2014 için balayı oteli tavsiyesi

mseu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2013
47
0
Arkadaşlar merhaba,

2014 Haziran ayı için tahminen 1 - 7 haziran arası için balayı oteli arayışındayız ve aynı zamanda erken rezervasyonlardan da yararlanmak istiyoruz o yüzden şimdiden otel arayışına başladık. Özellikle bodrum önceliğimizdir. Balayı için hangi otelleri tavsiye edebilirsiniz? Daha önce gidip memnun kaldığınız yerleri paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba,

2014 Haziran ayı için tahminen 1 - 7 haziran arası için balayı oteli arayışındayız ve aynı zamanda erken rezervasyonlardan da yararlanmak istiyoruz o yüzden şimdiden otel arayışına başladık. Özellikle bodrum önceliğimizdir. Balayı için hangi otelleri tavsiye edebilirsiniz? Daha önce gidip memnun kaldığınız yerleri paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Arkadaşım bırak bodrumu boşver.O tarihlerde deniz biraz soğuk olabilir. Sen benim dediğim otelin ismini yaz google'a beğeneceğine eminim. Umarım daha önce gitmemişsindir. Balayında keşfedeceğin süper bir otel olur. 7/24 eğlence,mutfak olağanüstü,havuzu çok büyük,şemsiye sıkıntısı yok,personel çok ilgili ve inanılmaz bir mimari. Biz arkadaşlarımızla gittik çok memnun kaldık. Başkalarına tavsiye ettik onlar da çok memnun kaldı. Hatta tekrar gideceğiz. Otelin adı : Orange County De Luxe / Amsterdam in Kemer!
Dersen ki benim gittiğim yer sessiz sakin kimsenin olmadığı bir yer olsun o zaman bunu başka zamana ertele Rixos'un otellerinden birine git veya Voyage Bodrum

Son düzenleme:
Arkadaşım bırak bodrumu boşver.O tarihlerde deniz biraz soğuk olabilir. Sen benim dediğim otelin ismini yaz google'a beğeneceğine eminim. Umarım daha önce gitmemişsindir. Balayında keşfedeceğin süper bir otel olur. 7/24 eğlence,mutfak olağanüstü,havuzu çok büyük,şemsiye sıkıntısı yok,personel çok ilgili ve inanılmaz bir mimari. Biz arkadaşlarımızla gittik çok memnun kaldık. Başkalarına tavsiye ettik onlar da çok memnun kaldı. Hatta tekrar gideceğiz. Otelin adı : Orange County De Luxe / Amsterdam in Kemer!
Dersen ki benim gittiğim yer sessiz sakin kimsenin olmadığı bir yer olsun o zaman bunu başka zamana ertele Rixos'un otellerinden birine git veya Voyage Bodrum

arkadaşım cevabın için çok teşekürler. Dediğin otelleri de araştıracağım ve bir de uzun araştırmalım sonucu herkes voyage belek i öneriyor bir de deluxe odalar dikkatimi çekti acaba haziran fiyatları nasıl olur erken rezervasyonda ne kadara bulabilirim? Voyage belek hakkında bilginiz var mı tavsiye edermisiniz?

arkadaşım cevabın için çok teşekürler. Dediğin otelleri de araştıracağım ve bir de uzun araştırmalım sonucu herkes voyage belek i öneriyor bir de deluxe odalar dikkatimi çekti acaba haziran fiyatları nasıl olur erken rezervasyonda ne kadara bulabilirim? Voyage belek hakkında bilginiz var mı tavsiye edermisiniz?

merhabalar.. 2014 balayı başlığını bende açmıştım orada bir çok öneriler var... isterseniz oraya göz atın :KK34:

Valla Voyage Belek'e hiç gitmedim bilmiyorum açıkcası. Ama Voyage'lar iyidir genelde. Bodrum olanı çok sessizdi Belek'i bilmiyorum. Benim dediğim oteli dersen biz erken rezervasyonla 6 gün için 2200 gibi bir ücret ödedik. O otele çok çok ucuz yani. Jollytur'dan bakabilirsin :KK66:
İkisinin arasında karşılaştırma yap Voyage daha pahalıysa hiç düşünme Orange'a git :) Şimdiden iyi tatiller

Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler.

son günlerde çok dikkatimi çeken diğer konu başlıklarında da paylaştığım bi yer var Antalyada saklıköyevleri.

eğer ormanla doğayla sıkıntın yoksa, ısıtmalı özel havuz istiyorsan, sessiz sakin de olsun diyorsan saklıköyevleri ni öneririm. Üstelik ücretsiz turlarıda var.

Bu önerimi görünce bayılacaksın, eminim :) Hayatımın en unutulmaz tatilini Alaçatı'da geçirdim diyebilirim.. Odada jakuzi bir yanda şömine.. Ve Alaçatı'nın asırlık taş evleri.. Kenan doğulu ve Beren Saat'in kaldığı odada kaldık biz. New York Times gazetesi Avrupa'nın en heyecan verici oteli seçmiş burayı. Burada tüm detaylarını yazdım bakmak istersen :) http://whiteglaze.blogspot.com.tr/2014/01/balay-otelimiz-honeymoon-hotel-la.html

X