Kontakt Lens Desio lensleri

Cnm şöyle diyeyim .. Hemen hayal kırıklığı na düşme.. Belki bende güzel durmadı ,, ve istediğim gibi çıkmadı " yani inşallah senin desioların istediğin gibi durar,,, bu birazda zevk meselesi kim nasıl durmasını istediği gibi istiyo lenslerini ..umarım istediğin gibilerdir cnm ,, desio nun hangi rengini ısmarladın cnm ,, ben ice-blue sunu ısmarlamıştım ve resimlerdeki ve videolardaki gibi durmadı oda sanırım benim gözümden ,,, umarım seninkiler istediğin gibi çıkar moralini yüksek tut ,, ama kendimden biliyom gelinceye kadar çatlamıştim ben meraktan :KK17: Geldiklerinde fikrini paylaşırsan sevinirim ,, bende merak Et'im kib,

:KK1: canım moral verdiğin için teşekkürler inşallah istediğim gibi durur. Çok haklısın herkesin zevki farklı oluyor ama solotica quartzo kullanıyorum ve hal böyle olunca da beklenti yüksek oluyor :) belki parama kıyarsam ilerde fxeyes alırım artık son nokta derim :) ben desert dream rengini istettim. Açıkcası kullananların çok rahat demesi de benim ilgimi çekti ve bu sebepten denemek istedim :) inşallah renk doğal ve açık durur :) zaten bu hafta en geç haftaya elimde olur diye tahmin ediyorum bir aksilik olmazsa. elime ulaştıktan sonra yorumlarımı burada mutlaka yazacağım :)

Kızlar burada genel bilgi vermek istedim ; ben dahil herkez desio yu italyadan alıyoruz ama ,, Türkiye'de opmar optık lerde satılıyor muş izmirdeseniz Agora AVM de satılıyor . Bende bilmiyordum italyadan sipariş verdikten sonra araştırırken buldum :KK53:

Cnm valla soloticalarına devam et derim çünkü desio lenslerim geldi ve hiç sevmedim hiç güzel durmuyorla göründükleri gibi değil

Sevgili Amelie77 merhaba :)
Dün desio desert dream ler akşama doğru işyerime geldiler. Tesadüfün bu kadarı :) akşam eve geç saatte gittim ve denedim :) vee sonuç çok güzel beklediğimden de güzel ve doğal diyebilirim :) şimdi cream beige ve innocent white da sipariş edicem çünkü ilk desio denememde anladım ki lenslerin kendi göz yapımla uyumu çok doğal ve inanılmaz rahatlar. Yaklaşık 1 senedir solotica quartzo kullanıyorum ve desio dan sonra anladım ki solotica ben de daha yapay duruyor ve desiolar gözümde yok gibi hafifler. Belki de senin yanlış renk seçiminden kaynaklanan bir memnuniyetsizliğin olabilir acaba başka bir renk mi sipariş etsen tabi riske de atılmıyor sonuçta 3 aylık lens için ücret az değil. Sana haber vermek istedim.
Kargo ücreti ödemedim ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. Kızlar ayrıca opmar numarasız desiolar için bile gözlük reçetesi istiyor bu da demek oluyor ki dr a gidip muayene olmamız ve bunun için de ekstra bir ücret ödememiz gerekiyor. Geçen hafta online siparişten önce Opmar ı aradım ve bana bu şekilde bilgi verdiler. Bilginiz olsun.

Dün desio desert dream ler akşama doğru işyerime geldiler. Tesadüfün bu kadarı :) akşam eve geç saatte gittim ve denedim :) vee sonuç çok güzel beklediğimden de güzel ve doğal diyebilirim :) şimdi cream beige ve innocent white da sipariş edicem çünkü ilk desio denememde anladım ki lenslerin kendi göz yapımla uyumu çok doğal ve inanılmaz rahatlar. Yaklaşık 1 senedir solotica quartzo kullanıyorum ve desio dan sonra anladım ki solotica ben de daha yapay duruyor ve desiolar gözümde yok gibi hafifler. Belki de senin yanlış renk seçiminden kaynaklanan bir memnuniyetsizliğin olabilir acaba başka bir renk mi sipariş etsen tabi riske de atılmıyor sonuçta 3 aylık lens için ücret az değil. Sana haber vermek istedim.
Kargo ücreti ödemedim ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. Kızlar ayrıca opmar numarasız desiolar için bile gözlük reçetesi istiyor bu da demek oluyor ki dr a gidip muayene olmamız ve bunun için de ekstra bir ücret ödememiz gerekiyor. Geçen hafta online siparişten önce Opmar ı aradım ve bana bu şekilde bilgi verdiler. Bilginiz olsun.

Canım çok sevindim adına , öncesinde de dediğim gibi gözden göze çok farkediyor ,, bende hoş durmadı. Tabiki bende hoş olmayan başkasında hoş durmıcak anlamına gelmez,, iyi hoş günlerde kullanmanı diliyorum ...:21:,, fıstık foto paylaşabilirsen sevinirim çok merak ettim ,,, kib cnm

Canım foto paylaşabilir misin bende çok merak ettim :)

$desio.jpg
Merhaba opmardan aldigim desert dreamler inanilmaz rahat ve dogal yesil lens arayanlara tavsiye ederim

işte fotoğrafı

orta koyu kahve gözlerim
ilk taktığımda çok doğal bulmuştum ancak 2 gün önce hidrocor mel aldım .melin yanında çok yapay kaldı ve lensten soğudum.resimlerde güzel ancak normalde doğal dumuyor lens olduğu belli oluyor.melin de rengi soluk sarı geldi pek hoşuma gitmedi o da.Lens arayışım henüz bitmedi yani

orta koyu kahve gözlerim
ilk taktığımda çok doğal bulmuştum ancak 2 gün önce hidrocor mel aldım .melin yanında çok yapay kaldı ve lensten soğudum.resimlerde güzel ancak normalde doğal dumuyor lens olduğu belli oluyor.melin de rengi soluk sarı geldi pek hoşuma gitmedi o da.Lens arayışım henüz bitmedi yani

mel in de resmine paylaşabilirmisin ben de cor mel düşünüyorum da

Hevesle aldığımCor Mel o kadar soluk geldi ki resmini çekesim gelmedi, soluk darı bişey renk yok
şimdi solüsyonda bekletiyorum rengi biraz düzelsin diye bir kaç güne koyarım onu da

Yanlız Cor Mel çok doğal , ne bombe ne damarlanmadan eser yok
lens olduğu yakından bile belli değil bir de rengini tutturabilseydim

, Desio eye contacts! These eye contacts are the highest quality from Europe and am in love with them! I recently have been obsessed with the color “Icy Blue” and love the way it can change my look instantly! I kept my eye makeup minimal for todays look and only used two eyeshadows to show you how to get a super easy look for blue eyes! XOX

Son düzenleme:
X