bebek cinsiyet belirleme..

eski oturduğum yerde komşularrım vardı 2 bayanında 4 kızı oldu artık yapmaktan vaz geçtiler erkek olsun diye çabalaya çabalaya inatla kız oluyo:))

hakkında hayırlsı olsun cnm.belki sen karar verene kadar etkili bi yöntem buluruz:)
bu cocuk cinsiyeti takıntısı genelde kocalarda var.biz kadınlara kalsa önemli degil kız yada erkek cocuk
ama koca ve cevre faktörü bizi bu dereceye getiriyor maalesef

eski oturduğum yerde komşularrım vardı 2 bayanında 4 kızı oldu artık yapmaktan vaz geçtiler erkek olsun diye çabalaya çabalaya inatla kız oluyo:))

hehe benim cevremdede var böle insanlar.ama hepside buldular sonunda oglanı:)
3 kızdan sonra oglu olan komşum var mesela.kızları evlenecek yaşa geldiler nerdeyse.
ama kocası illaa istiyorum erkek cocuk dedi.
kayınvalideside cok dırdır etti.

benim eşimde öle takıntılı degildir illa erkek cocuk olacak diye
ama hep der bitanede oglumuz olur inşallah diye.
yada bi erkek cocugu gördügü zaman gözlerinin içi güler
ama kızım içinde ölürr.
ben 2 kızımın olmasını da cok isterim.
benim kızkardeşim yok eksikligini hissederim herzaman

kizi olan ikinciyi mutlak erkek ister
oglu olanda kiz ister bu gayet normal birsey.rabbimden hayirlisini sagliksinida istiyoruz tabiki basta saglik.kac defa bu sekilde topik acildi ve yarim kaldi.iki kizi yada iki oglu olanlara sormak gerekir.3 bebeklerini yine ayni cinsiyettemi yoksa.kizlari varsa erkekmi
ogullari varsa kiz mi ister diye.tabiki herkes olmayani ister.
bunun icinde bir takim yöntemler var.denerim tutmasada rabbimin bilcegi is denir.

canlar bende bildiklerimi yazayim.
erkek icin yumurtanin catlamis olmasi sart mutlak bunu doktor takip etmeli ve istenilen boyuta gelince de cat ignesi ile yumurta catlatilmali.doktor bir kac saatden catlar bile dese güvenililmiyor busekilde cok yanilan arkdas oldu.mutlak cat ignesi alip vurundukdan sonra 38 saat sonra iliski olmali.
karbonat dus yapanda oluyor.erkek bebek icin vajina temiz olmali.mantar kasinti gibi seyler
onun icin öncesinde regl bitiminde mantar icin olan fitillerle vajinayi temizlemek gerekiyor.
ve iliski öncesi namazinizi duanizi yapip iliskide bulunuyorsunuz.derin iliski ve saga yatiyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar teyzemin kızının bir kız bir oğlu var şimdiye kadar hiç sormamıştım.C.tesi akşam ona dedim ki abla sen ikinciyi nasıl erkek tutturdun yoksa planlı mı dedim..Evet planlı dedi adetinin 3.gününden sonra 15.günün akşamı ilişkiye girmiş,karbonatlı suyla vajinal duş yapmış ve sonuç erkek ...

kizi olan ikinciyi mutlak erkek ister
oglu olanda kiz ister bu gayet normal birsey.rabbimden hayirlisini sagliksinida istiyoruz tabiki basta saglik.kac defa bu sekilde topik acildi ve yarim kaldi.iki kizi yada iki oglu olanlara sormak gerekir.3 bebeklerini yine ayni cinsiyettemi yoksa.kizlari varsa erkekmi
ogullari varsa kiz mi ister diye.tabiki herkes olmayani ister.
bunun icinde bir takim yöntemler var.denerim tutmasada rabbimin bilcegi is denir.

canlar bende bildiklerimi yazayim.
erkek icin yumurtanin catlamis olmasi sart mutlak bunu doktor takip etmeli ve istenilen boyuta gelince de cat ignesi ile yumurta catlatilmali.doktor bir kac saatden catlar bile dese güvenililmiyor busekilde cok yanilan arkdas oldu.mutlak cat ignesi alip vurundukdan sonra 38 saat sonra iliski olmali.
karbonat dus yapanda oluyor.erkek bebek icin vajina temiz olmali.mantar kasinti gibi seyler
onun icin öncesinde regl bitiminde mantar icin olan fitillerle vajinayi temizlemek gerekiyor.
ve iliski öncesi namazinizi duanizi yapip iliskide bulunuyorsunuz.derin iliski ve saga yatiyorsunuz.

vereliniortak aynen katılıyorum
bende yumurta takibi yaptırıp igne olmayı düşünüyorum inş.böylesi en garantili yum.çatladıgını anlamak için
yalnız bu cat ignesiyle olan hamileliklerde sorun yaşanıyormu acaba.bebegin saglıksız olması v.s gibi.sanki böle bi riskin oldugunuda okumuştum biyerde.araştırmak lazım iyice.
dedigin gibi gebelikten bi kac ay önce tetkiklerin yapılması lazım.
enfeksiyon yada mantar için kullanılar fitillerin vajinayı alkali yaptıgınıda okumuştum sankiCADIARZU

Merhaba arkadaşlar teyzemin kızının bir kız bir oğlu var şimdiye kadar hiç sormamıştım.C.tesi akşam ona dedim ki abla sen ikinciyi nasıl erkek tutturdun yoksa planlı mı dedim..Evet planlı dedi adetinin 3.gününden sonra 15.günün akşamı ilişkiye girmiş,karbonatlı suyla vajinal duş yapmış ve sonuç erkek ...

adet döngüsü kac acaba?
belki yumurtalama gününe denk gelmiş olabilir.herkesde aynı tarihler olmuyor.o nedenle ben 15.gün yada 13.gün olayına inanmıyorum
ama karbonatlı duşla vajinası alkali olduysa erkek cocuk olma olasıgı artmıştır.
bu vajen ph sına inanıyorum ben.

3 kızı 1 oglu olan komşuma sormuştum bende bişi yaptınmı diye
ilişkide aynı anda boşalmışlar.hamile oldugunu ilk duydugunda da eşi elini kadının karnına koyup dua yı okumuş.

vereliniortak aynen katılıyorum
bende yumurta takibi yaptırıp igne olmayı düşünüyorum inş.böylesi en garantili yum.çatladıgını anlamak için
yalnız bu cat ignesiyle olan hamileliklerde sorun yaşanıyormu acaba.bebegin saglıksız olması v.s gibi.sanki böle bi riskin oldugunuda okumuştum biyerde.araştırmak lazım iyice.
dedigin gibi gebelikten bi kac ay önce tetkiklerin yapılması lazım.
enfeksiyon yada mantar için kullanılar fitillerin vajinayı alkali yaptıgınıda okumuştum sankiCADIARZU

ben de enfeksiyon yada mantar için kullanılar fitillerin vajinayı asidik yaptığını okumuştum gibi,çünkü mantar vajinanın asidik ortamını bozup alkaliye kaydırıyormuş diye hatırlıyorum yada yanlış hatırlıyor olabilirim araştırmak lazım...

adet döngüsü kac acaba?
belki yumurtalama gününe denk gelmiş olabilir.herkesde aynı tarihler olmuyor.o nedenle ben 15.gün yada 13.gün olayına inanmıyorum
ama karbonatlı duşla vajinası alkali olduysa erkek cocuk olma olasıgı artmıştır.
bu vajen ph sına inanıyorum ben.

28 günde bir adet görüyormuş..o da komşusundan öğrenmiş böyle yap benim oğlum oldu demiş,o da ondan yapmış..ben de alkali olmasına inanıyorum....

X