355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Benimkisi de fırsat buldukça arıyor bebeğim. Özelden mesaj atıyım,tanışırlar:KK16: güzel olur. :KK16: çok sevinirim:KK16: Sende bana mesaj at adını bende benimkine söyleyeyim :KK23::21: Bizde Samsunluyuz bebeğim En Büyük TÜRKİYE

ya ben mesajına özelden cevap atamıyorum çünkü bu sitede yeniyim ve en az 50 gönderi yapmam gerekiyormuş özel mesaj atabilmem için :KK43:(

tamam canım söylerim :)) değişik bir deneyim olacak :)) biter mi bugünler :KK43: okadar saçmayım ki anlatamam gittiğinden beri hayata tam dönemedim alışamıyorum

Malesef bende öyle bebğim :26: Muğlada askerlik yapan tek bizimkiler sanki bu forumda bulamadım kimseyi :26: Ama seninki arayınca mutlaka söyle, bulsunlar birbirlerini belki çok yakın arkadaş olurlar yakınlığımız pekişir :KK16:

yok tatlım askere gitmeden 2 gün önce sana hakkımı helal etmiyorum dedm ondan snra tamamen koptuk onu sölemeden öncede limoniydi aramz zaten onu söyleynce iyice koptuk yani

anladım canım benim dur bakalım azıcık görceksin barısıcaksınız hem orda sana daha cok muhtac olcak :KK34:

askeri benimki gibi 2. grupta yani aralıkta gidecek yok mu yahu??? herkes askeri ne zaman aramış etmiş muhabbet sohbet ben konuyu açan olarak Fransız :KK43:((

askeri benimki gibi 2. grupta yani aralıkta gidecek yok mu yahu??? herkes askeri ne zaman aramış etmiş muhabbet sohbet ben konuyu açan olarak Fransız :KK43:((

Bebeğim Aralıkta birdaha mı var bilmiyordum :26: Senin askerinin neredeya yapacağı belli mi ? :26:

kızlar benim iyice kafam karıştı cumadan izne ayrılıp pazar birliğine teslim olacaksa niye askerliği yedi gün uzasın ki
zaten bu aralar bunalım modundayım

Malesef bende öyle bebğim :26: Muğlada askerlik yapan tek bizimkiler sanki bu forumda bulamadım kimseyi :26: Ama seninki arayınca mutlaka söyle, bulsunlar birbirlerini belki çok yakın arkadaş olurlar yakınlığımız pekişir :KK16:
evet ben de sadece seni buldum canım.kesin söylicem :) yaşamayan anlamıo valla abarttığımı düşünüolar ama elimde deil üzülüorm özlüorm :KK43:( bugün aramadı yarın arar umarım..

kızlar benim iyice kafam karıştı cumadan izne ayrılıp pazar birliğine teslim olacaksa niye askerliği yedi gün uzasın ki
zaten bu aralar bunalım modundayım

hayır öyle birsey yok cuma günü evcil izne cıkıp pazar günü teslim oluyor yani kendilerine verilen izni kullanmadıkları sürece uzamaz askerlikleri

X