bebek cinsiyet belirleme..

elaramm oooofff bizi yazssam (super anneleri ) destan olur nuray kiz cocuklari icin cildiriyordu sirf o yuzden cozdu ama uyguladimi bilmiyorum ve kizi olduuu
ama yaklasik 10 15 kisi var tutmadigini soyleyen o iste kutuplasma matematigin soyledigi onlarda onu iddia ediyorlar
bazi aylar (-) bazi aylar (+) imis ama kimsede tutmadiiiiiiiiiii

ben reglimin 17. gunu tek iliskiyle kaldimm ama yumlamam onceden olmustu rahim asidiklestikten sonra iliski oldu bende
suan en cok vajinal dus aklima yatan bakalim insallahhh

elaramm oooofff bizi yazssam (super anneleri ) destan olur nuray kiz cocuklari icin cildiriyordu sirf o yuzden cozdu ama uyguladimi bilmiyorum ve kizi olduuu
ama yaklasik 10 15 kisi var tutmadigini soyleyen o iste kutuplasma matematigin soyledigi onlarda onu iddia ediyorlar
bazi aylar (-) bazi aylar (+) imis ama kimsede tutmadiiiiiiiiiii

ben reglimin 17. gunu tek iliskiyle kaldimm ama yumlamam onceden olmustu rahim asidiklestikten sonra iliski oldu bende
suan en cok vajinal dus aklima yatan bakalim insallahhh

h.g ebrucum
süper anneleri okudum cnm
hatta linkini veriyim diger arkadaaşlarda okusun.faydalı bilgiler var
demek tutmadı yöntem
yoksa nuray ondanmı kayıplara karıştı hehe

gurbet güzeli bize neden söylemiyorsun?bizde Allah ın izniyle erkek bebek istiyoruz.

Çok haklısın neden bizlerle de paylaşılmıyor ki..sonucta hepimiz aynı amaç için burdayız

gurbet guzelı sana nasıl ulasacam cnmya nolur yaz bısey
heyecanlandırdın benı:):)

gurbet guzeli ALLAH rızası için bize de anlat lütfen...

ha iste bu arkadasimiz fitil hap kullandi oncesindede
ama feyza ablam sende gurbet ablanin yontemini denemistin namaz dua ama erkek dilemismiydin unuttum cevaplarsan sevinirim

kizlar ben size yardimci olmak icin buradayim malum 3 tane cocuk var havada guzel illa disari gitmek istediler pc den ayrilmak zorunda kaldim, canlarim benim oldu herkesin olsun, dilerim mevlamdan cifter cifter olsun insallahhh ben buraya yazip gidecek insan degilim, merakladiracak insan degilim yazipta, beni zamanla tanirsiniz zaten

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

canlarim benim ilk cocugum benim kiz oldu
ondan sonra dogal olarak erkek bebek istedim ve rabbime diledim iki erkek sahibi oldum allahin emaneti onlar bana ins...
ben duaya cok inaniyorum duanin gücünede...
ben bekarken bir kitap okumustum...
kitapta aynen söyle yaziyordu:erkek bebek isteyenler Allah rizasi icin iki rekat namaz kilsin namaz bitince sonunda ayetel kürsi okusun ve bittikten sonra ALLAHIM BANA HAYIRLISINDAN ERKEK EVLAT NASIP ET DESIN diye yaziyordu.....
evlendik bir kiz cocugu sahibi olduk ben ikinciyi istedim ve aklima bu dua geldi.
yapicam dedim ve ayni sekilde uyguladim. yalniz illaki erkek olsun diye degil ben her zaman önce saglikli sonra hayirli bir evlat istedim esim bebek istemiyordu ben istedim Hamile oldugumu duyunca kizacak diye böyle bir sey yaptim onun haberi yoktu cünkü ben korunuyordum.tabi erkek bebekleri seviyordu o yüzden böyle brsey yaptim rabbimden gelene raziyim her zaman... iki ay sonra dr. bana erkek bebegin olacak dedi cok mutlu oldum.....bu yöntemi teyzemede önerdim onunda bir kizi vardi ikinciyi erkek istiyordu oda uyguladi ve onunda oglu oldu ins.......
4 sene gecti ben dedim bir daha istiyorum ve ayni sekilde namazimi kildim duami ettim ve iki ay sonra dr. oglun olacak dedi.gerci dr.a gitmeden ben rüyamda gördüm..
6 haftalikti bebisim karnimda
rüyami anlatayim sizlere...
rüyamda dr.a kontrole gitmisim..ve orada siyah tenli bir bayan hamile esiyle sira bekliyorlar.bende bekliyorum ve orada kücük boylu birisi cikti ve dediki cinsiyetini secemedim kadinmi erkek mi... SENIN DEDI OGLUN OLACAK ADIDA YUSUF OLACAK DEDI BEN ISTEMEDIM KOMSUMUN OGLU YUSUF DEDIM ISRAR ETTI YUSUF OLACAK DIYE rüyadan uyandim esim Hamile oldugumu bilmiyor tabi ona dedim böyleyken böyle oda dedi sacmalama dedi...... neyse
randevüyü aldim gittim dr.a inanmayacaksiniz fakat orada hindistanli siyah tenli bir kadin oturuyor hamile ve esiyle sira bekliyor.ben iceri girdim dr. demesinmi oglun olacak diye .......bende rüyami dr.a anlattim oda güldü..(bu arada dr.umda kücük boylu birisiydi iki aylikken cinsiyetini söylerdi)...adi dedim yusuf olacak resmini cekti verdi bana esime gösterdim...oglun olacakmis diye cünkü hic ihmal vermiyordu bebek gelecegine ve cok mutlu oldu tabiii inanamadi resmin tarihine bakti ve ayni gün cekilmisti....
Rabbim her isteyenin dilegini versin kollarini bos birakmasin ins...
benden tavsiye yapin sizinde pipiliniz olsun ins bu arad gönülden isteyin bu namazi karsilikli eslerde kilabilirlerr.. 4. istiyorum fakat kiz istiyorum.. sirf ispatlamak icin erkek dogurmak isterimde allahinda izniyle... kizim yalniz kalmasin diyorumm ben ona baci getireyim istiyorum 2 kiz 2 oglan olsun ins

bu sekilde benim iki teyzemin bir oglu oldu ve üyelerimizden glyhasin 1 oglu oldu,ilkimin 1 oglu olacak insss

ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN OKUNACAK DUA

"Oğlan olsun, kız olsun, eli-yüzü düz olsun" sözü çok Önemli bir gerçeği ifade etmektedir. Gerçekten de oğlanın mı, yoksa kızın mı hakkımızda hayırlı olacağını bilemeyiz. Al-lah'tan çocuğun da hayırlısını istemeliyiz. Erkek de kız da is-teyebiliriz. Ama bu konuda da ısrarcı olmamalıyız. Bu konu-da şöyle demelidir:

"Allahım, Senden erkek (veya kız) çocuğu istiyoruz. Ama Sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi ha-yırlı ise onu ver". Evet böyle demeli ve doğan çocuk ister erkek ister kız olsun asla itiraz etmemeli veya memnuniyetsizlik gös-termemelidir. Zaten bunun faydası da yoktur. Zira bu, kimse-nin elinde olan birşey değildir. Tamamen Allahın takdiridir. O'nun takdirine itiraz ise kimsenin haddi değildir. Bu durum kullukla, müslümanlıkla asla bağdaşmaz. Allahın takdirine gönül rızası ile boyun eğmek, bize verdiğini baş-goz üstüne ka-bul etmek gerekir. Baştaki cümleyi bir kere daha tekrarlaya-lım: "Oğlan olsun kız olsun, eli-yüzü düz olsun" Amin.

Erkek çocuk isteyen, birleşme öncesinde besmele ile üç defa ihlâs sûresini, sonra da şu duayı okur:

"Allahümmec alnî min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutîaten."

ANLAMI: "Allahım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle."

(Bilal Eren, Açıklamalı Büyük Dua Hazinesi, sh. 165-166)
benim yapmis oldugum dua ve namaz baska hic bir sey yapmadim ben
bide hemen adet bitimi yapmistim gün asiri:)

iliskiden önce esler abdest alip iki rekat Alllah rizasi icin namaz kilarlar ilk rekatinda kafirun süresi,ikinic rekatinda ihlas süresini okur.namaz bitince Ayetel kürsi okur ve dua eder Yarabbi bana hayirli erkek evlat nasip et der saglikli sihhatli muhammed Ümmedi ile beraber derondan sonra eslerden erkek besmele ceker ve iliskiye girer kadin sagina döner yatar,erkek kilmassa kadinda tek basina kilabilir ben hamile oldugumu ögrenene kadar kildim bu namzai ve duami ettim insallah simdi nur topu gibi biri 8,biri 4 yasinda ogullarim var Allah sizede nasip etsingercekten icten dua etmek gerekiyor

kizlar bide size bunu yazayim kulaginiza kupe olsun
Duanın makbul olduğu zamanlar
Ezan okunurken ve ezan ile kamet arasında yapılan dua.Kur’an okunurken, Kur'an-ı kerim hatmedilince, Kâbe-i şerifi görünce, yağmur yağarken, düşmanla karşılaşınca, zulme uğrayınca, cemaat halinde iken, farz namazlardan sonra,kalbinde incelik hissettiği an, Esma-i hüsna ile, ism-i a'zam ile dua edince, seher vakti, yalvararak dua etmek, Bid’atlerden sakınmak, gafil olmamak, uyanık olmak, helal yemek, haramlardan kaçmak, Cuma günü ve gecesi, Recebin ilk, Şabanın 15. gecesi, Bayramın birinci geceleri, Arefe günü, Ramazan gün ve geceleri, iftar zamanı edilen dualar makbuldür.

Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki:

(Ezanla kamet arasında dua makbuldür.) [Tirmizi]

(Kur'anı hatmedenin duası makbuldür.)
[Beyheki]

(Rikkat halinde duayı ganimet bilin.)
[Deylemi]

(Hac yapanların, duaları kabul olur.)
[Taberani]

(Kur’an ve ezan okunurken, düşman ordusuyla karşılaşınca, yağmur yağarken, zulme uğrayınca dualar kabul olur.)
[Taberani]

(Bir cemaatten bir kısmı dua eder, ötekiler de amin derse o duayı, Allah kabul eder.)
[Hakim]

(Beş vakit namazlardan sonra yapılan dua kabul olur.)
[Buhari]

(İsm-i a’zamla edilen dua makbuldür.)
[İbni Mace]

(Her gece seher vakti, Allahü teâlâ buyurur ki: İstiğfar eden yok mu, affedeyim. İsteyen yok mu, vereyim, duasını kabul edeyim.)
[Müslim]

(Allahü teâlâya yakararak edilen dua makbuldür.)
[Ebu Ya’la]

(En efdal dua, Arefe günü yapılandır.)
[Beyheki]

(Şu beş gecede yapılan dua kabul olur: Regaib, Berat ve cuma gecesi ile Ramazan ve Kurban bayramının birinci gecesi.)
[İbni Asakir]

(Bid'at ehlinin duası kabul olmaz.)
[İbni Mace]

(Gafletle yapılan dua kabul olmaz.)
[Tirmizi]

(Bir lokma haram yiyenin, kırk gün duası kabul olmaz.)
[Taberani]

7- Hacet namazı kılmalı.

gurbetcim paylaşımın için Allah razı olsun cnm
inşallah seninde saglıklı ,hayırlı cok güzel bi kızınn olurr

gurbetcim paylaşımın için Allah razı olsun cnm
inşallah seninde saglıklı ,hayırlı cok güzel bi kızınn olurr
aminnnnn insallahhhhhh

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
gurbetim paylaşım süper
evet kısmetse bende bunları yaptım
oğluşum yolda:)
Allah kurtarsin birtanemmmmm valla sende gilyhas gibi süpriz yapma bizeeeeeopuyorumnanaktan

gurbetcim umarım yapmam ama görücez
yarın nst ye bağlanıcam kısmetse:)
bakalım ne dicek doktor
şekerim hiç düşmüyo hep halsizim
erken alalım derse hiç şaşırmam yaniiiiiiiiii

ewet gurbet guzelı cnm allah razı olsun ılıskıden once ıkı rekat namaz sonrasında ayetelkursu ve dua dımı yanlıs okumadım gurbet guzelı cok ınanclı bırısın massallah nolur bana dua et namazlarında cnm cunku cok ıstıyorummm cok 11 senedır asret öldurecek benı bu özlem.....

X