bebek cinsiyet belirleme..

ınsallah cnm rabbım hepımıze nasıp etsın benım gorumcemınde 4 sene olmadı 7 ay once oglu oldu o yuzdn ınan hıc gıdesım yok karadenıze sımdı bılıyom nısbet yapacak gorumcem yapmazda kaynansı falan bak doguramadın bı erkek al gorumcen dogurdu dedılermı ben bıtıryorum moralmen

pöfff ne sinir bozucu bi durumm
Allah akıl fikir versin böle insanlaraa
işte zorlaa erkek cocuk dogurmaya mecbur bırakıyorlar insanı
ayda yılda bi görüyon o insanları ama bütün bi yıl psikolojinin bozulmasına neden oluyorlar
Allah ıslah etsinn

duygucumm onu bende duydumm
hatta annemlerinn komşusuda bahsediyorduu bu doktordannn antepte olanlar içinn büyükk avantaj bu doktorr

kız kesınse gıderız ya ne yapıyo acaba cnm bı sorabılırmısın ınan ben turkıyede olsun yeterkı yaz tatılınde gıderım hemen cnm eger hala yapıyosa ban adresını varebılırmısınveya telını

pöfff ne sinir bozucu bi durumm
Allah akıl fikir versin böle insanlaraa
işte zorlaa erkek cocuk dogurmaya mecbur bırakıyorlar insanı
ayda yılda bi görüyon o insanları ama bütün bi yıl psikolojinin bozulmasına neden oluyorlar
Allah ıslah etsinn

amın elaracım aynen ınan bana tam bır sene yetıyo cnm

evet karabiberim bazen kızıyo doktorlar cinsiyet olayına söylemıyolar.benım kardeşime kızmıştı doktor cinsiyetimi önemli sağlığımı diye oda 4. ayda öğrenmışti ancak.benım kardeşimmin bi kızı vardı 5 yaşında şimdi ikinciye hamile.adeti bittikten sonra 5 . gün ve 7 .gün ilişki olmuş ve oğlu olacak şimdi allahın iznıyle .benımde ilk kızım adetten hemen sonra olmuştu ikinci kızımda adetime çok yakın hamıle kaldım geç döllenme oldu bütün belirtiler erkekti ama kızım oldu iyikide olmuş diyorum.valla 3. karar verirsem bütün yöntemleri denicem.taktir allahın artık.
evet canımm bende o yüzden sormadımmm
belkii birkaç sefer gitseydimm neyse amaa ilk gidince soramadımm hep bekledim der diye
bide yarım saat ultrasyonda kalıncaa amaa yok demedii
şu adetten sonra 5 nci gün olayınaa bende inanıyorumm
ğer benimde kızım olursa yumurta olayına bende inanmicammm

Son düzenleme:
karabiber hakkında hayırlısı olsun cnm.
bu yorgunlukla bide herkese cevap vermeye calışıyon tek tekk
cok zor oluyordur tekrar geriye dönüp cevap yazmak
cevap verecgin mesajların altındaki alıntı yap butonunun yanındaki butona bas tek tek
cevap verecegin mesajlar bitince yukardaki cevap ver butonuna bas bütün cevap yazacagın mesajlar karşında olacak.bölelikle toplu cevap verebilirsin cnm
valla kıyamadım sanaaa öle tek tek mesaj yazınca:)
hamilesin yorma kendini bacım

sağol canımm
inann hiç bişey kaçırmakk istemedimm ve uykusuzluktann ölüyorumm uyumamak içşnn duşaa girecemm şimdii
neyse herşeyii okudumm birdahaa öyle yaparımm

türkiyenin her yerine giderim diyenede özelden numara verebilirim.oraya gitmesi için..ama ben bunları biliyorum ama ben gidemiyorumm.ben küçük bi yerde yaşıyorum.çatlatma ignesi yapacak doktor bulsam şükür..ama çok üzülüyorumm.bende böle büyük yerlerde yaşaşasydımm..şimdi antepe kim götürü benii.maalesef kimseee..:KK43:(((

kız kesınse gıderız ya ne yapıyo acaba cnm bı sorabılırmısın ınan ben turkıyede olsun yeterkı yaz tatılınde gıderım hemen cnm eger hala yapıyosa ban adresını varebılırmısınveya telını

yok canımm bilmiyorum aderesinii adınıı yazıpp internette aramakk lazım onundaaa

türkiyenin her yerine giderim diyenede özelden numara verebilirim.oraya gitmesi için..ama ben bunları biliyorum ama ben gidemiyorumm.ben küçük bi yerde yaşıyorum.çatlatma ignesi yapacak doktor bulsam şükür..ama çok üzülüyorumm.bende böle büyük yerlerde yaşaşasydımm..şimdi antepe kim götürü benii.maalesef kimseee..:KK43:(((

ver cnm beklıyorum s-cok sagol kocıs gotururmu bılmıyorum ama genede sen b ı yaz belkı ıkna edebılırım bana cok kızıyo ama :)

ilaç isimleri

cipro antibiyotik adet başlamadan 10 gün önce antibiyotige başlanacak.
vagi-hex fitil adetin tamamen (bir damla bile olmayacak) bitince fitile başlanacak..
funit mantar için...antibiyotikle beraber alabilirsin..
kırmızı et agırlıklı diyet..
tuzlu ye
her gün soda
erkek için
evicap vitamin+çinko+keçiboynuzu pekmezi hergün..
+klomen ve çatlatma ignesi olup.38.saat ve 40.saat arası ilişki.sık degil.gün aşırı..

X