bebek cinsiyet belirleme..

Günaydın hanımlar.Anneme soracaktım ya sordum.Hani şu kadın orgazm olmazsa kız olur diyodunuz ya.Annem tam tersini söyledi bana.Tabi 70 yaşında hacı kadın bu kelimeleri saçmedi ama.ıma etti.Zaten anlatışını görseniz ölürdünüz gülmekten.

Erkek çocuk olması için:
Duanın kabul olması hakkında yazıda bildirdiğimiz gibi düzgün itikada sahip olup, haramlardan kaçıp, dinimizin emrine uyanın ve şartlarına uygun dua edenin duası muhakkak kabul olur. Böyle salih bir kimse, yatağa girince, önce İhlas suresini okur. (Ya Rabbi, bana bir oğul ihsan edersen ismini Muhammed koyacağım) der. Böyle dua edenin, Allahü teâlânın izniyle erkek çocuğu olur. (Şir’a şerhi)

Yine aynı kitaptaki hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Hanımı hamile iken, elini onun karnına koyup, “Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yuled. Ya Rabbi, bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselamın hürmetine, Muhammed koydum” derse, bu çocuk erkek olur.)

Yine aynı kitapta, (Kadın, hayzdan temizlendikten sonra beş gün içinde hamile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur) deniyor.

ben ilk sayfaya 1 litreye 1 kaşık karbonat yazmıştım.degiştiriyim 2 kaşık yazıyım ozaman.

hayır olsun rüyan cnm.inşallah rüyan gercek olurr
kafan hangi konuda karıştı?

canim benim bir kizim var senin gibi 18 aylik

yaa ilk sayfada bisey okudum kadin hafif asidikse erkek baziksa o kadinin genelde oglu olur diyor
bende biz neden cabaliyoruz o zaman dedim hanii
birde yumurta hakkinda biseyler yazilmistii aklim onacok yatmisti
birde ben in gender sitesinde yumurta akiyla sperm yuzdurme onu duydum spermler
yumurta akina atiliyor mikroskopla tabii ilk yuze cikanlar x ler onlar atiliyor biraz bekleyip ikinci yuze cikanlarda atiliyor
en dipte kalanlar y ler imis onalar siringa yardimiyla yavass yavas vajinaya yerlestiriliyor
ama bu biraz zor vajinal dus daha iyii
kizlar cevap vermedii vajinal dusla kizi olanlar nasil yaptilar dusu
acabaa

Günaydın hanımlar.Anneme soracaktım ya sordum.Hani şu kadın orgazm olmazsa kız olur diyodunuz ya.Annem tam tersini söyledi bana.Tabi 70 yaşında hacı kadın bu kelimeleri saçmedi ama.İma etti.Zaten anlatışını görseniz ölürdünüz gülmekten.

canım bu yöntemi genelde yaşlı kadınlar sölüyor
bi arkadaşın yaşlı bi tanıdıgıda öle demiş.
yani bilmiyorumm ne kadar dogruu
sizde erkek cocuk yoktu dimi
annen hepmi orgazm olmuş yaw:)))

canım bu yöntemi genelde yaşlı kadınlar sölüyor
bi arkadaşın yaşlı bi tanıdıgıda öle demiş.
yani bilmiyorumm ne kadar dogruu
sizde erkek cocuk yoktu dimi
annen hepmi orgazm olmuş yaw:)))

70 yaşındaki anama soramadım tabi anne hep mi oldun diye.valla özellikle ben tam tersini diyolar dedim.oda çook emin hayır benim dediğim gibi dedi.Hatta çok yaşlı bi teyzesi annem 3 kız doğurunca kızım sükun duraydın ya dermiş.Yani sizin dediğinizin tam tersi diyolar.hatta onu bi doktor da söylemiş annemlere.

70 yaşındaki anama soramadım tabi anne hep mi oldun diye.valla özellikle ben tam tersini diyolar dedim.oda çook emin hayır benim dediğim gibi dedi.Hatta çok yaşlı bi teyzesi annem 3 kız doğurunca kızım sükun duraydın ya dermiş.Yani sizin dediğinizin tam tersi diyolar.hatta onu bi doktor da söylemiş annemlere.

ben sukun durdum ama 3 kızım var:):):):)) ya bunlar vesıle cnm ya ...............

canim benim bir kizim var senin gibi 18 aylik

yaa ilk sayfada bisey okudum kadin hafif asidikse erkek baziksa o kadinin genelde oglu olur diyor
bende biz neden cabaliyoruz o zaman dedim hanii
birde yumurta hakkinda biseyler yazilmistii aklim onacok yatmisti
birde ben in gender sitesinde yumurta akiyla sperm yuzdurme onu duydum spermler
yumurta akina atiliyor mikroskopla tabii ilk yuze cikanlar x ler onlar atiliyor biraz bekleyip ikinci yuze cikanlarda atiliyor
en dipte kalanlar y ler imis onalar siringa yardimiyla yavass yavas vajinaya yerlestiriliyor
ama bu biraz zor vajinal dus daha iyii
kizlar cevap vermedii vajinal dusla kizi olanlar nasil yaptilar dusu
acabaa

Allah bagışlasın kızını cnm

canım o bahsettin yazıda şöle bi paragraf var
Kadın vajinası normal olarak asit yapılıdır zira vajinanın sağlıklı kalması vajinadaki faydalı mikropların süt asidi yapıp orayı asit hale getirmesiyle kabil olmaktadır. Ama bu asitliğin kuvvet derecesi kadından kadına değişir bazılarında çok bazılarında ise az kuvvetlidir

burdaki kuvvetli asit derecesini düşürmek yani alkali yapmak için sodalı su denenmiş ve başarılı olunmuş

diger hafif asit olan vajinaya herhangi bi uygulamaya gerek duyulmamış.zaten ne yaparsan yap vajinan yapısı hafif asidiktir.ama alkalilik oranı daha agır basın diye vajinal duş yapılıyor erkek cocuk için.

bu benim yorumum.başka yorumu olan varsa yazsın.

ph cetveli 0-14 arasıdır
ph 3 cok asitlidir mesela.
7 hafif asitlidir.
7 den yukarısıda alkalige giriyor.
işte 7 üstü hafif alkalikten giderek artıyor.
aslında alkali 7-7.5 olsada erkek olma şansı var ama ne kadar yüksek olursa şans artıyor demek.
cnm bunlar benim yorumum bilmiyorum ne kadar dogru

Son düzenleyen: Moderatör:

hımm entersann yaa
ama sen oglunda olmuşunnn
mesela ben kızımda olmadım.
yani kişiye göre degişiyor herhal.anlamadım gitti

matematiiikk bizi oku ama cok degil sen in gendere git gozunu sevemm :)))

sırnaşık şeysırnaşık şey
tmm canım ama iki gün girmedim ne ettiniz merak ettim.ancak 13 sayfa okudum.
bu akşam eşim gidiyo.bir ay yakın burda olmıycak.ne ediyim bende bol bol okurum ingender i.:nazar:

sıcak sıcak size iletirim havadisleri.şakkıdı

matematik kutuplaşma yönteminide ekledim .bi baksana yalnış bişi varmı
+iyonlar şunlardır ,dolunay kış ayı v.s yazmışın
burda y sprm +
yumurta - iyonlarla yüklü oldugunda erkek oluyorduu

senin yazdıgın + iyonlar şunlardır derken neyi kastettin.

sırnaşık şeysırnaşık şey
tmm canım ama iki gün girmedim ne ettiniz merak ettim.ancak 13 sayfa okudum.
bu akşam eşim gidiyo.bir ay yakın burda olmıycak.ne ediyim bende bol bol okurum ingender i.:nazar:

sıcak sıcak size iletirim havadisleri.şakkıdı

kuzum netin varmiydi senin insan bi girer cokkk ozledik seni kacamakta olsa:mymeka:

neyse kocisi postaladinmi bizimsin
sırnaşık şey

ahh aaahhh adam okuyverse bana in gender i ne var ama yakinda postalayacak beni erkek cocuk sevdam icin:sinifsinif:

matematik kutuplaşma yönteminide ekledim .bi baksana yalnış bişi varmı
+iyonlar şunlardır ,dolunay kış ayı v.s yazmışın
burda y sprm +
yumurta - iyonlarla yüklü oldugunda erkek oluyorduu

senin yazdıgın + iyonlar şunlardır derken neyi kastettin.

tmm elara bakııım canım.bu ard emeklerine sağlık süpe bilgilerimiz oluyo..opuyorumnanaktan

X