bebek cinsiyet belirleme..

slm
buğün sag tarafımda ağrı var
midem de bulanıyo
beyaz akıntıda var
şimdi ne oluyo
yumurtluyomuyum yoksa yumurtladımda çatladımı
offf tavuk gibi hissediyorum kendimi

merhaba
Uzun süredir sizleri merakla talip ediyordum . Açıkçası ilk başlarda yok daha neler dediysemde sonuçlar ortada yönetmleriniz de çok başarılı bende aranıza katılmak yöntemlerinizi denemek istiyorum ama açıkçası kendi kendime yumurtlama günümü tespit edemem diye de çok korkuyorum , aranızda doktordan yardım alıp yumurtlama gününü öğrenen varmı ben ankarada yaşıyorum ve önceki gebelğimi takip eden doktor asla cinsiyet belirleme amacı ile yumurlama takibi yapmaz bende başkaca bir doktora sormaya çekiniyorum açıkçası
hamile kalanları da tebrik ederim

merhaba
Uzun süredir sizleri merakla talip ediyordum . Açıkçası ilk başlarda yok daha neler dediysemde sonuçlar ortada yönetmleriniz de çok başarılı bende aranıza katılmak yöntemlerinizi denemek istiyorum ama açıkçası kendi kendime yumurtlama günümü tespit edemem diye de çok korkuyorum , aranızda doktordan yardım alıp yumurtlama gününü öğrenen varmı ben ankarada yaşıyorum ve önceki gebelğimi takip eden doktor asla cinsiyet belirleme amacı ile yumurlama takibi yapmaz bende başkaca bir doktora sormaya çekiniyorum açıkçası

canım yumurtlama gününü doktordan öğrenen çok var doktoruna cinsiyet belirlemek için yumurtlama takibi yaptırmak istediğini söylemek zorunda değilsin uzun süredir deneme yapıyoruz bebeğimiz olmuyor dersin

merhaba

H.geldin cnm..
Bende öle bayadır okuyorumm
ıns bulabılırsın dr cnm

akıntının şeffaf olması gerekmiyormu?geçen ay bende yumurtladığımı sanıyordum ama doktorum akıntıma baktı tablet verdi bana düzelmesi için.şimdi adetim bitsin bakacağım düzelmiş mi diye.

bana da vermişlerdi o tabletlerden geçen ay kullandım
ama yine aynı bi değişiklik yok

8 aralıktı canım
biraz önce dediğin gibi
az haşlanmış yumurta akı gibi

Yumurta oluşmaya başlarken böyle oluyormuş sanırım ama emin değilim

akıntının şeffaf olması gerekmiyormu?geçen ay bende yumurtladığımı sanıyordum ama doktorum akıntıma baktı tablet verdi bana düzelmesi için.şimdi adetim bitsin bakacağım düzelmiş mi diye.

canım şeffaf uzayan akıntı yumurta çatladığında geliyor

8 aralıktı canım
biraz önce dediğin gibi
az haşlanmış yumurta akı gibi

adet aralıkların kaç gün bence yumurtluyor olabilirsin keşke ovülasyon testin olsaydı evinde test yapardın benimde son bir tane kaldı eve gidince onu yapıcam bakalım olmadı yarın zaten doktora gidicem Allah kısmet ederse

yaa değişiklik yokmu?benim enfeksiyon sonrası kullandığım antibiyotiklerden sonra akıntımın düzelmesi için vermişti.sana ne demişti doktorun?
neo penatron du sanırım tam hatırlayamadım ismini
adet aralıkların kaç gün bence yumurtluyor olabilirsin keşke ovülasyon testin olsaydı evinde test yapardın benimde son bir tane kaldı eve gidince onu yapıcam bakalım olmadı yarın zaten doktora gidicem Allah kısmet ederse
28 gün benim
o testlerdende kullandım ama hamile kalamadım
geçen ay yumurta takibi yaptırdım olmadı
artık saldım çayıra mavlam kayıra diyorum

Bernil, evrimdost hoşgeldiniz kızlar..

Kızlar ilişki zamanı çift çizgiden sonra ne zaman olmalı kaç saat sonra bir cevap verin yav??

32 saat sonra falan diyorlar ama sen yumurtanın çatladığını hissedebiliyorsan mesela şeffaf uzayan yumurta akı kıvamında akıntın oluyorsa haman ilişki olmalı

X