355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

kızlar hepinize iyi akşamlar napıyosunuz bakalımm :KK16:
Son 2 günümüz kaldı nişanlımın gitmesine :KK5: Az önce geldim yanından şuan için sanki hiç gidicek gibi değil çarşamba ne halde olucam bilmiyorum garaja gitmicem zaten daha kötü olmamak için 352. Dönem yarenlerinin topiklerini okudukça korkuyorum kızlar kimisi çok değişiyomuş kıskançlık krizlerine girenler var napıcaz bilmiyorum:18:

benimkisi gitmeden zaten o moda girdi gidene kadar öğütle verdi...zaten kıskançlık vardı.. Olsun hep alttan almak zorundayız.. Umarım dönünce kıymetimiz bilinir:KK14: Bu bekleyişe bi de istemiyorum seni derse... Oluyormuş askerde dönen erkeklerde bu :KK14: Orda sıkılıp dönünce farklı heyecan aramalar filan

benimkisi gitmeden zaten o moda girdi gidene kadar öğütle verdi...zaten kıskançlık vardı.. Olsun hep alttan almak zorundayız.. Umarım dönünce kıymetimiz bilinir:KK14: Bu bekleyişe bi de istemiyorum seni derse... Oluyormuş askerde dönen erkeklerde bu :KK14: Orda sıkılıp dönünce farklı heyecan aramalar filan

öyle birşey yaparlarsa iki dünyada da elim yakasında olur kolay mı bizde burada onların yolunu gözlüyoruz hakkımızı ödeyemezler bence :)

çok garip bi duygu gitti aşkımm ömrümm :KK43: öyle düşünmeyin kızlar tamam orda cok strese giriyorlarmıs huysuzlasıyorlarmıs ama vicdanı olan biride bence kendini aylarca bekleyen birini bırakmak istemez yeni heycan istemez sevdiği için heycanlanır sadece o yuzden gün sayar rahat olun..

Değişip heyecan ister ararsa kendisi kaybetmiş olur, bana hiç birşey olmaz. Ben yanlış birşey yapmadığımdan gönlüm rahat olur. :KK31:

çok garip bi duygu gitti aşkımm ömrümm :KK43: öyle düşünmeyin kızlar tamam orda cok strese giriyorlarmıs huysuzlasıyorlarmıs ama vicdanı olan biride bence kendini aylarca bekleyen birini bırakmak istemez yeni heycan istemez sevdiği için heycanlanır sadece o yuzden gün sayar rahat olun..

Değişip heyecan ister ararsa kendisi kaybetmiş olur, bana hiç birşey olmaz. Ben yanlış birşey yapmadığımdan gönlüm rahat olur. :KK31:

valla canım iki elim bu dünyada yakasında olur benim:KK14::KK52:

şaka bir yana öyle birşey zaten olmaz asla. kader kıymet bilir birtanelerimiz... sizin şafağınız başladı sevinin bence daha önce dönecekler hiç üzülmeyin bizimkisi daha gidecek de gelicek

Eşimin normalde teslim günü yarın sabah saat 10:00. Ama Akçay'daki annesinin yanına gitmek üzere dün babası evden alıp götürecekti. Dün için işyerimden izin almadım, sıradan bir gün gibi evden çıkmak istedim. Kalktım, giyindim ve tam çıkarken eşim arkamdan geldi. Sarıldıda sarıldı. Hayırlı işler dedi ve çıkıp gittim. Yolda hiç ağlamadım ama neden bilmiyorum gözyaşlarım aktı da aktı. Aklım çekip gitti yanlış yola giriyordum az kalsın. Sonra dedim, kaza yaparsan eşin üzülmezmi ne yapar bensiz? Saat 11 gibi mesaj attı babam geldi almaya diye. Zar zor akşam oldu eve gittim. Evi toplamış temizlemiş. Keşke şuraya şunu yapsaydık dediğim ne varsa yapmış. Sonra mutfağa gittim buzdolabının üzerinde bir not: Sana güzel şeyler yazacaktım ama burası soğuk diye laptopun içine yazdım. Laptopun ekranını kaldırdım: Buraya yazacaktım ama burası da çok karanlık o yüzden banyo dolabına bak. Koşa koşa gittim baktım: Buraya yazacaktım ama ıslanır diye yazmadım yastığının içine bak. Bana kısa bir mektup yazmış. Koptum tabi çok kötü oldum. Bir de akşam marifetmiş gibi arıyor beğendin mi diye. Dedim ki iyi halt etmişsin. Bana bu yapılır mı yaa :KK14: Normale dönemeyecek miyim ben? Kaç gündür boğazımda düğümler, gözlerim aktı akacak zor tutuyorum kendimi. En kötüsü de işyerinde ağlamak. Yada ağlamıyormuş gibi yapmak. Halbuki ben ağlak biri bile değildim ne oldu bana? O bana nasılsın bitanem falan diyor ben de saydırıyorum nasıl olabilirim tipsiz çirkin göbekli noolcak... Ben seni sevmiyorum işte diyorum gülüyor. Off yazamıyorum daha fazla.

Sahi kızlar, nasıl olacak? :KK5:

.

Son düzenleme:
Eşimin normalde teslim günü yarın sabah saat 10:00. Ama Akçay'daki annesinin yanına gitmek üzere dün babası evden alıp götürecekti. Dün için işyerimden izin almadım, sıradan bir gün gibi evden çıkmak istedim. Kalktım, giyindim ve tam çıkarken eşim arkamdan geldi. Sarıldıda sarıldı. Hayırlı işler dedi ve çıkıp gittim. Yolda hiç ağlamadım ama neden bilmiyorum gözyaşlarım aktı da aktı. Aklım çekip gitti yanlış yola giriyordum az kalsın. Sonra dedim, kaza yaparsan eşin üzülmezmi ne yapar bensiz? Saat 11 gibi mesaj attı babam geldi almaya diye. Zar zor akşam oldu eve gittim. Evi toplamış temizlemiş. Keşke şuraya şunu yapsaydık dediğim ne varsa yapmış. Sonra mutfağa gittim buzdolabının üzerinde bir not: Sana güzel şeyler yazacaktım ama burası soğuk diye laptopun içine yazdım. Laptopun ekranını kaldırdım: Buraya yazacaktım ama burası da çok karanlık o yüzden banyo dolabına bak. Koşa koşa gittim baktım: Buraya yazacaktım ama ıslanır diye yazmadım yastığının içine bak. Bana kısa bir mektup yazmış. Koptum tabi çok kötü oldum. Bir de akşam marifetmiş gibi arıyor beğendin mi diye. Dedim ki iyi halt etmişsin. Bana bu yapılır mı yaa :KK14: Normale dönemeyecek miyim ben? Kaç gündür boğazımda düğümler, gözlerim aktı akacak zor tutuyorum kendimi. En kötüsü de işyerinde ağlamak. Yada ağlamıyormuş gibi yapmak. Halbuki ben ağlak biri bile değildim ne oldu bana? O bana nasılsın bitanem falan diyor ben de saydırıyorum nasıl olabilirim tipsiz çirkin göbekli noolcak... Ben seni sevmiyorum işte diyorum gülüyor. Off yazamıyorum daha fazla.

.
senin için çok daha zor ama mecbur yapıcaklar başka çare yok :KK14: okurken bile ağladım:KK14::KK14:

eşimin normalde teslim günü yarın sabah saat 10:00. Ama akçay'daki annesinin yanına gitmek üzere dün babası evden alıp götürecekti. Dün için işyerimden izin almadım, sıradan bir gün gibi evden çıkmak istedim. Kalktım, giyindim ve tam çıkarken eşim arkamdan geldi. Sarıldıda sarıldı. Hayırlı işler dedi ve çıkıp gittim. Yolda hiç ağlamadım ama neden bilmiyorum gözyaşlarım aktı da aktı. Aklım çekip gitti yanlış yola giriyordum az kalsın. Sonra dedim, kaza yaparsan eşin üzülmezmi ne yapar bensiz? Saat 11 gibi mesaj attı babam geldi almaya diye. Zar zor akşam oldu eve gittim. Evi toplamış temizlemiş. Keşke şuraya şunu yapsaydık dediğim ne varsa yapmış. Sonra mutfağa gittim buzdolabının üzerinde bir not: Sana güzel şeyler yazacaktım ama burası soğuk diye laptopun içine yazdım. Laptopun ekranını kaldırdım: Buraya yazacaktım ama burası da çok karanlık o yüzden banyo dolabına bak. Koşa koşa gittim baktım: Buraya yazacaktım ama ıslanır diye yazmadım yastığının içine bak. Bana kısa bir mektup yazmış. Koptum tabi çok kötü oldum. Bir de akşam marifetmiş gibi arıyor beğendin mi diye. Dedim ki iyi halt etmişsin. Bana bu yapılır mı yaa :KK14: Normale dönemeyecek miyim ben? Kaç gündür boğazımda düğümler, gözlerim aktı akacak zor tutuyorum kendimi. En kötüsü de işyerinde ağlamak. Yada ağlamıyormuş gibi yapmak. Halbuki ben ağlak biri bile değildim ne oldu bana? O bana nasılsın bitanem falan diyor ben de saydırıyorum nasıl olabilirim tipsiz çirkin göbekli noolcak... Ben seni sevmiyorum işte diyorum gülüyor. Off yazamıyorum daha fazla.

.

hiç bilmiorm bnde çok kötüyüm.. Iki gündür ağlıorm kokusunu özledim çokk:KK14:

.
ah canım ağlattın beni....Allah sabır versin...

ah canım ağlattın beni....Allah sabır versin...

Amin. :KK14:

of of al işte bnm gibi varmış...hasta gibiyim her gören nolmuş sana dio rengm filan gitti yemek yiyemiorm

Hayattan soğudum resmen ya. Geri döneceğini bilmesem kalpten gitmiştim kesin. Bir yarımı kesip götürmüşler gimi. İçimin acısı durmuyor

hiç bilmiorm bnde çok kötüyüm.. Iki gündür ağlıorm kokusunu özledim çokk:KK14:

Sorma ya. Her gece yatmadan önce biraz şakalaşırdık biraz saçımı okşardı konuşurdu benimle. Şimdi öyle mal mal yatıyorum. Uyuyamıyorum ama :KK43:

kızllaaaaarrrrrrr En Büyük TÜRKİYE yaren olmaya hazırlanan arkadaşlarımmEn Büyük TÜRKİYE kendim bizzat açtığım 355. dönem asker yarenleri topiciğinde de kimsecikler yok burda da bakıyorum bakıyorum kimse gelmiyoo:KK15: yoksa yalnız ben mi göndericem askerimi Kasımda?En Büyük TÜRKİYE:2::KK5::KK14:

:KK43: bende varım. Ayın 7sinde teslim olucak sevgilim ve onsuz napıcam ben bilmiyorum inşallah çabucak geçer zaman..

X