355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Yok canım henüz. Yemin törenine kadar ne sıklıkla konuştunuz? İçeri tel sokabildi mi? 2 senedir dipdibeydik. Şimdi bir yanım boş.:KK50:

Hergün arayabiliyordu benim eşim 5 10 dk konuşuyorduk canım o tel sokmamıştı acemiye...bana akşam üzeri olunca işten gelme saatinde zor gelirdi hep...kendine uğraş bul kafanı dağıtmaya bak çalışıyor musun

arkadaşlar 352. dönem'den deneyimli biri olarak askerliğin nasıl hesaplandığını söyliyeyim. Askerlik toplamda 184 gün. 12 gün -eğer kullanılmazsa- izin süresi düşer + askerinizin gittiği yere ikametgahının uzaklığına göre bir yol izni verilir (800 km kadar 1 gün, 800-1600 2 gün, 1600 den sonrası 3 gün) yani bu durumda 169, 170 ya da 171 gün sayacaksınız, ne yazık ki bu ağustos'tan beridir 5 ay 5 gün ya da 5 ay 10 gün uygulanmıyor çünkü sınav kaldırıldı. eskiden askerler farz edelim ayın 1in de sınava girip 12sinde askere gidiyorlardı ve o 12 gün askerlikten sayılıyordu ama şimdi öyle değil bu yüzden biz 12 gün fazladan askerlik yapıyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun :KK14:

Hergün arayabiliyordu benim eşim 5 10 dk konuşuyorduk canım o tel sokmamıştı acemiye...bana akşam üzeri olunca işten gelme saatinde zor gelirdi hep...kendine uğraş bul kafanı dağıtmaya bak çalışıyor musun

Öğretmenim canım ama ailemden kimse yok çok uzaktayım memleketime. Kapıyı açıp kimseyi göremeyince zor geliyor bana da. Dün hiç uyuyamadım. Hafta başlayınca daha kolaylaşır diye umuyorum. :KK50: Sen nerede çalışıyorsun?

Öğretmenim canım ama ailemden kimse yok çok uzaktayım memleketime. Kapıyı açıp kimseyi göremeyince zor geliyor bana da. Dün hiç uyuyamadım. Hafta başlayınca daha kolaylaşır diye umuyorum. :KK50: Sen nerede çalışıyorsun?

Ben çalışmıyorum canım evdeyim oğlum var 4 yaşında...yalnız mı kalıyorsun evinde...ben eşim gittiğinden beri uyku düzeni nedir unuttum ama iyi yanından bak en azından çalışıyorsun gündüz daha çabuk vakit geçer bende bazen diyorum keşke çalışsam diye...

kızlar hepinize iyi akşamlar napıyosunuz bakalımm :KK16:
son 2 günümüz kaldı nişanlımın gitmesine :KK5: az önce geldim yanından şuan için sanki hiç gidicek gibi değil çarşamba ne halde olucam bilmiyorum garaja gitmicem zaten daha kötü olmamak için 352. dönem yarenlerinin topiklerini okudukça korkuyorum kızlar kimisi çok değişiyomuş kıskançlık krizlerine girenler var napıcaz bilmiyorum:18:

kızlar hepinize iyi akşamlar napıyosunuz bakalımm :KK16:
son 2 günümüz kaldı nişanlımın gitmesine :KK5: az önce geldim yanından şuan için sanki hiç gidicek gibi değil çarşamba ne halde olucam bilmiyorum garaja gitmicem zaten daha kötü olmamak için 352. dönem yarenlerinin topiklerini okudukça korkuyorum kızlar kimisi çok değişiyomuş kıskançlık krizlerine girenler var napıcaz bilmiyorum:18:

selaaaamm çok az zamanınız kaldı benim daha war maalesef moda giremiorm halen :S aynen bnde kötü şeyler duyuyorum wallahi dün bi arkadaşım demişti salak saçma şeylerden kıskançlık krizine giriorlar falan diye olabildiğinde alttan almaya çalışacağız artık tatlım napalım sabretmemiz gerekecek..

bizde burda kafalarii yeriz ben isyerindekilere diyorum benimle alti ay isiniz var diye :KK70:

çok farklı yaşantıya griyolar orda kimbilir nasıl yaşıcaklar onsuz 6 ay nasıl geçicek hiç bilmiyorum :KK50:

nişanlımda yarın sabah uçakla gdicek 1 gece izmirde kalıp manisadaki birliğine teslim olucak kısmetse

esim bugun sulusu aldi yarin gecede biletini aldi. 6 sina teslim olmasi lazim.

benim erkek arkadasımda sabah 11 de gidiyor cok kötüyüm sürekli ağlıyorum onun haberi olmadan koskoca 12 ay nasıl gececekk :KK43: inşallah telefon sokabilirler içeri :KK43:

X