355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Martle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2013
2.110
740
arkadaşlar sevgilim kısmetse Kasım 2013'te askere gidiyor. Okulu bu sene bitti. AÖF İşletme. tek dersi kalmıştı bütünlemeler de kalkınca moral çöküntüsü yaşadık resmen Şubat'a kalıyor diye. Ama Tek ders sınavı oldu çok şükür ve geçti. Gidip gelmesine bağlı planlarımız çünkü. Sizlerin hikayesi var mı? Haydi dertleşelim....En Büyük TÜRKİYE

arkadaşlar sevgilim kısmetse Kasım 2013'te askere gidiyor. Okulu bu sene bitti. AÖF İşletme. tek dersi kalmıştı bütünlemeler de kalkınca moral çöküntüsü yaşadık resmen Şubat'a kalıyor diye. Ama Tek ders sınavı oldu çok şükür ve geçti. Gidip gelmesine bağlı planlarımız çünkü. Sizlerin hikayesi var mı? Haydi dertleşelim....En Büyük TÜRKİYE

Bizim de gözümüz sizde Kasımdakiler gitsinde bizimkiler gelsin şimdiden Allah kavustursun. Günler bir şekilde geçiyor gidince başta hiç bitmeyecek gibi geliyor:KK31:

Bizim de gözümüz sizde Kasımdakiler gitsinde bizimkiler gelsin şimdiden Allah kavustursun. Günler bir şekilde geçiyor gidince başta hiç bitmeyecek gibi geliyor:KK31:

sağol tatlım inşallah sağ salim gitsin gelsin istiyorum çok özlicem ama :KK43:nerede yapıyor eşin askerliğini?

Bende varim :KK43:( nisanlimi gondericem Allah nasip ederse Kasimda :KK43:( 5 ay cikacak ins su yedek subayliktan cok korkuyorum sistem degisti biliyosunuz insallah bize vurmaz 5 ay napicam onsuz bilmiyorum :KK43:(

kızlarr dünkü açıklamalarda kısa dönemle ilgili birşey çıkmadı :KK43:( uzun dönemler için sevindim çünkü 3 ay 3 sene gibi geliyordur askerlere ve burda bekleyen yarenlerine :KK43:( yalnız az önce asal sitesine baktım yeni bir duyuru var normalde 25 ekimde açıklanacaktı nereye çıkacağı şimdi 10 ekim diyor bu yedek subaylar ( kısa dönemler ) içinde geçerli mi? bir fikri olan var mı?​

kızllaaaaarrrrrrr En Büyük TÜRKİYE yaren olmaya hazırlanan arkadaşlarımmEn Büyük TÜRKİYE kendim bizzat açtığım 355. dönem asker yarenleri topiciğinde de kimsecikler yok burda da bakıyorum bakıyorum kimse gelmiyoo:KK15: yoksa yalnız ben mi göndericem askerimi Kasımda?En Büyük TÜRKİYE:2::KK5::KK14:

bende aynı yalnızlığı hissediyorum burada bir tek bizimkiler mi gidecek askere ne :)

ah ah yalnz değlsnz kızlar bnde gönderyrum ama uzun dönem :KK43: kısa dönmler ne güzl siznkler geldgnde bzmkilern daha yarsı btmş olucak. şu kısalma olrsa o 3 ay öyle güzl olrki. gelr gelmz söz yapıcaz yani seneye kasımda. bz hep 2015te söz olr diyodk 15 içn. ama düşerse 2015e nişanlı girebiliriiiz :KK9: askermi ÇOOOOOK SEVİYORUM:KK19: bakalm yerleri nereye çıkcak :KK30: Allah hepimzn yardmcısı olsun En Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYE

ttlm 12 ay de blki öyle düşünrsek gerçktn düşer :)

inşallah canım 12 ay olur ama yine de uzun bi dönem :) askere gitmeden şimdiden gün sayıyorum askere gideceği zamanı falan askerlik benim için çoook uzun oluyor biz bir de uzaktayız çünkü :)
kısa dönemde 4 aya düşseydi iyidi:KK1:

siz şanslısınız valla bizimkiler yarılamış olacak sizinkiler dönecek :))

inşallah canım 12 ay olur ama yine de uzun bi dönem :) askere gitmeden şimdiden gün sayıyorum askere gideceği zamanı falan askerlik benim için çoook uzun oluyor biz bir de uzaktayız çünkü :)

uzakta olduğunuz için belki de daha kolay olacak sizin için ayrılığa alışkın olduğunuz için. ama biz neredeyse sürekli beraberiz hele h.sonları bi uyumak için kendi evlerimize gidiyoruz. bu yüzden benim alışmam sanırım 1 ayı ancak bulacak en az :KK43:

uzakta olduğunuz için belki de daha kolay olacak sizin için ayrılığa alışkın olduğunuz için. ama biz neredeyse sürekli beraberiz hele h.sonları bi uyumak için kendi evlerimize gidiyoruz. bu yüzden benim alışmam sanırım 1 ayı ancak bulacak en az :KK43:

evet alışkınız dediğin gibi biraz ama 7/24 telefonla konusurduk bi o sıkıntı olacak bizim için ama mecbur alışıcaz buna da.. Evet senin alışman biraz daha zaman alır ama sonunu düşün sabret bu topicte birbirimizi teselli edip kafalarımızı dağıtabiliriz :) sizinki kısa dönem mi uzun mu ?

Son düzenleme:
aynen :) bazen üzülüyorum ama bir o kadar da heyecanlanıyorum yemin töreni falan olacak güzel duygular bunlar ya :) hele onlar için o kadar değişik bir duygu olacak ki...

evet alışkınız dediğin gibi biraz ama 7/24 telefonla konusurduk bi o sıkıntı olacak bizim için ama mecbur alışıcaz buna da.. Evet senin alışman biraz daha zaman alır ama sonunu düşün sabret bu topicte birbirimizi teselli edip kafalarımızı dağıtabiliriz :) sizinki kısa dönem mi uzun mu ?

son sorunu şimdi gördüm :) statü tercihi kısa dönem oldu üniv. mezunu işletme ama yedek subaylık da çıkabilir küçük bir ihtimal de olsa şansımıza artık...

X