355. dönem (Kasım 2013) eşi,nişanlısı,sevgilisi askere gidecekler burayaa..!!

Son düzenleme:
Amin :KK43:) ne diyolar ki:26:
ama sana tavsiye milletin dedikleriyle yasama hayat senin :)
milletin dediğini yaşayamam zaten hiç yapımda yok. benim nişanlımı çook severler cumburcemaat korkuyorlar ellerinden alacağım. bunun korkusunu ceken kayinvalidem değil dış kapının mandallari sinir oluyorum bendee[emoji35][emoji35]

milletin dediğini yaşayamam zaten hiç yapımda yok. benim nişanlımı çook severler cumburcemaat korkuyorlar ellerinden alacağım. bunun korkusunu ceken kayinvalidem değil dış kapının mandallari sinir oluyorum bendee[emoji35][emoji35]

alacaksın tabi o senin eşin, evinin de babası olacak, konusanlarda konustuklarıyla kalacak, duyma görme onları :)

Kizlarr hepinize iyi geceler baya uzun zaman oldu buraya gelmeyelii Gokcemin dedigi gibi insan hayat telasina kapildigi an herseyi unutup gidiyor valla.. Umarim hepiniz iyisinizdir hersey yolundadir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızllaarrrrrr nasılsınız nabiyorsunuz bakalım? iyice unuttuk burayı herkes bi yana dağıldı askerler alınınca hayat başladı dimi özellikle benim gibi henüz evli olmayanlar daha da bir koşturmaca içinde. bizim hayatımızda çok aşırı bir değişiklik olmadı. bizimkisi eski işine devam ediyor ama bu sırada nolur nolmaz daha iyisi olur diye iş bakmaya da devam ediyor. Allahtan geldiğinden 1 hafta sonra çalışmaya başladı yoksa kafayı yiyebilirdi :KK14:
sonraa ailemle tanıştı babamın askerden sonra tanışalım takıntısı son bulunca tanışma faslını atlatmış olduk. yazlığımıza geldi sohbet mubabbet güzel bir gün geçirdik. hiç birşey için acele etmemeye karar verdik bi kafamızı toplayalım dinlenelim öyle yaparız dedik. ama yakın zamanlarda tek taşım gelebilir öyle bir şeyler seziyorum çünkü :KK16::KK16:

sizlerde ne var ne yok? Hülyamla arada konuşuyoruz ama diğer arkadaşlarla koptuk gitti :KK43::KK43:

kızllaarrrrrr nasılsınız nabiyorsunuz bakalım? iyice unuttuk burayı herkes bi yana dağıldı askerler alınınca hayat başladı dimi özellikle benim gibi henüz evli olmayanlar daha da bir koşturmaca içinde. bizim hayatımızda çok aşırı bir değişiklik olmadı. bizimkisi eski işine devam ediyor ama bu sırada nolur nolmaz daha iyisi olur diye iş bakmaya da devam ediyor. Allahtan geldiğinden 1 hafta sonra çalışmaya başladı yoksa kafayı yiyebilirdi :KK14:
sonraa ailemle tanıştı babamın askerden sonra tanışalım takıntısı son bulunca tanışma faslını atlatmış olduk. yazlığımıza geldi sohbet mubabbet güzel bir gün geçirdik. hiç birşey için acele etmemeye karar verdik bi kafamızı toplayalım dinlenelim öyle yaparız dedik. ama yakın zamanlarda tek taşım gelebilir öyle bir şeyler seziyorum çünkü :KK16::KK16:

sizlerde ne var ne yok? Hülyamla arada konuşuyoruz ama diğer arkadaşlarla koptuk gitti :KK43::KK43:

Merhaba canımm :)

bu topikten bekleyen sadece bir iki kişi var bitanesi de benim maalesef :KK43:

Gözünüz aydın tanısmanız olmuş tek taşın içinde şimdiden hayırlı olsunn :KK17:

Merhaba canımm :)

bu topikten bekleyen sadece bir iki kişi var bitanesi de benim maalesef :KK43:

Gözünüz aydın tanısmanız olmuş tek taşın içinde şimdiden hayırlı olsunn :KK17:

sağol canım darısı başınıza bitiyor sizinde. daha ortada birşey yok gerçi ama işte düşüncesi bile güzel :KK16:

gerçekten herkes bi yerlere dağıldı galiba :)

Ne kadar çok vakit geçiriyordum buralarda, tek tek saat sayardık :-)

biz söz yaptık nişan yapacağız eylülde :) önerebileceğiniz nişanlık modelleri varsa bekliyorum...
henüz nişanlık falan hiç bakmadım :KK52::nazar:

gerçekten herkes bi yerlere dağıldı galiba :)

Ne kadar çok vakit geçiriyordum buralarda, tek tek saat sayardık :-)

biz söz yaptık nişan yapacağız eylülde :) önerebileceğiniz nişanlık modelleri varsa bekliyorum...
henüz nişanlık falan hiç bakmadım :KK52::nazar:

Canım benim tebrik ederim gördüm resimlerinizi darısı başımıza :)
nasıl bir model düşünüyorusun var mı aklında bir tarz?

X