355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

canım benim aynen öyle biz bayanlar daha çok belli ediyoruz duygularımızı ama erkekler öyle değil malesef :)) sen bilirsin tatlım ama bende birliğine gitmiyorum hani daha kötü olurum heralde onu orda bırakıp kendim yalnız dönmek çok daha zor olurdu :KK43:( sende yemin törenine gidersin o an yanında olmak çok daha anlamlı ve güzel bence :KK66:)

kesinlikle hem özlemiş de oluruz değil mi daha tatlı gelir bir de youtube'dan izliyorum yemin töreni görüntülerini falan çok gurur verici ya En Büyük TÜRKİYE

biz nişanlımla ayrı şehirlerde yaşıyoruz 2 gün önce geldi nişanlım asker alışverişi yapalım sana dedim yapmadı gerek yok herşeyi veriyolar zaten orda diyo asker cüzdanı oluyomuş boynuna asılıyomuş onlardan alalım dedim kuzenim uzun dnem yapıcak o amış hep eskidendi diyo o cüzdanlar artık öyle bişey yoktur diyo

alsakmı almasakmı anlamadım

biz nişanlımla ayrı şehirlerde yaşıyoruz 2 gün önce geldi nişanlım asker alışverişi yapalım sana dedim yapmadı gerek yok herşeyi veriyolar zaten orda diyo asker cüzdanı oluyomuş boynuna asılıyomuş onlardan alalım dedim kuzenim uzun dnem yapıcak o amış hep eskidendi diyo o cüzdanlar artık öyle bişey yoktur diyo

alsakmı almasakmı anlamadım

bana da herşeyi veriyorlar hiiçbirşey götürmeyeceğim dedi

kesinlikle hem özlemiş de oluruz değil mi daha tatlı gelir bir de youtube'dan izliyorum yemin töreni görüntülerini falan çok gurur verici ya En Büyük TÜRKİYE

canım benim sipariş bugün geldi ( salı günü sipariş vermiştim baya hızlılar:KK34: ) takvim harika bayıldım sana çok teşekkür ederimm kızlar aklınızda varsa sevdiğinizin yanında götürmesi için manevi değerli bişey olması kesinlikle tavsiye ederim fotoev diye bir site cüzdan takvimi :KK16:

Eşim birazdan yola çıkıyor:2: Bizim Şafak saati başladı. Başka giden var mı?

Doğum günüm, evlilik yıldönümüm, eşim askere gidiyor. Sevineyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. Çok zor çok..:KK43:

Doğum günüm, evlilik yıldönümüm, eşim askere gidiyor. Sevineyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. Çok zor çok..:KK43:

Benim dogumgunumde de esim burada olamayacak. Canim benim ya hediyesini simdiden aldi. Ben hediye falan istemiyorum. En buyuk hediye ondan ayrilmamak olurdu. :KK14: Sevgiliyken neyse de esin askere gitmesi gercekten zormus.

Eşim birazdan yola çıkıyor:2: Bizim Şafak saati başladı. Başka giden var mı?

Canım Allah kavuştursun ilk günler biraz zor gelecektir ama alışacaksın sonra özlem artsa da daha kolay sonraları...bak biz anlamadan yarıladık bile...Allah yardımcınız olsun

Allah yolunu açık etsin canım benim de doğumgünümde yanımda olmayacak sevgilim... hatta yılbaşı,sevgililer günü..vs. ayrı olacağız napalım Allah daha büyük ayrılık vermesin...

Amin Cümlemizi :) acemilik burdur usta tekirdağ :)
benim eşimde acemi burdur canım :)

bende eşime günlerdir soruyorum eksik birşey varmı diye herşeyi askeriye veriyor ve bazı yerlerde başka şeyler giymek yasak o yüzden hiç sıkıntı olmasın dedik birşey götürmeyecek. yemin törenine giderken ben küçük bir çanta yaparım orda çarşıya filan çıkarsa kullanır diye. sadece sabun şampuan traş köpüğü jilet diş macunu ve fırçası götürsünler.
bazı arkadaşlar orda kullansın diye hatıra filan demiş ama burda çok dinledik askeriyede helede acemiliklerde çok hırsızlık oluyo. dolapları kilitlemek yasak. herkes herşeyi alıp kullanabiliyor. bana sorarsanız hiçbir değerli şeylerini götürmesinler.
biz sistemden dolayı sülüsü hala alamadık. pazartesi sabah ilk iş onu almak.

Kızlar eşlerinizin neler götüreceğini konuşmuşsunuz tecrübelerimden söylüyorum askerleriniz muhakkak telefon kartı götürsünler benim eşim 10lu almıştı acemiye giderken acayip işine yaradı sıkıntı oluyormuş ilk günler hatta bulamayan arkadaşlarına filan da dağıtmıstı

Kızlar eşlerinizin neler götüreceğini konuşmuşsunuz tecrübelerimden söylüyorum askerleriniz muhakkak telefon kartı götürsünler benim eşim 10lu almıştı acemiye giderken acayip işine yaradı sıkıntı oluyormuş ilk günler hatta bulamayan arkadaşlarına filan da dağıtmıstı

Cok tesekkurler. Boyle tecrubeleri yazarsak iyi olur.

Sabahtan beri aglamakliyim. Sasirdigim sey ben hayatta aglamam. Gorebileceginiz en sogukkanli insanlardan biriyim. Ama bunu durduramiyorum. Esim pazartesi gidecek daha. Ben daha simdiden... Yok mu bunun kolay yolu?

Allah yolunu açık etsin canım benim de doğumgünümde yanımda olmayacak sevgilim... hatta yılbaşı,sevgililer günü..vs. ayrı olacağız napalım Allah daha büyük ayrılık vermesin...

Amin canım ama çok zor onsuz eve girmek. Sanki biryerden seslenecekmiş, içeri odadaymış gibi. Umarım zaman çok çabuk geçer.

Benim dogumgunumde de esim burada olamayacak. Canim benim ya hediyesini simdiden aldi. Ben hediye falan istemiyorum. En buyuk hediye ondan ayrilmamak olurdu. :KK14: Sevgiliyken neyse de esin askere gitmesi gercekten zormus.

Dün bizde küçük bir kutlama yaptık ama çok buruktu. Eğer hala yanınızdaysa sıkı sıkı sarılın.

Canım Allah kavuştursun ilk günler biraz zor gelecektir ama alışacaksın sonra özlem artsa da daha kolay sonraları...bak biz anlamadan yarıladık bile...Allah yardımcınız olsun

Çok sağol canım moral oldun bana. İlk gün daha onsuz kaldığım olmamıştı hiç yalnız uyumadım. Ne bileyim çok zor. Sağolsun arkadaşlar varlardı tüm gün ama eşimin yeri başka çok başka..

benim esimin 14unde dogum gunu sekiz yildir ilk kez ayri kalacagiz cok zor geliyo evimizde yatili misafir var birlilte vakitte geciremiyoruz :KK43:

Amin canım ama çok zor onsuz eve girmek. Sanki biryerden seslenecekmiş, içeri odadaymış gibi. Umarım zaman çok çabuk geçer.

Dün bizde küçük bir kutlama yaptık ama çok buruktu. Eğer hala yanınızdaysa sıkı sıkı sarılın.

Çok sağol canım moral oldun bana. İlk gün daha onsuz kaldığım olmamıştı hiç yalnız uyumadım. Ne bileyim çok zor. Sağolsun arkadaşlar varlardı tüm gün ama eşimin yeri başka çok başka..
Bende aynı senin gibiydim canım siz böyle konuştukça o günlere dönüyorum içim burkuluyor ama inanki vakit geçiyor hele yemin töreninden sonrası daha kolay..çocuğunuz var mı

Sariliyorum. Ama yuzune bakinca bile kopup gidiyorum. Ben ben degilim suan. :KK14:

Bende aynı senin gibiydim canım siz böyle konuştukça o günlere dönüyorum içim burkuluyor ama inanki vakit geçiyor hele yemin töreninden sonrası daha kolay..çocuğunuz var mı

Yok canım henüz. Yemin törenine kadar ne sıklıkla konuştunuz? İçeri tel sokabildi mi? 2 senedir dipdibeydik. Şimdi bir yanım boş.:KK50:

X