Aldatılmanın dayanılmaz acısı :(

Canım, Allah yardımcın olsun. İnşallah hakkında en doğru olan kararı alırsın. Ben asla sana boşan veya boşanma diyemem. Çok zor karar, ancak yaşayan bilir, neyin ağır bastığını

ama bu ne demek ya...sinir oluyorum bu zihniyete, ancak Allah bilir kimin sonunun ne olacağını. Benim bir arkadaşımda 2 çocuğuna rağmen aldatan eşini terketti, yakın bir zamanda da hiç evlenmemiş, kendinden de bir kaç yaş genç bir bey ile evlendi. Umarım eşin çok ama çooook pişman olur.

Cahil biridir kayınvaldem ne konuştuğunu konuştuğu lafın nereye gittiğini bilmez çoğu zaman,şimdide derdi oğlu elaleme rezil olmasın oğlunun aldatmış diye adı çıkmasın,ben yapsaydım anında baba evine koyarlardı ama şimdi rahatça kızım unut daha fazla söyleyip söyleyip de üsteleme,erkekler hemen sıkılır soğur,,benn giyincekmişimm kuşancakmışım süslencekmişim kendime bağlıcakmışım,sürekli bu konuyu gündeme getirip onu da kendimden soğutmucakmışım...zihniyete bakk aldatann senin oğlun o beni elinde tutmaya çabalasın ,bunun bir bedeli olmucak mı oğlun acı çekmeden üzerini kapatıyım hemen ,,iyice insanı çileden çıkarıyorlarr zatenn derdim acım yetiyoo bana :KK43:

Cahil biridir kayınvaldem ne konuştuğunu konuştuğu lafın nereye gittiğini bilmez çoğu zaman,şimdide derdi oğlu elaleme rezil olmasın oğlunun aldatmış diye adı çıkmasın,ben yapsaydım anında baba evine koyarlardı ama şimdi rahatça kızım unut daha fazla söyleyip söyleyip de üsteleme,erkekler hemen sıkılır soğur,,benn giyincekmişimm kuşancakmışım süslencekmişim kendime bağlıcakmışım,sürekli bu konuyu gündeme getirip onu da kendimden soğutmucakmışım...zihniyete bakk aldatann senin oğlun o beni elinde tutmaya çabalasın ,bunun bir bedeli olmucak mı oğlun acı çekmeden üzerini kapatıyım hemen ,,iyice insanı çileden çıkarıyorlarr zatenn derdim acım yetiyoo bana :KK43:
alemin zekisi senin kayınvaliden sanırım :) boşver onun dediklerini ama gerçekten acil uzaklaş bu lafları duyup sinirini daha beter zıplatma. cnm allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin gerisini herkesi boşver lütfen. okudukça ben sinir oluyorum :KK47:

Daha 1 senelik evliyken üstelikte hamileyken aldatılmak..nasıl geçicek bunun acısı bu durumu yaşayan benim gibi hanımlarr nasıl atlatıyorsunuz :KK43:((

boşanmakta evlenmek kadar doğaldır... senin kararın tabi ya affedeceksin devam diceksin. ya da tamam buraya kadar. kendini en çok nasıl mutlu hissedeceksen onu yapmalısın.Allah yardımcın olsun

Ben eşimin ailesiyle yaşıyorum ,onun için birçok şeye katlandım ailesiyle anlaşamadım psikolojim bozuldu yinede hiçbir zaman rest çekmedim,birçok fedakarlık yaptım,onun beni sevmesi ve ailesine karşı ezdirmemesi yetiyordu bana,,ona bu derece tutunmuşken o da bıraktı elimi:KK43: bebeğim olsada boşanıcam bir daha yapıp yapmıyacağından emin olamam,içimdeki şüpheler hep kemiricek beni,bebeği olucağını biliyordu buna rağmen bir kadınla ilişkiye girmeyi göze aldı,,bu olay yaşandı bitti ben hatamı anladım ve bitirdim dedi ama o kadının numarasını erkek adıyla kaydetmiş halen duruyordu telinde madem öyle neden tamamen silip hattını kapatmadın dedim, evet yapmalıydım ama bir sürü numara kayıtlı bu hattımda yapamadım diyo ...biz bayanlar kendimizi çaresiz yalnız hissettiğimiz için herşeye katlanıyoruz,kayınvaldem sen boşandığınla kalırsın kızım o gider bulur birini diyo ,adam benle evliyken bulmuş zatenn boşanınca tabiki de bulur ama artık umrumda mı sanki benim grurum yok mu,kimseye muhtaç değilim ki kadınız diye susup oturmak mı bize düşen,,hem boşanmazsam onu ödüllendirmiş olurum,hem aldatacak hem de bebeği karısı yanında olucak hayatına gül gibi devam edicek,,ailemin desteğiyle büyütürüm bebeğimi zor olsada beni aldatan adamın yanında kalmaktan zor olamaz düşüncem bu zaman ne göstericek bakalım..

su an ıcın zamana bırak cunku bır bebegın var o herseydenn daha onemlı onu dusun eger ıkıncı kez yaparsa o zmn yapacagını yap o zman kendını savunamazz aılesı ıle nasıl duruyosun zor olmuyomu

su an ıcın zamana bırak cunku bır bebegın var o herseydenn daha onemlı onu dusun eger ıkıncı kez yaparsa o zmn yapacagını yap o zman kendını savunamazz aılesı ıle nasıl duruyosun zor olmuyomu

Bebeğim doğduktan sonra ayrılıcam kesin,bir daha yaparsa bile artık her önlemi alır yakalanmaz bunu göze alamam ki,hem yapmasa da benim gözümde yapıyormuş gibi olucak,ilgi gösteren birine karşı koyamıyorsa ilerde de ilgi gösteren birileri olursa yine karşı koyamaz iradesi yok demekki,,şimdi o kadın gelsin kurtarsın onu...

Konuyu baştan sona okudum. Sende sevdiginden verdigin tavizleri anlatmışsın, senin sevginden o kadar eminki kocan bide üstüne fazla masraf yapmadan almış seni, gezdirme yok tozdurma yok, biraz seni elde etmek basit olmuş. Daha fazla çabalamalıydı ki degerin olsun. Diyelimki bunlar geçmişte kaldı yapacak birşey yok artık. Şuan da hata yapıyorsun hala birilerinin üzülecegini düşünüp o evde kalıyorsun. Şimdide kendini basite alırsan birdaha kocanı kazanamazsın. Her insan hata yapar ama bunu kesinlikle kadınlarda arama. Hatalı olan kocan. Şimdi onun aklını başına getirmek için görüşmemelisin. Senin artık kolay lokma olmadıgını anlamanın zamanı. Kocan kesin ayrılmak istese evi terkedi, demek ki böyle düşünmüyo beni affedecek diyodur. Çünki hala o evdesin. Birilerini özledim demene bile gerek yok. Annene sakin bi şekilde olanları anlat. Barışacagını fakat biraz burnunun sürtmesi gerektigini söyle kadının tansiyonu varmış fazla alevli anlatma. Bence hem zamanla içindeki öfke azalacak, hemde o kocan seni uyku tutmayacak hayattan zevk almayacak kadar seni kafaya takacak. Kendini üzme bunu bütün erkekler yapıyo. Sadece artık kendinde birtakım degişikliğe git bu kadar merhametli olma üzulsen bile kocana belli etme başın dik olsun. Öylebi süründür kendini öylebi özletki bidaha yapmaya cesaret bile edemesin. Ben barışacagınıza herşeyin güzel olacagına inanıyorum sadece bebegini düşün, boşanmakta çare degil. Belkide birdaha yapmayacak kendini üzme ltfn

hamilesiniz sizi üzmek istemiyorum.umarım bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.Allah yardımcınız olsun. eşiniz sürekli şehir dışında ve bir daha yapmayacağını söylemiş.hani bu yaramazlk yapıpta yakalanan çocuğun bir daha yapmayacağım demesi kadar gerçekçidir gözümde. dilerim bebeğinizi kucağınıza alıp sizin için en iyi ve doğru karar neyse bunu verirsiniz.

hakkınızda hayırlısı olur ınsallah cok üzücü bir durum fazla kendını hırpalamayın minicik bir can taşıyorsunuz...allah yar ve yardımcınız olsun....

Allah yardımcın olsun valla nedesem bos hıcbır soz ıcındekı fırtınayı dındırmez emın ol okurken senın konun olsun baskalarının olsun boyle seyler okuyunca kendımı sızın yerınıze koyuyorum aslında soylencek cok sey var ama yazmak gereksız gelıyo bos gelıyo hangı soz gecırırkı bu yasanılanları acısını ama emınımkı cok zor hakkınızda hayırlısı neyse o olsun keske olmasa boyle seyler ama oluyo malesef erkekler deger bılmez kıymet bılmez ,kadınlar evlıymıs karısı cocugu varmıs bakmaz olmus nasıl bı ınsanlık bu anlayamıyorum Allah hepımızı korusun boyle Allah korkusu olmayan ınsanlardan.

artık insanlarda vicdan diye bişey kalmamış.. yazık.. erkekler gözümde git gide basitleşiyor..
hiç mi içi sızlamadı acaba adi adamm! herkes aynı şeyi söylüyor hepimiz paranoyak olduk artık..
eşime şüpheyle yaklaşmaya başladım.. sürekli gözüm üstünde.. adama da huzur vermiyorum..
Allahım yardımcın olsun canım.. senin için bol dua edeceğim.. elinden geldiğince içini ferah tutmaya çalış..
kaynanan da kara cahilmiş yani cehaletin son perdesi.. bencil kadın.. onunla görüşmemeye çalış..
moralin daha fazla bozulmasın.. sağlılkla bebeğini kucağına alırsın inşallah..

Bebeğim doğduktan sonra ayrılıcam kesin,bir daha yaparsa bile artık her önlemi alır yakalanmaz bunu göze alamam ki,hem yapmasa da benim gözümde yapıyormuş gibi olucak,ilgi gösteren birine karşı koyamıyorsa ilerde de ilgi gösteren birileri olursa yine karşı koyamaz iradesi yok demekki,,şimdi o kadın gelsin kurtarsın onu...[/ cok haklısın canm bencede ayrıl gıtsın dedıgın gıbı belkıde yapacak yıne ama sıkı onlem alacak sen benden daha cesaretlıymıssın eger konusmak ıstersen bana özelden mesaj yazabılırsın cnm senı en ıyı ben anlarım

Çok üzüldüm. Ancak bir bebeğin var ve onun için en sağlıklı kararı vermen gerekir. Bence doğumu beklemeden verdiğin kararı gerçekleştirmelisin. Çünkü böyle bir ortamda gebelik çok zor geçer. Stresten uzak ailenle geçir . Yani bana göre doğumu beklemeden ayrıl. Eşin olacak vatandaş da neleri kaybettiğini otursun düşünsün. Tabii düşünme yeteneği varsa

Sürekli aldatılma hikayeleri yüzünden paranoyak oldum. . Her geçen gün bir kadın aldatılıyor. . Eşim seni seviyorum dediğinde gerçekten mi diye doğrulamak tekrarlatmak istiyorum oda kızıyor. . Bilmiyor ki kadınlarkulübünde her 3 konudan biri aldatılma üzerine...:KK43:
Gözünüzle gördünüz mü:KK43: Sanaldamı aldattı . . .Aldatmanın sebebi olmaz ama neden böyle bir işe kalkıştığını söyledimi . . Kendini affettirmesi için çaba sarfediyor mu!
Allah yardımcınız olsun . . Siz kendinizi üzdükçe sütünüzün azaldığınıda unutmayın lütfen. . Eşinizi değilde bebeğinizi düşünerek aklınıza getirmemeye çalışın

aynen bende neredeyse adamı aldatmadan boşayacağım (Nasrettin hoca testiyi kırmadan dövüyormuşya o misal)

Konuyu baştan sona okudum. Sende sevdiginden verdigin tavizleri anlatmışsın, senin sevginden o kadar eminki kocan bide üstüne fazla masraf yapmadan almış seni, gezdirme yok tozdurma yok, biraz seni elde etmek basit olmuş. Daha fazla çabalamalıydı ki degerin olsun. Diyelimki bunlar geçmişte kaldı yapacak birşey yok artık. Şuan da hata yapıyorsun hala birilerinin üzülecegini düşünüp o evde kalıyorsun. Şimdide kendini basite alırsan birdaha kocanı kazanamazsın. Her insan hata yapar ama bunu kesinlikle kadınlarda arama. Hatalı olan kocan. Şimdi onun aklını başına getirmek için görüşmemelisin. Senin artık kolay lokma olmadıgını anlamanın zamanı. Kocan kesin ayrılmak istese evi terkedi, demek ki böyle düşünmüyo beni affedecek diyodur. Çünki hala o evdesin. Birilerini özledim demene bile gerek yok. Annene sakin bi şekilde olanları anlat. Barışacagını fakat biraz burnunun sürtmesi gerektigini söyle kadının tansiyonu varmış fazla alevli anlatma. Bence hem zamanla içindeki öfke azalacak, hemde o kocan seni uyku tutmayacak hayattan zevk almayacak kadar seni kafaya takacak. Kendini üzme bunu bütün erkekler yapıyo. Sadece artık kendinde birtakım degişikliğe git bu kadar merhametli olma üzulsen bile kocana belli etme başın dik olsun. Öylebi süründür kendini öylebi özletki bidaha yapmaya cesaret bile edemesin. Ben barışacagınıza herşeyin güzel olacagına inanıyorum sadece bebegini düşün, boşanmakta çare degil. Belkide birdaha yapmayacak kendini üzme ltfn

Haklısınız,ilk başlarda sürekli ağlayıp özürler diliyordu şimdiyse bu konu açıldığında yine mi bu konu,unut artık yaşandı ve bitti diyo çoktan hayatındaki başka sorunlara yöneldi bile,iş yeriyle de sorunları var ,bu konu onun için kapandı çekemiyo benim laflarımı,,en kısa zamanda annemi çağırıp onunla kalmaya başlıcam..

Haklısınız,ilk başlarda sürekli ağlayıp özürler diliyordu şimdiyse bu konu açıldığında yine mi bu konu,unut artık yaşandı ve bitti diyo çoktan hayatındaki başka sorunlara yöneldi bile,iş yeriyle de sorunları var ,bu konu onun için kapandı çekemiyo benim laflarımı,,en kısa zamanda annemi çağırıp onunla kalmaya başlıcam..

En hayırlı kararı vermiş olursun cnm. Boşan yada boşanma diyemem en azından artık gümüş gibi degil altın gibi davranmanın zamanı. Hala o evde kalırsan ilerde çok pişman olucaksın onu iyi biliyorum. Erkeklerin zikride fikride böyle biraz atraksiyon lzm ilişkilerde herşey yolunda gitsin diye konuşmazsan o hep bildigini okur. İlk başta evi terketseydin kapat bu konuyu diyemezdi lütfen hatanı devam ettirme daha öncede dedigim gibi senin için artık degişme zamanı gelmişde geçiyor bile. İlerde barışırsan keşke daha çok süründürseydim bile dersin. Gelişmeleri yaz cnm hep destek tam destek olacagız emin ol.

Zaman bir tek bu acıyaa çare değil sanırım:KK43:( aileme duyurmadım onlarda üzülmesinler annemin tansiyonu var ,büyük bi heyecanla torununa hazırlık yapıyo nasıl söyleriım:KK43:şuan bir işim yok lisans mezunuyum garanti bi işim olunca bebeğimi doğurunca ayrılıcam kararım bu yönde çünkü ne kadar pişman olsa da affedemem aklım almıyo,bana karşı davranışları değişmemişti hiç benden soğumadı,asla yapmaz böyle bişey en son yapacak kişilerden diyordum:KK43:( annesi bile oğlum o sevgi sözcükleri yalanmıydı hem karını seviyosun hem nasıl böyle bişey yapabilirsin dedi o da inanamıyor oğlu nasıl yaptı ama yinede yuvanı dağıtma,fazla üzerine gitme unut diyor,,hayat kadınlara karşı ne kadar acımasız,hamilelik yeterince zorlu hassas bi dönem zaten bir de bunları yaşıyorum o kadar zor kii:KK43: stresten sütüm gelmicek büyük ihtimalle:KK43:(allah kimseye yaşatmasın bu acıyı..

Rabb'im sizin ve doğacak masum bebeğinizin yardımcısı olsun. Ayrılmak çok zor bir şey hele ki ortada bir evlat varsa. Eşinizi sürekli kontrol etmenizi öneriyorum çocuğunuz doğana kadar. Gözünüz hep üzerinde olsun. Ve ona özellikle söyleyin hiçbir şeyin asla gizlide kalmayacağını. Bir daha böyle bir şeyi sezdiğinizde dahi bitirebileceğinizi söyleyin. Allah yaşadığınız sıkıntıyı kolaylıkla atlatmayı nasip etsin. İnşaallah eşiniz çok pişman olur ve bir daha aynı hatayı yapmaz.

ne güzelmiş öyle kestirip atmak onuru gururu kırılan kendi değil tabi
oldu valla aldatırken iyi sonra yaptığı iğrençlikleri senden duyunca tahammül edemiyo beyefendi
bu nu biçim adam ya
resmen baskı kurarak bu konuyu kapatmaya çalışıyo
bence de annenle birlikte kalman daha iyi olur
en azından kocan da biraz huzursuz olur öyle iki günde üstünü kapatamayacağını anlar

Konuyu kapadı çünkü siz yine o evdesiniz ve aldattığı halde onun hayatında hiçbirşey değişmedi ama bakın yaptığı günahın bedelini ödemeden bu konu kapanmaz o kapatsa bile ilahi adalet var.Bugün işyerinde sorunları olur bakın yarın başına neler gelir...

Eşiniz aile birliğini bozdu bunun bedelini ödemeli.
Annesi onu evden atmalıydı.
K.V'nin en çok korktuğu şey var ya başkaları duyarsa rezil oluruz diye işte onu yapın.
Herkes duysun ve rezil olsun.
Sizde annenizin yanına gidin ve kendisi ile görüşmeyin.
Anlasınlar ki siz ihanetin olduğu ortamda artık yoksunuz.

Na zaman ki gerçekten hatasını anlar,önce Allah'a tövbe eder o zaman size gelsin ve yalvarsın.Eğer sizi bir daha şeytana uymayacağına ikna edebilirse belki yuvasını kurtarabilir......

Siz bence önce hayırlısı ile doğumunuzu gerçekleştirin....

Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah.

X