bebek cinsiyet belirleme..

ewet gıymatlım ya allahım ınsallah erkektır rabbım cok bılıyom o pıskolojıyı ınan var ultrasyona cınsıyetını ogrenmeye gıderken kalbım r-yerınden cıkackakmıs gıbı oluyo allahım nolur bır kerede bız sevınelım rabbımmmmmm

gamzee senii çokk iyii anlıyorumm inşallah oğlunn olur seni canımm
amaa çatlatmaa iğnesii çokk önemlii
ben 7 ay boyuncaa beni takip edecekk doktor bulamadımmm
kimsee takip etm ekk istemedii çünküü 2 kızım varr yumurtlara güzel çalışıyoo dedilerr genellikle erkeğii çağırıyolar sprem testii içinn
eşimde kabul etmediii bende sorunn yok diyeee
her doktora 1 ay deniyoruzz olmuyoo dedimmmm amaa yumurta testlerimm temiz çıkınca denemeyee devamm dedilerr
neysee 1 günn bir dopktor buldumm öbür ay gel takip edelimm deiler iğnede verecektiii
neyse benn kalmamm diyeee tam 14 ncü gün eşime 1 kez izin verdimm amaa hamile kalmamak içinn ayağa bile kalktımm amaa kalmışımm ondannn yanii takip edilemedimmmm

evet karabiberim bazen kızıyo doktorlar cinsiyet olayına söylemıyolar.benım kardeşime kızmıştı doktor cinsiyetimi önemli sağlığımı diye oda 4. ayda öğrenmışti ancak.benım kardeşimmin bi kızı vardı 5 yaşında şimdi ikinciye hamile.adeti bittikten sonra 5 . gün ve 7 .gün ilişki olmuş ve oğlu olacak şimdi allahın iznıyle .benımde ilk kızım adetten hemen sonra olmuştu ikinci kızımda adetime çok yakın hamıle kaldım geç döllenme oldu bütün belirtiler erkekti ama kızım oldu iyikide olmuş diyorum.valla 3. karar verirsem bütün yöntemleri denicem.taktir allahın artık.

kızlar vajinal duştan sonra kızı olan bi arkadaşım var.üstelik bazı kadınlarda tüplerin iltahaplanmasına bile sebep olabilen zararlarıda varmış.haberiniz olsun.fitil olayı biraz daha mantıklı en azından vajinal bölgeye daha ii uyumlu bir kimyası vardır heralde...
ben üç kez denedim olmadı..ha deyince olmuyo zaten...ne kadar daha deniycem bilmiyorum

mimozacim vajinal dusu gulnisa ablamda yapti kizi oldu ama vajinal dusu tam yapacaksin derinlemesine iyicee yikanacak yani
bak eydinaya vajinal dusla oglani yakaladi
gulnisa ablam yuzeysel yapmisti kizi oldu dimi biliyosun
derinlemesine olacakk
inanin bir paket karbonati suya bosaltip ph sini olctum
sonuc 7.5 8 cikti demek var bir bilinennn

hadi karabiber insallah bu cuma bekliyoz haberini
helenx yaz anacim yaz giiiiiii bisi olmazz

haftayaa cumaa yanlız anlaşılmasınn
amaa bu doktorda ense kalınlığıı içinn benii çağırmıştı 2 defaa ölçülünce sorunn olurmuu bebektee
çünküü başkaa doktoraa gittiğimii söylemicemm
amaa dünküü doktorr beniömm içinn dahaa önemlii buranınn en iyii hastanesii
randevuyuu geç veriyolar sadecee
meselaa şimdii taaaaaa 30 haziranda gel dediii benn dayanamaam okadar bebişi görmedenn

Son düzenleme:
berracim aman diyim dr dan vajinal dusu falan ogren canim yaa bide vagi- c yi valla tr yede olsam hemen giderdim en yakin dr basini catlatirdim biraz konuskanimdir sempatik yapim var dermiydi bilememm ama

tombılıbı namazda neler okudunhagı sureler cnmbıde kecı boynuzu kuru nasıl yaptın bıde catlam ıgnesını dr mı gıttın nasıl dedın doktora merak ettım bazı doktorlar kızıyoy a ondan dedım cnm cok oldum ama bagısla...

tombilu şanslıydı ona doktoruu verdii
işte benim doktorlar bunuu banaa vermedii
hatta benn yumurtamınn büyüklüğünüü tespit ettirip doktoraa kendiim vurundum sağlık ocağında o ay kalamadımm hamileeee
iğneden sonra 36 saat çok önemlii birde az ilişkii ondan önce korunmaa
benim kız olursa 1 gün c perhiz varrr
aslında herşeyi biliyordumm
ama hiçbişeyi deneyemedimm sadecee yumurtlamaa günüü 1 ilişkii var benimm

şimdiden üzülme bence karabiber doktor zaten baya uğraşmış bide cinsiyetemı bakacak işi başından aşkındır doktorların

haftayaa cumaa yanlız anlaşılmasınn
amaa bu doktorda ense kalınlığıı içinn benii çağırmıştı 2 defaa ölçülünce sorunn olurmuu bebektee
çünküü başkaa doktoraa gittiğimii söylemicemm
amaa dünküü doktorr beniömm içinn dahaa önemlii buranınn en iyii hastanesii
randevuyuu çokk veriyolar sadecee
meselaa şimdii taaaaaa 30 haziranda gel dediii benn dayanamaam okadar bebişi görmedenn

karabıberım nerdesın ya
bellı oldumu bebıs ölduk merakden cnm ya

huuu bizim mahalleli nasilsin

kizlar sagla solla ilgisi yok benim komsumun sag yumurtaligi yk ve tek yumurtaliga sahip iki kizi bir oglu var yumurta catladiktan 36 saat sonrasinda iliskiye girin ve öncesi mutlak namaz ve dua ayetel kürsi canlarim
iyiyim Gurbetcim. nolsun valla ayşem babasından grip kaptı sanırsam hapşuruyor burnu tıkalı nefes zor alıyor sinirleniyor minicik burnu açamıyrum nefes alsın diye.. garip kuşum hırlaya hırlaya uyuyor..

Güleri aradım dün tebrik ettim gördüm oğluşun resmini çok şeker Rabbim nazarlardan esirgesin onları.

Seninkilere sağlıkla ömür bizlerede tatlı hayırlı sağlıklı oğlanlar nasip olsun inşallah.

Karabiber bir gelse oğlum iyi ben iyiyim dese. valla aklım hep onda[/QUOTE]
duygummmmmmm çok sağoll valla kızlarr şuann çokk duygulandımm ne yalan diyimm beni merak etmişsinizzz çok sevvindimm
ben ve bebek iyiyizz amaa doktor birşey demedi canımm

X