Kontakt Lens Desio lensleri

[video=youtube;Gpk0uNjtIlg]http://www.youtube.com/watch?v=Gpk0uNjtIlg[/video] forest green'e doğru kaydı aklım.

Renkler güzelde biraz damarlı da demiyeyim ama değişik bir yapısı var doğal durucakmı kullananlarda merak ediyorum.:) Lensin kaliteli olduğu çok belli gibi görünüyor bide.

ya bende baktm bu lenslere ama bulamadım emin misin o fiyat olduğuna.. keşke olsa hemen alırım..birde sen nerede gördün? opmar optik her yerde var ama genelde getirdikleri lensler standart:KK43:

ya bende baktm bu lenslere ama bulamadım emin misin o fiyat olduğuna.. keşke olsa hemen alırım..birde sen nerede gördün? opmar optik her yerde var ama genelde getirdikleri lensler standart:KK43:

Bende Opmar'da var diye biliyorum. Arkadaşım aradı ve fiyatını 90 tl olarak söylemişler İzmir şubesi. Bakalım haftaya gidip alacağım, burada da paylaşacağım resimlerini.

Ben bize yakın bir avm de opmar optik te gördüm. Fiyatını da sordum meraktan 75 tl dediler. Bu arada yeni geldi dediler öncesinde

yokmuş yani. Ayrıca renkli lens olarak bunun dışında bide freshlook vardı başka satmıyorlarmış. Şube şube de değişiyor demek ki.

ben damarlı açık renk gözler biliyorum. bu menevişli göz dediğimiz gözler. damarlar vardır bu gözlerde. o gözlerde benzetiyorum bu lensleri. ha b&l gibi doğal olmayan bir damar değil bu. o açık gözlerdeki gibi bir damar. sevdim bu lensleri.

Ben bize yakın bir avm de opmar optik te gördüm. Fiyatını da sordum meraktan 75 tl dediler. Bu arada yeni geldi dediler öncesinde

yokmuş yani. Ayrıca renkli lens olarak bunun dışında bide freshlook vardı başka satmıyorlarmış. Şube şube de değişiyor demek ki.
opmarın hangi şubesinde buldunuz. öğrenebilir miyim..

Bende Opmar'da var diye biliyorum. Arkadaşım aradı ve fiyatını 90 tl olarak söylemişler İzmir şubesi. Bakalım haftaya gidip alacağım, burada da paylaşacağım resimlerini.

canım heyecanla bekliyorum resimlerini, bende solotica mel siparişi verdim, inş istediğim gibi olur koyu kahve gözü açmıyor her lens çünkü..desiolar nasl çok merak ediyorum..

opmarın hangi şubesinde buldunuz. öğrenebilir miyim..

Tabiki..İstanbul küçükçekmece de oturuyorum ben. Lensin satıldığı avm armoni park sefaköy üzerinde. :) Bu arada gerçek hayatta

damarlı gözler var demişsiniz doğrudur. Bu lensin hoş tarafı benim görüşüme göre parlak canlı görünmesi gerçekte de öyle olup olmadığnı

kullanacaklardan öğreneceğiz artık. :) bende en çok smokey grey rengini merak ediyorum..

Pupili çok büyük değil mi arkadaşlar, siyah gözde sorun olmayabilir ama daha açık gözlerde pupil sırıtmaz mı, baya lensin büyük bir kısmı pupil, neyse ki fiyatı fazla tutmamışlar

Pupili çok büyük değil mi arkadaşlar, siyah gözde sorun olmayabilir ama daha açık gözlerde pupil sırıtmaz mı, baya lensin büyük bir kısmı pupil, neyse ki fiyatı fazla tutmamışlar

Evet pupili fazla geniş gibi açık gözlerde yeşil tonlarında sırıtmaz bence mavilerde sırıtabilir.

canım heyecanla bekliyorum resimlerini, bende solotica mel siparişi verdim, inş istediğim gibi olur koyu kahve gözü açmıyor her lens çünkü..desiolar nasl çok merak ediyorum..

Haftaya alacağım mutlaka çok heveslendim:KK1: Acil almam gerek. Bu lens gerçekten çok güzel açıyor gördüklerime göre. Bir de çok rahatmış. Lenslerle fazlasıyla haşır neşir olan birinin her marka lensi olmasına rağmen, desioları rahatlığından dolayı günlük kullandığını duydum. Desio'yu tanıdıktan sonra diğerlerini takmamaya başlamış. O kadar rahatmış:nazar:

Pupili geniş olması benim için bir avantaj aslında rahatlık açısından. Umarım gözlerimle iyi kaynaşır:KK31: En doğal duran lensi alsam bile gözlerimi rahatsız ettikten sonra bir anlamı olmuyor benim için. Bakalım haftaya fotoğraflarını koyarım hem sizlere de fikir olur. Gözlerim orta kahve.

evet çok da rahatmış bunlar, alanlar hemen foto ekleyebilirse güzel olur - yani alacak olanlar :KK34:

Pupili geniş olması benim için bir avantaj aslında rahatlık açısından. Umarım gözlerimle iyi kaynaşır:KK31: En doğal duran lensi alsam bile gözlerimi rahatsız ettikten sonra bir anlamı olmuyor benim için. Bakalım haftaya fotoğraflarını koyarım hem sizlere de fikir olur. Gözlerim orta kahve.

Hangi renk düşünüyosun?

Hangi renk düşünüyosun?

Ya forest green ya da desert dream alacağım ama hala karar veremedim:KK31: Fotoğraflarda ve videolarda forest greenin duruşu daha çok hoşuma gidiyor ama ben hep gri lens almak istemiştim. Desert dream de tam gri ve yeşil arası bir renk. İstediğim gibi. Off çok kararsızım zaten terazi burcuyum:KK53: İnşallah denetiyorlardır, o zaman süper olur. Amazon lenslerim de kazaya kurban gittiler bugün, yırtıldılar.

Pazartesi betomla gidip alıcaz, ben balçova opmarı aradım 1 hafta önce, çifti 90 lira dediler.
Desert dream ile ice blue alıcam..Fotoları ekleriz.

X