Aldatılmanın dayanılmaz acısı :(

umut_sahili

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2013
274
280
Daha 1 senelik evliyken üstelikte hamileyken aldatılmak..nasıl geçicek bunun acısı bu durumu yaşayan benim gibi hanımlarr nasıl atlatıyorsunuz :KK43:((

Daha 1 senelik evliyken üstelikte hamileyken aldatılmak..nasıl geçicek bunun acısı bu durumu yaşayan benim gibi hanımlarr nasıl atlatıyorsunuz :KK43:((

ispatladınız mı kendinize aldatıldığınızı. hamilesiniz evt. doğum beklenmeli mi bilmiyorum ama bence alın karşınıza konuşun. öğrendim herşeyi. sen söyle ne yapalım diye ona sor bakim nediyor..
Şunu sakın unutmayın dert varsa deva da vardır. aldatılmada olsa çok büyük ama çok büyük bi pişmanlık hatayı ılımlaştırabilir. sebepse ortada ki bebek

bu arada doğumumuz aynı zamanda sanırım :)

Son düzenleme:

inanın çok şaşırdım daha 1 yıllık tazecik bi evlilik insan nasıl yapar bunu hemde hamile bi bayana :KK50: Yuh diyorum eşiniz olucak adama ALLAH tez zamanda doğru yolu buldursun :KK20:

kesinmi herşey ispatladınmı eşinle yuzleştınmı Allah yardımcın olsun bi karar vermeden bebeğinin doğmasını bekle istersen

Hamile bir bayanı yorum yapıp üzmek istemem.

Size sadece SABIR diliyorum, Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:
Sürekli aldatılma hikayeleri yüzünden paranoyak oldum. . Her geçen gün bir kadın aldatılıyor. . Eşim seni seviyorum dediğinde gerçekten mi diye doğrulamak tekrarlatmak istiyorum oda kızıyor. . Bilmiyor ki kadınlarkulübünde her 3 konudan biri aldatılma üzerine...:KK43:
Gözünüzle gördünüz mü:KK43: Sanaldamı aldattı . . .Aldatmanın sebebi olmaz ama neden böyle bir işe kalkıştığını söyledimi . . Kendini affettirmesi için çaba sarfediyor mu!
Allah yardımcınız olsun . . Siz kendinizi üzdükçe sütünüzün azaldığınıda unutmayın lütfen. . Eşinizi değilde bebeğinizi düşünerek aklınıza getirmemeye çalışın

Sürekli aldatılma hikayeleri yüzünden paranoyak oldum. . Her geçen gün bir kadın aldatılıyor. . Eşim seni seviyorum dediğinde gerçekten mi diye doğrulamak tekrarlatmak istiyorum oda kızıyor. . Bilmiyor ki kadınlarkulübünde her 3 konudan biri aldatılma üzerine...:KK43:
Gözünüzle gördünüz mü:KK43: Sanaldamı aldattı . . .:KK4:Aldatmanın sebebi olmaz ama neden böyle bir işe kalkıştığını söyledimi . . Kendini affettirmesi için çaba sarfediyor mu!
Allah yardımcınız olsun . Rabbim hem sabır hem güç versin. . Unutmak zor elbette ama evliliğinizi devam ettirecekseniz sineye çekmeye mecbursunuz sanırım

adi herif, allahın cezası.
hiç mi içinde çocuk sevgisi yoktu, hiç mi heyecan yapmadın senin bir parçan olacagı için :KK19:
hiç mi azıcık dahi olsa içinde yeni bir umut doğmadı.
hemen nedir başka tenlere, ellere dokunup flörtleşmek
ne yapmayı düşünüyorsun?

Son düzenleme:
1 ay oldu daha dün gibi ama..ben telefonda msjları görünce o an aklına gelen ilk yalanı söyledi,eskiden çıktığım bi kızdı bi akrabası vefat etmiş buraya gelicekmişti benden yardım istedi falan filan,bende memleketteydim 2 ay kadar uzak kaldık,sen yoktun aklımdan geçirdim bende görüştüm dedi,gerçeğin ortaya çıkması uzun sürmedi facedeki yazışmaları gördüm,iş için şehir dışına gidiyor ve bi gittiğinde de dul bir kadın çok ilgilenmiş ,çok üzerine düşmüş,başta iki arkadaş gibi cafede oturmuşlar birbirlerinin hayatından bahsetmişler,kadın evli olduğunu biliyo yani eşimin,1 hafta sonra eşim yanıma dönünce hamile olduğumu söyledim süpriz oldu ikimizede ama ne kadar sevindii anlatamam,ben bebek fikrine hazır olmamama rağmenn bebek heyecanı içindeyken o tam 3 hafta o kadınla msjlaşmaya devam etmiş,gözümün içine baka baka,bana dokunurken,bana sevgi sözcükleri söylerken,gezerken eğlenirken,bir yandan da o kadınla görüşmüş:::KK43: o kadar ilerlemiş ki aralarındaki ilişki bir sonraki iş için gittiğinde ev ayarlamaya çalışmış eşim ,evin anahtarını ayarlıyamadım falan yazıyordu facedeki konuşmalarında:KK43:( düşündükçe çıldırcak gibi oluyorum bir başka kadının vücuduna nasıl dokunacaktı nasıl birlikte olucaktı onunla:KK43:( şimdi çok pişman olduğunu bunun bir heyecan olduğunu benim bu kadar üzüldüğümü gördükten sonra böyle birşeyi asla yapmıyacağını beni çok sevdiğini söylüyor..belki doğru bir daha hiç yapmıyacak ama ben nasıl unutucam nasıl güvenicem,bir başka kadına dokunmayı aklından geçirmiş biriyle sırf bebeğimiz olucak diyee nasıl devam edicem:KK43:( boşansam sonuna kadar destek çıkar ailem ama o zaman mutlu olacakmıyım :KK43: eşim yine şehir dışında bense hergün bu düüşüncelerle ölüyorum:KK43:

üffff çok zor yaa allah yardımcın olsun eşine hiçbir şekilde güvenme ne olursa olsun. Sana çek git diyemeyeceğim o ya o zaman daha mutsuz olursan??? Ama kalırsan da bir ömür boyu bu durumla baş edebilecek misin, eşine güvenebilecek misin?? çoook iyi düşün hangi yol sana daha az acı verirse o yolu seç.

Çok üzüldüm çok :KK43: Allah sabır versin ve hakkında ne hayırlıysa o olsun.Artık ben de paronayak oldum.melek gibi bi nişanlım var ve o da beni aldatır mı diye düşünüyorum bazen...

Çok üzüldüm çok :KK43: Allah sabır versin ve hakkında ne hayırlıysa o olsun.Artık ben de paronayak oldum.melek gibi bi nişanlım var ve o da beni aldatır mı diye düşünüyorum bazen...

hepimiz paranoyak olduk hergün bişeyler okudukça şaşırıyorum üzülüyorum konudan konuya şaşkınlıklarım üzüntülerim artıyor herkes neler yaşıyorr :KK31:

Ne denirki bu durumda evi ayarlayabilseler demek ki....
Karar vermek zor, güvenmek zor, devam etmek zor, karnında bebeğinle yuvanı yıkmak zor
Allah yar ve yardımcın olsun

Son düzenleme:
Her insanın böyle anları olabiliyor yapacağınız şey onu çok fazla utandırmak utancı ona acı vermesi lazım eğer gerçekten düzgün bi insansa bir daha yapmayacaktır sana allah sabır versin insallah kısa sürede düzelirsiniz.

Allah yardimciniz olsun, karar vermek zor, gitmekmi kalmakmi, buna siz karar vericeksiniz...bende bi dogumu bekleyin derim...sakin kafayla daha iyi kart verirsiniz,hem zamanda gecmis olur,ani karar vermessiniz...sunu merak ettim, siz yakaladiktan sonrami bitirdi yoksa pisman olup kendisimi birakmis ve siz tesadüf sonra ögrendiniz? Bide bu 1 aylik sürecte berabermi kaliyorsunuz? Eger beraber kaliyorsaniz, bu bence yanlis, böylece sizi kaybetmedigini görüyor ve pek akillancani sanmam eger gercekten icten pisman degilse,ki bunu sadece kendi bilir,hernekadar pismanim desede...dogununuza nekadar var bilmiyorum ama ben olsam aileme siginirdim,hergün onu görmek ayni havayi solumak bana iyi gelmezdi,hem onu neden ödünlendireyim,hem hata yapsin hem ben yaninda kalayim...yok vallah yapamazdim...hamilemisiniz,siz kendinizi düsünmeniz lazim,onun suratini hergün görünce aklinizdan hiiic cikmazki...aileniz arkanizdamis,bi süre onlarda kalsaniz,kafanizi dinleseniz,uzaklassaniz...beyfendide size deger veriYorsa,pismansa gercekten ve yuasini kurtarmak istiyorsa elinden gelen herseyi yapar...sizde ona göre karar verirsiniz... Allah hakkinizda ne hayirliysa onu eylesin...insallah bebisinizide sagsalim alirsiniz kucaginiza...

Rabbim yardımcınız olsun hamilesiniz ne denirki

aldatmaları okuya okuya acabalar çoğaldı biz bayanlarda

Allah yardımcın olsun canım :KK43:
Sağlıcakla kucağına al bebişini,şimdilik kafaya takma
Bebeğin herşeyden ,herkesten daha önemli :emir_bebek:
Atlatması zor bi dönemin içinde öğrenmişsin olan biteni maalesef :KK49:
Bu erkekler ne kadar bencil :KK47:
Sanki dünya iki bacak arasında dönüyor :KK37:

X