bebek cinsiyet belirleme..

asilamada genelde kiz oluyor canim.benim arkadasin da kizi oldu asilama ile
cat ignesi deneyen arkadaslar cok 4 arkadasim da bu yöntemle hamis kaldi 4 oglu oldu.
bir arkadasin iki kizi vari 3 hamile kalmak istiyordu.ve doktor yumurtan var bir saate kalmaz catlar dedi
ve iliski o gün oldu ama o gün catlamamis yumurta ve gec döllenme oldu simdi kizi olcak

bu fitili de benim arkads bizzat doktorla erkek bebek konusunca o doktor önermis.mantar olsun olmasin kullan demis.bir antibiyotik birde mantar fitili yazmis.3 ay etkili oluyormus zaten.

egem ben karbonatli dus yaptigim ay hamis kalamadim.kiminde ters etki yapiyor.onunda özel aleti var iyice icini yikamak icin.yaparsan onla yap.

benim de bir oğlum var kızlar...herksin yavrusunu allah bağışlasın diyoum öncelikle...
biz de tam yumurtlama döneminde ilişkiye girmiştik ve derin birleşme olmuştu...
ikinci bebeğimin kız olmasını çok isterim...
ben öğretmenim,çevremden ve velilerimden gözlemlediğim ilginç bir durumuı paylaşmak istiyorum...ilk bebeği kız olanların ikincisi erkek olma sıklığı çok yüksek...ama eğer ilk bebek erkekse ikincisi çok büyük ihtimalle yine erkek oluyor...bunu çok düşündüm ve ilginç bir şekilde her seferinde doğruluğunun sağlamasnı yatım...
allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin...
inşallah gönlümüzdeki olur ne diyeyim

bu fitili de benim arkads bizzat doktorla erkek bebek konusunca o doktor önermis.mantar olsun olmasin kullan demis.bir antibiyotik birde mantar fitili yazmis.3 ay etkili oluyormus zaten.

ilacların isimlerini yazabilirmisin cnm.bi araştıralım .

egem ben karbonatli dus yaptigim ay hamis kalamadim.kiminde ters etki yapiyor.onunda özel aleti var iyice icini yikamak icin.yaparsan onla yap.

şırıngayla olmazmı

benim de bir oğlum var kızlar...herksin yavrusunu allah bağışlasın diyoum öncelikle...
biz de tam yumurtlama döneminde ilişkiye girmiştik ve derin birleşme olmuştu...
ikinci bebeğimin kız olmasını çok isterim...
ben öğretmenim,çevremden ve velilerimden gözlemlediğim ilginç bir durumuı paylaşmak istiyorum...ilk bebeği kız olanların ikincisi erkek olma sıklığı çok yüksek...ama eğer ilk bebek erkekse ikincisi çok büyük ihtimalle yine erkek oluyor...bunu çok düşündüm ve ilginç bir şekilde her seferinde doğruluğunun sağlamasnı yatım...
allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin...
inşallah gönlümüzdeki olur ne diyeyim

aminn cnm
kusura bakmazsan özel bişi sorcam cnm.isteemezsen cvp vermeyebilirisn:)
ilişki sırasında orgazm olmuşmuydun.:eek:
erkekten önce kadının orgazm olması vajinayı alkali yapıyormuş.erkek olma ihtimali artıyor böylelikle
inşallah 3.bebeginde kız olur cnm
kızım var benim.ben hamile kalacagım ay cok süt içmiştim.kalsiyum agırlıklı beslenmek lazım kız cocuk için.

Spermin canlılığı, hareketliliği, serviksteki mukustan geçebilmesi için alkali (kalevi), bir ortama son derece gereksinimi vardır. Bu nedenle yumurtlama sırasında cinsel ilişkiden önce kadının alkali bir lavaj yapması yararlı olabilir. Bir yemek kaşığı yemek sodasının bir bardak sıcak suda eritilmesi, bunun için yeterlidir.

Serviks mukusunun alkali niteliğinin normale göre az olduğu kadınlarda, bu eriyiğin cinsel ilişkiden önce kullanılması yararlı olabilir. Böyle bir lavajdan sonra, cinsel ilişki sonrası testler, serviks mukusu içinde spermlerin canlılığında bir artmayla birlikte bir düzelmeyi ortaya koyar. Hatta bazı doktorlar, spermlerin yaşama olasılığını arttıracağı için, alkali lavaj eriyiğine az miktarda şeker katılmasını salık vermektedirler.

karbonatlı su yerine bu yöntem denenebilirmi ki???
doktorlar da önerdigine göre zararsız bişi demekki.

vajınal dusu karbonatlı su deneyen ve oglu olan varmı nolur bılgı verın yapan ve oglu olanlar ve nasıl yapıldıgınıda yazarsanız cok sevınırım .. cnm sımdıden tsk

egem nasıl yapıcan cnm bı anlatsan sırıngaylamı yoksa buharımı...

canım,medikalcilerde puar diye bir alet satılıyormuş onunla yapılabiliyormuş ince uçlu olanını tercih etmek gerekiyormuş.önceki topiklerde bir arkadaş bahsetmişti puar şırınga benzeri bir alet olsa gerek ama şırıngadan daha uzundur diye tahmin ediyorum

Elara konun hayırlı olsun.

Sana özelden yazacaktım ama buraya yazayım dedim.

Ben hamile kaldığımı bilmiyordum. neyse Ablam yüzümde ki lekeleri farketmiş bana --sen hamilemisin-- diye sordu ben de -- hayır bir tek 2 ay önce eşimi gördüm (tayin nedeni ile tayinimizin çıktığı yere gitmeden önce 1 kez birliktelğimiz olmuştu ondan sonra da eşimi 2-3 ay görmedim zaten annemlerin yanında kalmıştım eşim eşyaları götürdü yerleştirecekti neyse uzatmayayım)
Üstelik o tek ilişkiden sonra ki ay da ben regl olmuştm.

Neyse ablamın ısrarı üzerine kadın doğumcuya gittik. dr 8 haftalık hamilesin dedi.
Ablam da cinsiyeti şimdi belli olur mu ona göre hazırlık yapalım doğuya gidecekler deyince, dr -bir daha ultrasona aldı beni şimdi tam belli olmaz ama büyük ihtimalle kız aslında iddiaya bile girerim sizinle dedi, güldük falan.

Dr. eğer 2. yi düşünürsen önceden gel o da erkek olsun diye espiri yaptı ablam da -hadi canım tüp bebek mi olacakta cinsiyeti belirleyeceksiniz deyince, dr. -siz bilirsiniz dedi güldü.

Bu gün gündüz kızımın doğum belgelerinin ultrason görüntülerinin olduğu çantayı açtım dr un kartını buldum ve offff puffff çekerek aradım. Rahatsız ediyorum ama diyerek başladım
Kem küm derken anlattım cinsiyet konusunu o da hamile kalmayı planladığınız bir tarih var mı diye sordu, ben de hayır ama eşim beni bırakıp tekrar buraya dönecek 10 gün izin alabiliyor, 20 günlük izni de bizi almak için kullanacak dedim.
o da -- tamam siz gelin önce bir muayene edelim ondan sonra konuşuruz-- dedi.

hani --hayır ben cinsiyet belirleme konusunda birşey bilmiyorum falan demedi.
bakalım haziran 15 te izne ayrılacağız farklı şehirlerdeki akraba ziyaretlerinden sonra haziranın 20 sin de falan benim memlekette oluruz 21 inde de bahsettiğim dr a gideriz eşimle.
Size öğrendiğim herşeyi buradan yazarım.

YANııı sıkın dişinizi 1,5 ay daha. Annem de internet yok ama mutlaka internet kafeden girer yazarım buraya öğrendiklerimi,

kendisi öğrenince buraya yazmaz diye aklınıza gelmesin olur mu?

mutlaka bir fırsat bul yaz buraya

Allah bana bağışlasın 3 aylık bi kızım var. bende 2.si erkek olsun sağlıkla hayırla inşallah çok istterim. çok şey biliyordum ama elara brenim bildiğim herşeyi buraya eklemiş zaten..

takvimlere inanmıyorum pek
kan uyenilenme işine de inanmıyorum

dua namaz inanıyorum elbette
Rabbim nasibimize yazsın oğluşlar gelsin bizi bulsun

adetten sonra ilk 5 gün içinde olursa erkek olur diyor hadiste?
ama yum günü 13. gün ve çatlatma iğnesi kullansak nolur?

yani hadise mi inansak
bilime mi bilemedim

çünkü yum günü çatlatmağnesi falanda aklıma yatıyor

ay dolunay olmasın
çift günlerde erkek tek günlerde kız

bir deeee
bebiş yapma fikri babadan gelsin

Ben hamile kaldığımı bilmiyordum. neyse Ablam yüzümde ki lekeleri farketmiş bana --sen hamilemisin-- diye sordu ben de -- hayır bir tek 2 ay önce eşimi gördüm (tayin nedeni ile tayinimizin çıktığı yere gitmeden önce 1 kez birliktelğimiz olmuştu ondan sonra da eşimi 2-3 ay görmedim zaten annemlerin yanında kalmıştım eşim eşyaları götürdü yerleştirecekti neyse uzatmayayım)

Neyse ablamın ısrarı üzerine kadın doğumcuya gittik. dr 8 haftalık hamilesin dedi.
Ablam da cinsiyeti şimdi belli olur mu ona göre hazırlık yapalım doğuya gidecekler deyince, dr -bir daha ultrasona aldı beni şimdi tam belli olmaz ama büyük ihtimalle kız aslında iddiaya bile girerim sizinle dedi, güldük falan.

Dr. eğer 2. yi düşünürsen önceden gel o da erkek olsun diye espiri yaptı ablam da -hadi canım tüp bebek mi olacakta cinsiyeti belirleyeceksiniz deyince, dr. -siz bilirsiniz dedi güldü.

Bu gün gündüz kızımın doğum belgelerinin ultrason görüntülerinin olduğu çantayı açtım dr un kartını buldum ve offff puffff çekerek aradım. Rahatsız ediyorum ama diyerek başladım
Kem küm derken anlattım cinsiyet konusunu o da hamile kalmayı planladığınız bir tarih var mı diye sordu, ben de hayır ama eşim beni bırakıp tekrar buraya dönecek 10 gün izin alabiliyor, 20 günlük izni de bizi almak için kullanacak dedim.

bakalım haziran 15 te izne ayrılacağız farklı şehirlerdeki akraba ziyaretlerinden sonra haziranın 20 sin de falan benim memlekette oluruz 21 inde de bahsettiğim dr a gideriz eşimle.

YANİİİ sıkın dişinizi 1,5 ay daha. Annem de internet yok ama mutlaka internet kafeden girer yazarım buraya öğrendiklerimi,

Rica etsek bize de doktorun ismini hangi ilde olduğunu yazar mısınız?

vajınal dusu karbonatlı su deneyen ve oglu olan varmı nolur bılgı verın yapan ve oglu olanlar ve nasıl yapıldıgınıda yazarsanız cok sevınırım .. cnm sımdıden tsk

karbonatlı suyla vajinal duşun amacı vajinayı alkali hale getirmektir.
bu yöntemi kullanıp oglu olanlar var.ama bu yöntemi kullanıp hamile kalamayanda var.
1 sefer yumurtan catladıktan sonra 1 lt suya 1 yemek kaşıgı karbonatı koy karıştır.
nonis in yazdıgı aletle yada şırıngayla vajinaya sıkacaksın.
ama bence hamilelikten 1 ay önce potasyum hapı kullanmak daha mantıklı gibi geliyor
yada aşagıda yazdıgım yemek sodası su ve şekerden oluşan alkali lavaj yapılabilir.
sen sadece bu yöntemi uygulama.ilk sayfadaki bilgilerede bak

YANİİİ sıkın dişinizi 1,5 ay daha. Annem de internet yok ama mutlaka internet kafeden girer yazarım buraya öğrendiklerimi,

hoşgeldin sagol cnm
böle bi doktora denk gelmiş olman cok iyi.belliki adam cinsiyet konsusuylada ilgileniyor.
bence bu adamda yaptır takibini.baksana kızın daha cok minikken bilmiş cinsiyetini.
merakla bekliyoruzz haberlerinii

mutlaka bir fırsat bul yaz buraya

Allah bana bağışlasın 3 aylık bi kızım var. bende 2.si erkek olsun sağlıkla hayırla inşallah çok istterim. çok şey biliyordum ama elara brenim bildiğim herşeyi buraya eklemiş zaten..

takvimlere inanmıyorum pek
kan uyenilenme işine de inanmıyorum

dua namaz inanıyorum elbette
Rabbim nasibimize yazsın oğluşlar gelsin bizi bulsun

adetten sonra ilk 5 gün içinde olursa erkek olur diyor hadiste?
ama yum günü 13. gün ve çatlatma iğnesi kullansak nolur?

yani hadise mi inansak
bilime mi bilemedim

.çünkü yum günü çatlatmağnesi falanda aklıma yatıyor

ay dolunay olmasın
çift günlerde erkek tek günlerde kız

bir deeee
bebiş yapma fikri babadan gelsin

Allah bagışlasın kızını cnm
o hadisin sahih olup olmadıgı araştırılmalı.ayet olsa şartsız kabul eder ve uygulardım
ama bilimsel bi bilgi varken gercek olup olmadıgı bilinmeyen bi hadis yöntemini deneyemem kendi adıma

bazı kadınlarda yumurta rutin günlerde catlamıyor ve regli döneminde yumurtalıklardan atılmıyor.hemen regli bitiminde o duran yumurta catlayabiliyor.işte bu durumda ilişki olur ve hamile kalınırsa erkek olabilir.
ama bu herzaman olan normal bi durum degildir.ve her kadın da bu şekilde olmaz.oglu olanlarında regli bitiminde yumurtası catlamış olabilir.
içinde kuşku olmasın istiyorsan yumurta takibi yaptır cnm
ben kendi adıma yumurtlama günümden emin de olsam yumurta takibi yaptırcam.işi şansa bırakmamak lazım.imkanın varsa sende yaptır bence.en garantilisi bu catlamayı bilmek için.

elara sen denedinmi ya da deneyecekmisin karbonatlı duşu

yok ben denemedim hiç.
belki 1 kez deneyebilirim.o ay hamile kalamazsam denemem bidaha.
aşagıda kopy yaptıgım yemek sodası, su, şeker karışımı nı araştırıyorum.belki onu yapabilirim.
sen yapacakmısın
başladın dimi sen calışmalara
yumurta takibine başladınızmı?

bence sağlıklı olsunda kıs erkek fark etmez.nıye kıs veya erkek diye tutturur insanlar anlamam okadar hamile kalamayan insanlar var bebek için canlarını verecekler.benim beşinci yılımda geldi bebeğim çok şükür hiç kıs veya erkek demedik eşimle sağlıklı hayırlı evlat olsun rabbim dedik.

saten canımm ilk bebeği olanlarda demiyoo amaa 3ncüü 4 ncü bebeği olacakk kişilerr eğer 3 tane kızı yada 3 tane oğlu varsaaa istiyoo diğerr bir çocuğumda erkekk olsun yada kız olsunn
yoksa kimse neden ayrım yapsınkii
benim 2 kızım varr isterimm tabikii birdee oğlumm olsunnn ,onu da seveyimm,kızlarımınn yanınaa bir erkekk kardeşlerii olsunn değilmii

X