nevresim(resimli)

Bence pembe pembe ruhu daralır insanın, eğer maddi durumun iyiyse o pembe ip perdeyi de değiştir derim, daha aydınlık daha ferah olur.

çok isterdim perdeyide değiştirmek ama dediğim gibi öğrenciyim kpss için dersaneye gideceğim ve bu odada hep ders çalışacağım o zamn beyaza karar kıldık sanırım ...

çok isterdim perdeyide değiştirmek ama dediğim gibi öğrenciyim kpss için dersaneye gideceğim ve bu odada hep ders çalışacağım o zamn beyaza karar kıldık sanırım ...

coğunluk beyaz demiş, olsun pembe ile idare et ve güle güle günlerde kullan. Atandığında daha güzelini alırsın inşşşşş

Evett,beyaz daha aydınlık gösterir odanı :KK31: Ama çabuk kirlenir :KK50:
Ben yine pembe diyorum , tamamen pembe değil ortası beyaz çünkü çok karanlık durmaz, tercih senin sonuçta ikisinde güzel ikiside odana yakışır :KK16: güle güle kullan şimdiden :KK69:

çoookk teşekkür ederim ....oy birliğiyle beyaza karar verdim ama pembedede gözüm kaldı:KK53: ileriki aylrda param olrsa onuda alırm belki:)
sevgiler:KK16::KK16::KK16:

bence doğru karar vermişsin.
duvarların ve perden renkli olduğu için odandaki diğer eşyaları açık renk ve az desenli seçebilirsin :KK66:
güle güle kullan
iyi ders çalışmalar

kızlarr yine ben ..bu dolabı aldıktan sonra sizce hengi nevresim takımını almalıyım
Eki Görüntüle 813174 Eki Görüntüle 813173 Eki Görüntüle 813171
ilk takım çift kişilik ikinci takım tek kişilik sizce hangisi güzel hangisini alayım fiatları hemen hemen aynı arada 3 4 lira gibi bir fark var?
odam dar ve biraz karanlık aydınlık olmasını istiyorum perdelerde ip perde pembe mor hangisi olsun arkadaşlar?

odayıda şöyle çekmeye çalıştım ama inşallah yardımcı olur
Eki Görüntüle 813184 Eki Görüntüle 813185

pembe odayı boğabilir. beyaz daha iyi olur bence

X