Kontakt Lens Desio lensleri

Desio Desert Dream ve Desio Smoky Grey siparişini verdim.. gözler numaralı olduğundan bir buçuk ayı geçermiş almam. gelincce fikrimi yazarım

Sevgili Amelie77 merhaba :)
Dün desio desert dream ler akşama doğru işyerime geldiler. Tesadüfün bu kadarı :) akşam eve geç saatte gittim ve denedim :) vee sonuç çok güzel beklediğimden de güzel ve doğal diyebilirim :) şimdi cream beige ve innocent white da sipariş edicem çünkü ilk desio denememde anladım ki lenslerin kendi göz yapımla uyumu çok doğal ve inanılmaz rahatlar. Yaklaşık 1 senedir solotica quartzo kullanıyorum ve desio dan sonra anladım ki solotica ben de daha yapay duruyor ve desiolar gözümde yok gibi hafifler. Belki de senin yanlış renk seçiminden kaynaklanan bir memnuniyetsizliğin olabilir acaba başka bir renk mi sipariş etsen tabi riske de atılmıyor sonuçta 3 aylık lens için ücret az değil. Sana haber vermek istedim.
Kargo ücreti ödemedim ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. Kızlar ayrıca opmar numarasız desiolar için bile gözlük reçetesi istiyor bu da demek oluyor ki dr a gidip muayene olmamız ve bunun için de ekstra bir ücret ödememiz gerekiyor. Geçen hafta online siparişten önce Opmar ı aradım ve bana bu şekilde bilgi verdiler. Bilginiz olsun.
umarım bendede rahat olur. çünkü soloticalar artık rahatsız ediyor gözlerimi.

X