355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Selam kızlar benim de sevgilim kasım askeri :KK43: tabi 81 li ama yeni nasip oldu nasıl dayanırım bilmiyorum çünkü hep yanyanayız :KK43: bursa hem usta hem acemi jandarma merkez yazıyordu var mı bursaya giden çok uzağıma düştü :KK43:En Büyük TÜRKİYE:KK5:

Allah kavuştursun canım mesajı okurken ayy ne güzel yakın d,cektim ki sonunda çok uzağıma düştü demişsin siz nerelisiniz? ben tabi kendime göre düşündüm biz balıkesirliyiz.

Bi de baktım 25 nisan yazıo dönüşü :KK43: 7 kasım saat 2 ye kadar teslim olacak. Sizin de mi öyle ben dayanamam yaaaaa:KK5::KK43::KK14:

allah kavuştursun canım mesajı okurken ayy ne güzel yakın d,cektim ki sonunda çok uzağıma düştü demişsin siz nerelisiniz? Ben tabi kendime göre düşündüm biz balıkesirliyiz.

adanada yaşıyorum :KK43: uçak yok direk çalışıorum da nasıl görcem onu :KK43: seninki nerede olacak

adanada yaşıyorum :KK43: uçak yok direk çalışıorum da nasıl görcem onu :KK43: seninki nerede olacak

bizimki acemilik kastamonu usta artvin. aynen bende çalışıyorum ve direk uçak olmadığından yemin törenine ancak giderim ama sonrası çook zor napalım artık yemin töreninden sonra 4 ay dayanırız sorun yapmıyorum çok fazla. sende yapma şükret kısa çıktı

bizimki acemilik kastamonu usta artvin. aynen bende çalışıyorum ve direk uçak olmadığından yemin törenine ancak giderim ama sonrası çook zor napalım artık yemin töreninden sonra 4 ay dayanırız sorun yapmıyorum çok fazla. sende yapma şükret kısa çıktı

seninde baya bi uzakmış canım....Allah kavuştursun. uzun dönemmi

Kendimi de onu da 15 ay olduğunu düşün bi, o zaman daha zor olacaktı diye rahatlatmaya çalışıyorum.
Şimdiden döndüğü günü düşünüyorum, daha gitmedi yalnız.. :KK53:
Hani şimdi gözümde büyüyor ya aylar, nasıl geçicek diyorum?
Hayırlısıyla o gün gelince nasıl da geçmiş diyeceğim inşallah..

Daha gitmeden saymaya başladım bende. Babası götürecek, giderken baban kapıya gelsin, işe gidermiş gibi git dedim. Ama işe beraber gidiyoruz. Ben yol arkadaşımsız ne yapıcam :KK25:

acemiliği manisada yapanlar ya manisada yapıyolar usta birliğini yada kktc de galiba

acemiliği manisada yapıpta usta birliği farklı çıkan birini grmedim hiç manisa yakında kktc uzak ne işi var orda oofff:26:

maalesef aynen öyle çok uzak.aslında ilk başta sevinmiştim kışın çok sert geçmez doğudan güneydoğudan daha iyidir diye
sonra kıbrısı nasıl arayacağım diye nette araştırırken yurtdışı tarifesini görünce kafama DANKK etti herşey
ama sabrın sonu selamettir bekleyeceğiz
Allah sağ salim döndüğü günleri göstersin hepimize inşAllah

Daha gitmeden saymaya başladım bende. Babası götürecek, giderken baban kapıya gelsin, işe gidermiş gibi git dedim. Ama işe beraber gidiyoruz. Ben yol arkadaşımsız ne yapıcam :KK25:

çok haklısın senin durumun biraz daha belki zor olabilir çünkü evin içinde kocaman bir boşluk olabilir. ben en azından ailemle beraber yaşıyorum onlarla vakit geçirirm falan diyorum. ama olsun sıkma canını Allah daha büyük ayrılıklar yaşatmasın...

çok haklısın senin durumun biraz daha belki zor olabilir çünkü evin içinde kocaman bir boşluk olabilir. ben en azından ailemle beraber yaşıyorum onlarla vakit geçirirm falan diyorum. ama olsun sıkma canını Allah daha büyük ayrılıklar yaşatmasın...

Annemler yanıma taşınacak. Nasıl olacak bilmiyorum. Biz eşimle çok başkayız. Dışarı bile asla tek çıkmaz. Onun en iyi arkadaşı benim. Bir tek benle eğlenir ben de onunla. Beraber ev işi yaparız, beraber kurslara gideriz, beraber gezip tozarız. Ne düşündüğümüzü gözümüzden anlarız. Yemek hazırlarım, sofrayı o toplar. Banyo yaparım, havlum hazırdır. Gece yatarım, suyumu hapımı getirir, ben uyuyana kadar başımda bekler. Elim ayağım o benim.

Bi işyerinde ağlamadığım kalmıştı :KK14:

Annemler yanıma taşınacak. Nasıl olacak bilmiyorum. Biz eşimle çok başkayız. Dışarı bile asla tek çıkmaz. Onun en iyi arkadaşı benim. Bir tek benle eğlenir ben de onunla. Beraber ev işi yaparız, beraber kurslara gideriz, beraber gezip tozarız. Ne düşündüğümüzü gözümüzden anlarız. Yemek hazırlarım, sofrayı o toplar. Banyo yaparım, havlum hazırdır. Gece yatarım, suyumu hapımı getirir, ben uyuyana kadar başımda bekler. Elim ayağım o benim.

Konuya dalış yapıyorm ama ne güzel bi çiftsinz siz öyle cok begendim ya :KK16: allah hiç bozmasn inş :nazar:

Konuya dalış yapıyorm ama ne güzel bi çiftsinz siz öyle cok begendim ya :KK16: allah hiç bozmasn inş :nazar:

Teşekkür ederim. Herkes en az bizim kadar mutlu olsun. Çok zor çook... Eşim ve ben 30 yaşındayız. Annesi istemedi sorun yaptı bu yaşa kadar gidemedi. Hala diyor ki, tecil hakkı hala var kullansın. Ama gelecek için plan yapamıyoruz, ev bakamıyoruz, 2010 dan beri evliyim çocuk bile yapamadık bu sorun yüzünden. Rabbimin izniyle gelince bütün hayallerimize kavuşacağız.

Şimdiden özlenilir mi? Özleniyor işte.

Selam kızlar benim de sevgilim kasım askeri :KK43: tabi 81 li ama yeni nasip oldu nasıl dayanırım bilmiyorum çünkü hep yanyanayız :KK43: bursa hem usta hem acemi jandarma merkez yazıyordu var mı bursaya giden çok uzağıma düştü :KK43:En Büyük TÜRKİYE:KK5:

Bursa jandarma tam terminalin orada birliği. Anatolium veya İkea'ya gittikçe orada nöbet tutan askerleri hep görüyordum inşallah nişanlımın da buraya çıkar diye dua ederdim fakat olmadı hayırlısı böyleymiş.
Sen günü birlik gitsen bile terminalden hemen alır seni anatolium var orada vakit geçirebilirsiniz.

ayyy yaa okurken gözlerim doldu Allah hepimize sizin gibi bir evlilik nasip etsin maşallah.. emin ol zaman çok çabuk geçecek..

ayyy yaa okurken gözlerim doldu Allah hepimize sizin gibi bir evlilik nasip etsin maşallah.. emin ol zaman çok çabuk geçecek..

Amin, çok sağol. En azından kısa dönem, en azından doğu değil... Bunlarla yatıştırıyorum işte kendimi. Hayırlısıyla hepimiz kavuşalım sevdiklerimize.

merhaba hanımlar askerlerınız ne zaman teslım oluyor sımdıden Allah kavustursun dıyelım :KK31::KK31:

merhaba hanımlar askerlerınız ne zaman teslım oluyor sımdıden Allah kavustursun dıyelım :KK31::KK31:

merhaba... bizimkisi 14 aralıkta teslim olacak kısmetse. hiç yoktan bir de 1,5 ay beklicez. normalde kasım celbinde ama 2. gruba çıktı şansımıza. vardır her işte bir hayır diyoruz bakalım.

X