilirim yine.

CAdde hare ve wonders hakkında bilgi alabilirmiyim

Wonders'ı yukarıda yazmıştım Cadde Hare'yi vereyim şimdi:

Haftasonu organizasyonları (cuma,c.tesi,pazar) : Beyaz Et Menü : 80 TL , Kırmızı Et Menü : 100 TL, Haftasonu kokteyl almıyorlar.
Hafta İçi ve H.sonu gündüz organizasyonlarında: Beyaz Et Menü : 75 TL , Kırmızı Et Menü : 90 TL, Kokteyl Menü : 55 TL

Alkollü istiyorsanız fiyatlara +20 TL ekleyin.

(Bu fiyatlara dahil olanlar: Fotoğraf pakedi ve organizasyon, orkestra (4+1) ve Jw Marriot Ankara Balayı Odası)

İlgilendiyseniz yine detaylandırabilirim :)

Wonders'ı yukarıda yazmıştım Cadde Hare'yi vereyim şimdi:

Haftasonu organizasyonları (cuma,c.tesi,pazar) : Beyaz Et Menü : 80 TL , Kırmızı Et Menü : 100 TL, Haftasonu kokteyl almıyorlar.
Hafta İçi ve H.sonu gündüz organizasyonlarında: Beyaz Et Menü : 75 TL , Kırmızı Et Menü : 90 TL, Kokteyl Menü : 55 TL

Alkollü istiyorsanız fiyatlara +20 TL ekleyin.

(Bu fiyatlara dahil olanlar: Fotoğraf pakedi ve organizasyon, orkestra (4+1) ve Jw Marriot Ankara Balayı Odası)

İlgilendiyseniz yine detaylandırabilirim :)

Çok tşkler yardımınız için. :)

Arkadaşlar ben de fiyat aldığım yerleri yazıyorum, sormak istediğiniz bir mekan olursa bilgi verebilirim:

Beyaz Ev (Hacettepe)
City Hotel
Velo Wedding
Wishes Terrace
Cadde Hare
Akalın Garden
Akalın Vip
Gölan Restaurant
Çakıl Wedding
Demora Hotel
Aqua Apple Garden
İncek Apple Garden
No 19 Boutique Hotel
Atlı Spor Kulübü
Büyülü Bahçe
Mydonose Weddings
Wonders
Şehr-iSima
Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi
Club Mirador
Gölpark Sidelya
WTC Wedding Hall (bakmasanız da olur şaka gibi bir mekan-fiyat kombinasyonu) :)
Hasbahçe
Fenerbahçe İncek Türk Telekom Tesisleri
Kronos Hotel

canım banada yardımcı olurmusun akalın gölbaşı ve city otel biz yemekli ve alkollu düşünüyoruz ve benim dügün mayısta

canım banada yardımcı olurmusun akalın gölbaşı ve city otel biz yemekli ve alkollu düşünüyoruz ve benim dügün mayısta

Öncelikle hepimiz için hayırlı uğurlu olsun inşallah :KK17:

Canım Akalındaki menü fiyatları ordövr tabağı olmazsa 65 civarı, ordövr tabağı olan full yemekli dersen 70 TL . Tabi bunlar alkolsüz fiyatlar. Alkol için kişi başı (yanlış hatırlamıyorsam) 10 TL fark alıyorlar. Yemek ücreti dışında 4.000 TL organizasyon ücreti var. Yalnız kişi sayınıza göre çok güzel bir indirim alabilirsiniz. Akalında farklı kapasite ve konseptlerde 7-8 salon var. Biz 200 kişi olduğuumuz için akalın VİP ve Akalın Garden salonlarını göstermişlerdi. Akalın vip tam 200 kişilik falandı ve toplam yemekli fiyatı 18 bin TL'den 12 bin TL'ye düşürdüler ama Akalın Garden 350 kişi kapasiteliymiş o yüzden onda pek indirim yapamadılar en fazla 17 bin TL'Ye düşürdürler. Yani demem o ki kişi sayınıza uygun bir salon beğenirseniz iyi indirim yapıyolar. Hatta eğer sayınız 350 kişi civarıysa Akalın Garden a mutlaka bakın, şiddetle tavsiye ederim. Sayınız tutarsa daha fazla indirim yaparlar size.

City Hotel;

Limitsiz yerli içki dahil kişibaşı: 80 - 98 TL arası + kdv

Limitli yerli içki dahil kişibaşı: 70- 88 TL arası + kdv

Limitsiz meşrubat dahil kişibaşı 60 - 80 TL arası + kdv

Bu fiyatlara:
Düğün pastası "çikolatalı veya meyveli”

Organizasyon süsleme, sandalye giydirme, masa parteli, kamera + fotoğraf çekimi ve Balayı odası dahil .

Canlı müzik ücretli:
Canlı Müzik Grupları;
DJ performans 600,00 TL
2 Kişi 750,00 TL
3 Kişi 1000,00 TL
4 Kişi 1250,00 TL
5 Kişi 1500,00 TL

Canım Akalındaki menü fiyatları ordövr tabağı olmazsa 65 civarı, ordövr tabağı olan full yemekli dersen 70 TL . Tabi bunlar alkolsüz fiyatlar. Alkol için kişi başı (yanlış hatırlamıyorsam) 10 TL fark alıyorlar. Yemek ücreti dışında 4.000 TL organizasyon ücreti var. Yalnız kişi sayınıza göre çok güzel bir indirim alabilirsiniz. Akalında farklı kapasite ve konseptlerde 7-8 salon var. Biz 200 kişi olduğuumuz için akalın VİP ve Akalın Garden salonlarını göstermişlerdi. Akalın vip tam 200 kişilik falandı ve toplam yemekli fiyatı 18 bin TL'den 12 bin TL'ye düşürdüler ama Akalın Garden 350 kişi kapasiteliymiş o yüzden onda pek indirim yapamadılar en fazla 17 bin TL'Ye düşürdürler. Yani demem o ki kişi sayınıza uygun bir salon beğenirseniz iyi indirim yapıyolar. Hatta eğer sayınız 350 kişi civarıysa Akalın Garden a mutlaka bakın, şiddetle tavsiye ederim. Sayınız tutarsa daha fazla indirim yaparlar size.

City Hotel;

Bu fiyatlara:

Organizasyon süsleme, sandalye giydirme, masa parteli, kamera + fotoğraf çekimi ve Balayı odası dahil .

Canlı müzik ücretli:
Canlı Müzik Grupları;
DJ performans 600,00 TL
2 Kişi 750,00 TL
3 Kişi 1000,00 TL
4 Kişi 1250,00 TL
5 Kişi 1500,00 TL

canım tşk ederimm 350 450 civarı düşüyoruz bizde nişamlım swissotel istiyordu ama biraz pahalı oluyor mayısta dügünümüz acık havada yapamam hem uygun hem güzel bi mekan arıyoruz başka fikir olarak yardımcı olabılırsen cok sevinirimm
akalının gelin villasına ayrı paramı veriyoruz

canım tşk ederimm 350 450 civarı düşüyoruz bizde nişamlım swissotel istiyordu ama biraz pahalı oluyor mayısta dügünümüz acık havada yapamam hem uygun hem güzel bi mekan arıyoruz başka fikir olarak yardımcı olabılırsen cok sevinirimm
akalının gelin villasına ayrı paramı veriyoruz

Hayır canım villa o gün gelin damada tahsis ediliyor, ayrı bir ücreti yok.

Nişanlın Swissotel istediğine göre bütçe biraz yükselebiliyo mu acaba diye düşündüm. Ben sana beğendiğim bi yer daha yazayım. Mesela Mydonose Weddings var, ben çok şık buldum. Mydonose Weddings de 3 çeşit menü sunuluyor ve fiyatları;

Limitsiz alkolsüz içecekli menüler kişi başı 60 – 75 TL arası,
Limitli (2 kadeh) alkollü içecekli menüler kişi başı 70-85 TL arası,
Limitsiz yerli alkollü içecekli menüler kişi başı 80-95 TL arası değişiyor.

Bu fiyatlara yukarıdaki hizmetler arasında fotoğraf ve orkestra haricindekiler dahil, orkestra ve fotoğraf ücretli. Eğer fiyatlar sizin için tamamsa diğer ücretlendirmeleri de yazarım.

Düşündüğünüz kişi başı ücret aralığı konusunda fikir sahibi olursam, yazdığım listeden fiyat olarak bütçenize uyanları yazayım sana?

Son düzenleme:

City Hotel;

Bu fiyatlara:

Canlı müzik ücretli:
Canlı Müzik Grupları;
DJ performans 600,00 TL
2 Kişi 750,00 TL
3 Kişi 1000,00 TL
4 Kişi 1250,00 TL
5 Kişi 1500,00 TL

cokkk tşk ediyorummm size akalınla anlastıkk :KK70: :KK70:

X