Cildim bozulmaya başladı...Yardım...

ceradolin nemlemdirici kullanmanı tavsiye ederim. benim cildime iyi gelen tek krem diyebilirim. tenim beyaz ve en ufak bi kızarıklık olduğu zaman çok dikkat çekiyor ama bunu kullandığımdan beri tek nokta bile yok diyebilirim. hem losyon hem krem olarak satılıyor. krem tabiki daha çok etki ediyor daha önce kremini kullandım ama son iki aydır losyonunu kullanıyorum ve çok memnunum. losyon daha ekonomik ve 200 ml. içeriğinde e vitamini ve bitkisel hiyalüronik asit var. bitkisel bi ürün yani ve bana bunu dr. m tavsiye etmişti.

ceradolin nemlemdirici kullanmanı tavsiye ederim. benim cildime iyi gelen tek krem diyebilirim. tenim beyaz ve en ufak bi kızarıklık olduğu zaman çok dikkat çekiyor ama bunu kullandığımdan beri tek nokta bile yok diyebilirim. hem losyon hem krem olarak satılıyor. krem tabiki daha çok etki ediyor daha önce kremini kullandım ama son iki aydır losyonunu kullanıyorum ve çok memnunum. losyon daha ekonomik ve 200 ml. içeriğinde e vitamini ve bitkisel hiyalüronik asit var. bitkisel bi ürün yani ve bana bunu dr. m tavsiye etmişti.
Teşekkürler losyon da ihtiyacım vardı deneyeceğim bulabilirsem inş markayı. Maşallah diyim iyi gelmiş cildinize

darphinin göz çevresi serumunu kallandım, hala da kullanıyorum. çok severek kullandığım ürünlerden biridir. fakat nemlendirmede tek başına yeteli değil. bunun dışında nem için yine darphinin göz çevresi maskesini kullanıyorum banyadan sonra, o da gayet güzel.. bunun dışında göz çevresi günlük nemlendirme için neostratanın bionic eye creaminin de çok başarılı olduğunu duydum, maskem bitince belki neostrata deneyebilirim. nemlendiricide ise ddf kullanıyorum uzun zamandır, parfümlü nemlendiricilerden pek hoşanmıyorum, daha geniş bir uygulama olduğu için tüm gün yüzümde kalacak parfüm kokulu bir nemlendirici hem rahatsız ediyor, hem de alerji problemim var. o yüzden dediğim gibi ddf tercih ediyorum nemlendiricide
Çok teşekkür ederin, şimdi siz anlatınca maşallah diyim ama merak etim sizi cildinizi iyi göründüğünüze eminim:KK66: bende darphinin normal serumu var cilt içiyor resmen acaba göz çevresi farklı mı ondan

Çok teşekkür ederin, şimdi siz anlatınca maşallah diyim ama merak etim sizi cildinizi iyi göründüğünüze eminim:KK66: bende darphinin normal serumu var cilt içiyor resmen acaba göz çevresi farklı mı ondan

Teşekkür ederim, cildim fena değildir evet:oops:göz çevresi serumu ve göz çevresi maskesi farklı evet

e vitamini ampullerini eczanelerde bulabilirsin canım, q10 ve hyalüronik asit ampullerini ben rossmanlardan alıyorum rival de loopun falan var.
daha önce hyalüronik asit miktarı en yoğun serumlardan biri olan darphin nem serumu kullanmıştım ama pek bir fayda göremedim, rival de looplar daha iyi geldi bana, hyalüronik asit içerikli ampuller mavi, q10 içerikliler sarı renkliydi.

uygulamalarım da şöyle oluyor, banyo sonrası uyguluyorum önce onu belirteyim, gözenekler iyice açılmış oluyor çünkü. neyse banyoda jelle cildimi yıkıyorum, sonra peeling yapıyorum, sonra q10 veya hyalüronik asit o gün hangisini kullanacaksam banyodan çıkınca cilt çok hafif nemliyken uyguluyorum, 1 saat kadar sonra diğer ürünlerimi kullanıyorum, göz çevresi kremi, nemlendirici vs.. uykudan önce uygulamaya dikkat ediyorum.

bu arada q10 ve hy. asidi farklı günlerde ve haftada 1er kez olacak şekilde uyguluyorum:KK34:

e vitaminine gelince nemlendiricine falan karıştırabilirsin ama ben e vitaminli nemlendirici almayı tercih ediyorum
merhaba bende sizinle aynı fikirdeyim hatta ben hyoluronik asidin estetikte kullanılan versiyonunu alıp sulandırıp kremlerime katmayı düşündüm fakat biraz tuzlu geldi ama ulaşılamazda değil. neyse nihayetinde sizinde kullandığınız pahalı hy.asitli serumlara rastladım yine de daha ucuz bir çözüm aradım dün http://www.doakimya.com/ bu linkten %2 hy.asit siparişi verdim. 20tl fiyatı henüz elime ulaşmadı ama doğal ürünler satan bir firma bu yüzden iyi olacağını düşünüyorum. sizin yazınızı görünce paylaşmak istedim. memnun kalmazsam eğer sizin önerdiğiniz rival de loop denemeyi düşünüyorum.

merhaba bende sizinle aynı fikirdeyim hatta ben hyoluronik asidin estetikte kullanılan versiyonunu alıp sulandırıp kremlerime katmayı düşündüm fakat biraz tuzlu geldi ama ulaşılamazda değil. neyse nihayetinde sizinde kullandığınız pahalı hy.asitli serumlara rastladım yine de daha ucuz bir çözüm aradım dün http://www.doakimya.com/ bu linkten %2 hy.asit siparişi verdim. 20tl fiyatı henüz elime ulaşmadı ama doğal ürünler satan bir firma bu yüzden iyi olacağını düşünüyorum. sizin yazınızı görünce paylaşmak istedim. memnun kalmazsam eğer sizin önerdiğiniz rival de loop denemeyi düşünüyorum.
evet denenebilir sizin sipariş verdiğiniz de, benim de aklımda bulunsun:KK66:

zaten benim vericegim krem tarifide bi nevi bitkisel..bak benim kullandıgım kremleri veriyim cok şükür hem alkol,hem sigaraya ragmen parlıyo ve sıkı... bepanthol cilt kremini ve e vitamini kapsülünü karıştır( kapsülü deliyosun).. bunu yüzüne güzelce uyguluyosun günlük krem bu.. gündüz sürüyosun ama sürdügünde bi saat güneş görmezsen daha iyi sonuç verir.. gece kremimim fiyatı biraz tuzlu ama söyliyim.. oht peptide3.. fondoten olarak mac bb ve ışıltılı pudra.. ee tabi aşk:):) umarım cildin cillop gibi olur canım benim
bu tavsiyeye benimde ihtiyacım vardı :)

Kızlar saf vazelin kullanın.kokusuz renksiz sadece vaselin. İyileştirici etkiye sahip. Bir de bepanten etkili bir krem . İçi de b5 vitamini var ki bu da cildi iyileştirici bir madde. Yalnız dikkat edin bepantol değil. O sadece bir krem. Bepanten başka

Bebek mamalarını maske olarak deneyin.elmali muzlu pirin unlu mesela..hindistan cevizi sütü tonik olarak. .Bozulacagi zaman buzluğa buzuklara oluşturup katın tonik gibi cilde sürün.Bitki caylarini sigutup tonik gibi.Icerigi temiz temizleyiciler nemlendirmek .makyajı hemen ve etkili temizlemek.Dogal yaglari goz makyaji temizliginde kullanmak peeling .dogal kaliteli yaglar.C vitamini serum gibi.Sabah buz uygulama.

Kızlar saf vazelin kullanın.kokusuz renksiz sadece vaselin. İyileştirici etkiye sahip. Bir de bepanten etkili bir krem . İçi de b5 vitamini var ki bu da cildi iyileştirici bir madde. Yalnız dikkat edin bepantol değil. O sadece bir krem. Bepanten başka
bepanten bende çok severek kullandığım bir kremdi ama artık eczanelerde bulamıyorum onun yerine bepantol veriyorlar.söylediklerine göre içerik aynıymış ama bence öyle değil siz nereden temin ediyorsunuz paylaşırsanız sevinirim

cildin canlılığını koruyup yaşlanma belirtilerini engellemede kullanılan belli başlı birkaç içerik var zaten, e vitamini, hyalüronik asit ve q10 enzimi.

cildin kendini bıraktığı dönemlerde bu bileşenlerle takviye yapılınca kısa bir sürede kendine geliyor zaten..

bu takviyeler de ampul olarak veya serum olarak bulunabilir. ürün alırken içeriklere iyi bakmalı, hyalüronik asit miktarı yüksek olan ürünler tercih edilebilir, ben q10 i de hyalüronik asiti de ampul olarak kullanıyorum, rossmanlarda satılıyor. daha önce hyalüronik asit miktarı en yoğun serum olarak bilinen darphin nem serumu kullandım ama hiç etkili bulmadım açıkcası, bu ampuller da etkili geldi bana.

bir de içerikleri incelerken; en başta olan içerik olarak en yoğundur, sırayla azalır:KK34:
Acaba sebamed Qten kullansak olurmu

Hyaluronic acid rossmanda rival de loop ürünlerinde bolca var. Kapsüller şeklinde, maske ve günlük kremlerde bir seri halinde.
Ciltte parlaklık bir kaç hafta içinde oluşuyor.
Önemli bir faktör de Güneş koruyucu tabi. Yaz kış kullanmak gerekiyor.

Bebek mamalarını maske olarak deneyin.elmali muzlu pirin unlu mesela..hindistan cevizi sütü tonik olarak. .Bozulacagi zaman buzluğa buzuklara oluşturup katın tonik gibi cilde sürün.Bitki caylarini sigutup tonik gibi.Icerigi temiz temizleyiciler nemlendirmek .makyajı hemen ve etkili temizlemek.Dogal yaglari goz makyaji temizliginde kullanmak peeling .dogal kaliteli yaglar.C vitamini serum gibi.Sabah buz uygulama.
Nasıl maske yapılır

X