Kontakt Lens Desio lensleri

Bu bausch ları yeni aldım annem öldürecek beni :KK1::KK1: Ne kadara almıştın sen lensleri canım ? 3 aylık bunlar dmi ? Bana desert dream yakışır diye düşünüyorum kızıl saçlıyım ya yeşil iyi durur :)

Desert dreamler de harika valla..Yakışır tabi.
90 a aldım ben canım, tüm opmarlarda o fiyat zaten.
Ama süresi 6 ay diye biliyorum ben :44:

Desert dreamler de harika valla..Yakışır tabi.
90 a aldım ben canım, tüm opmarlarda o fiyat zaten.
Ama süresi 6 ay diye biliyorum ben :44:

Aaa iyiymiş ozaman :KK52: ah salak kafam ne demeye aldım bu lensleri :KK22:

Fxeyes adriana lensi güzel mi kızlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

fxeyesin mavi tonları pek dogal dil kızlar,liviayı koyulttursanız belki,yeşil mavilere yönelin derim ben,bende lime green var bi heves aldım köye atandıgım için takamıyorum düsünen olursa bana ulassın

Yurtdışından sipariş verdim 10 gün içerisinde elime geçtiler -1 numara desert dream reçetesiz aldım gözlerim açık bal tengi gbi olduğundan desert dream öylesine açık olduki hiç yeşil gbi değil zombi bildiğin hiç beğenmediğim övülen gbi değil herkes papil boşluğunun büyük olduğnu söylemiş aksine küçücük loş ortamda görüşüm engelleniyor ayrıca çok bombeli freshlookla aynı diyebilirim hatta freshlook daha doğaldır hiç kullanmadım birkez taktım o kadar numaralı olduğundanda kalıczk elimde paramda çöpe pof :/

Özelmsj atamıoruummm kmygr 39 euro120 ye aldım kargo ücretsiz.Suan dışarıdayım eve gidince atarım çünkü takmıyorum çok açık geldi bana koyu gözlerde daha başarılıdır sanıyorum gözlerimde çok iri olduğundan ufak geldi bana bc si bence 8.6 deil daha ufak

Özelmsj atamıoruummm kmygr 39 euro120 ye aldım kargo ücretsiz.Suan dışarıdayım eve gidince atarım çünkü takmıyorum çok açık geldi bana koyu gözlerde daha başarılıdır sanıyorum gözlerimde çok iri olduğundan ufak geldi bana bc si bence 8.6 deil daha ufak

Tamam canım kullananlardan duyduğum kadarıyla çok rahat ve güzel bir lens diye duydum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamam canım kullananlardan duyduğum kadarıyla çok rahat ve güzel bir lens diye duydum

Çok açık bence koyu gözlerde güzeldir belki, rahatlık açısından iyi ama pupil çok ufak loş ortamda gözüm büyüyünce görüşüm puslanıyor gözüm büyük olduğu için sanıyorum. normalde ben adore yellow kullanıorm çok birşey değiştrmiyor fakat çok doğal hafıf yeşillik veriuor desiolarda caramel brown ı merak ediyorum oda yeşil gbi duruyor bazı resimlerde birde forest green tekrar sansa bırakmak istemiyorum bilmiyorum ama doğalda değiller bence bariz bağırıyorlar lensim diye balık gözü gbi şişkin

Çok açık bence koyu gözlerde güzeldir belki, rahatlık açısından iyi ama pupil çok ufak loş ortamda gözüm büyüyünce görüşüm puslanıyor gözüm büyük olduğu için sanıyorum. normalde ben adore yellow kullanıorm çok birşey değiştrmiyor fakat çok doğal hafıf yeşillik veriuor desiolarda caramel brown ı merak ediyorum oda yeşil gbi duruyor bazı resimlerde birde forest green tekrar sansa bırakmak istemiyorum bilmiyorum ama doğalda değiller bence bariz bağırıyorlar lensim diye balık gözü gbi şişkin

Gerçekten mi:KK43: bende doğal ve rahat sandım herkes çok övünce. Benim gözlerimde ela, sendeki gibi duracak demekki, desert dream düşünüyordum. Bombeliyse hele direk eledim. Yahu ben artık lens bulamıyorum kızlar. En son solotica cristal aldım onun rengi ve doğallığı muhteşem ama bana büyük, kullanamıcam heralde. Açık renk gözler için (açık bal rengi, ela gibi) tavsiye edeceğim lens garip ama gerçek eğer gözünüze rahatsızlık vermiyorsa freshlook haresiz mavi ve yeşil. Ben yıllarca kullandım herkes gözlerimi renkli sanıyordu. Biliyorum freshlook hareliler tam olarak gözümüze çıkartma yapıştırmış gibi ama ela gözlüler için haresizleri çoook doğal. Ee o kadar doğaldı da neden başka lenslere geçtin derseniz sürekli lens taktığım için ben ne kadar rahat olsam da millet freshlook kötü, kalitesiz bir lens dedikçe daha kalitelisini aramaya başlamamdı. Solotica yı da denedim, desio da kötüymüş eee napayım kalitesizde olsa çapı bana tam uyup rahat ettiğim ve bende doğal duran freshlook a mı döneyim :KK6: bu renkli lens işi hastalık :KK1:

Gerçekten mi:KK43: bende doğal ve rahat sandım herkes çok övünce. Benim gözlerimde ela, sendeki gibi duracak demekki, desert dream düşünüyordum. Bombeliyse hele direk eledim. Yahu ben artık lens bulamıyorum kızlar. En son solotica cristal aldım onun rengi ve doğallığı muhteşem ama bana büyük, kullanamıcam heralde. Açık renk gözler için (açık bal rengi, ela gibi) tavsiye edeceğim lens garip ama gerçek eğer gözünüze rahatsızlık vermiyorsa freshlook haresiz mavi ve yeşil. Ben yıllarca kullandım herkes gözlerimi renkli sanıyordu. Biliyorum freshlook hareliler tam olarak gözümüze çıkartma yapıştırmış gibi ama ela gözlüler için haresizleri çoook doğal. Ee o kadar doğaldı da neden başka lenslere geçtin derseniz sürekli lens taktığım için ben ne kadar rahat olsam da millet freshlook kötü, kalitesiz bir lens dedikçe daha kalitelisini aramaya başlamamdı. Solotica yı da denedim, desio da kötüymüş eee napayım kalitesizde olsa çapı bana tam uyup rahat ettiğim ve bende doğal duran freshlook a mı döneyim :KK6: bu renkli lens işi hastalık :KK1:

Solotica hiç eahat değil kullananların gözleri kan revan damarlar öylesine genişlemişki estetik açıdan çok kötü görünüyor doğal ama göz bu sonuçta neden sağlığımızdan olalım resimleri atacagım smdi canım bakarsın

Canım aslında güzel olmuş kotu durmuyor yani lens damarlimi tam belli değil

Gündüzde çekerim canım flaşsız cektim ipadin ön kamerasından çok net deil ama yani annemin gözleri bu renk çok güzel aynı benim gbi olmş dedi de blmiorum ya cok damarlı geldı bana resımlerdekı gbi olmuo çok daha açık zaten açık kahve bal kendi gözlerim forest green düşünüyordum aslında ama çok canlı olur diye tereddüt ettim keşke onu alsaydım diorum

Son düzenleme:
Akşam vakti çektim kızlar gündüzde çekerim bakarsınız

Çok damarlı gelmedi aslında bana canım ama dediğin gibi biraz bombe var gibi. Dediğin gibi gündüzde çekersen daha iyi görürüz. Bence kullanabilirsin düşündüğün kadar kötü değil :KK34: güle güle kullan :KK16:

Ben koyu istiyordum ondan öyle geldi belkide teşekkür ederim bu arada hepimzn başı sağolsun arkadaşlar kafam dağılsın diye bakıyorum öyle çok acı günler geçiriyoruz koyun can derdinde kasap et derdnde diye düşünülmesin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben koyu istiyordum ondan öyle geldi belkide teşekkür ederim bu arada hepimzn başı sağolsun arkadaşlar kafam dağılsın diye bakıyorum öyle çok acı günler geçiriyoruz koyun can derdinde kasap et derdnde diye düşünülmesin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok öyle değil tabiiki. Hepimiz çok üzülüyoruz ama ateş düştüğü yeri yakar bu da gerçek. Bir şekilde normal hayatımızda yaptıklarımızı yapıyoruz ama bu tv de izlediklerimize tahammül edebildiğimizi göstermiyor :KK34:

Kızlaaarr bu lensten almayı düşünüyorum yakın zamanda. Desert dream veya forrest green miydi :))) yeşil tonlarını deneyenler doğal duruyor mu ? fikirlerini yazarsa sevinirim :KK16:

Kızlaaarr bu lensten almayı düşünüyorum yakın zamanda. Desert dream veya forrest green miydi :))) yeşil tonlarını deneyenler doğal duruyor mu ? fikirlerini yazarsa sevinirim :KK16:

Bende araştırıyorum canım desert dream ve mint touch ı merak ediyorum. Kimileri çok doğal diyo, kimileri de bombeli diyo. Fotolarda da üstündeki damarları görüyo olmamamız kafamı karıştırıyo, çünkü foto.da daha az belli olması gerekir. Bilgi edinirsen burada da paylaş olur mu?

Bende araştırıyorum canım desert dream ve mint touch ı merak ediyorum. Kimileri çok doğal diyo, kimileri de bombeli diyo. Fotolarda da üstündeki damarları görüyo olmamamız kafamı karıştırıyo, çünkü foto.da daha az belli olması gerekir. Bilgi edinirsen burada da paylaş olur mu?

Mint touch çok mavi diye hatırlıyorum :44: desert dream'i araştırdım baya yeşil gri ağırlıklı , forrest green daha bi koyu yeşil. Benim en çok orta boşluğu dikkatimi çekti . Kendi göz rengim baya gözükecek gibi. Şuan bauch lomb kullanıyorum açık yeşili genelde kendi gözüm sanıyolar, bazıları anlıyo lens olduğunu ama pupil boşluğu küçük kendi göz rengim hiç gözükmüyor. Tek eksiği damarlı olması :KK43: Az önce de soloticaya gitti aklım. Acaba almışken iyi bi marka mı alsam diyorum :26:

X